Ciner Grubu'ndan darbe girişimine sert tepki

Cumhuriyet, milli irade ve demokrasi vurgusu

Ciner Grubu'ndan darbe girişimine sert tepki

15 Temmuz 2016 günü Türkiye Cumhuriyetimiz ve demokrasimiz tarihinde görmediği bir hain darbe saldırısına uğramış, Cumhuriyet'in ve milli iradenin kutsal mekanı Millet Meclisimiz Cumhuriyet'e ve millete ait uçaklarla bombalanmış, devletin ve milletin birliğinin sembolü Cumhurbaşkanlığı Makamı ve Sayın Cumhurbaşkanımızın şahsı ve ailesi hain suikast girişimine maruz kalmıştır. Aynı şekilde milletimizin canına kastedilerek tanklarla toplu cinayetler icra edilmiştir.

 

Devletimize ait kurumlar içine sızmış darbe heveslisi terörist unsurlarca gerçekleştirilen bu menfur ihanet girişiminin, başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sn. Binali Yıldırım'ın kararlı ve dirayetli liderliğinde aziz milletimizin dünya demokrasi tarihine geçecek demokratik direnişi ile püskürtülmüş olması bu şer girişiminin hayırlı bir neticesi olarak tecelli etmiştir.

 

Darbeye karşı milletimizin bu onurlu demokratik direnişinde yer alan tüm resmi-sivil kurum kuruluşlar ve mensupları ile aziz milletimiz her türlü övgüyü ve takdiri hak etmektedir.

 

Bizler Ciner Grubu olarak; gerek medya kuruluşlarımızla ve gerekse diğer kuruluşlarımız ve mensuplarımız ile birlikte bu sürecin başından itibaren kararlılıkla gösterdiğimiz gibi bundan sonra da Cumhuriyetimizin, milli iradenin, demokrasimizin ve hukukun üstünlüğünün yanında yer almaya devam edeceğimizi milletimize beyan ediyor ve milletimizin demokrasi zaferini kutluyoruz.

Ciner Grubu

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön