LÖSEV'e nasıl bağış yapabilirsiniz?

Bağışlarınızla lösemi hastalarına umut olun...

LÖSEV'e nasıl bağış yapabilirsiniz?

Banka şubeleri (Havale ücreti ödemeden)

BÜTÜN bankaların tüm şubelerinde LÖSEV hesabı açıktır. Bankanız BAĞIŞ ekranından LÖSEV hesabını bularak, herhangi bir havale ücreti istemeden bağışınızı alacaktır. Banka dekontunu da gözden geçirerek LÖSEV ismine dikkat edin; bağışınız başka yere gitmesin. Banka personeli “LÖSEV hesabı görünmüyor, kurban kesmiyor, başka derneğe yatıralım, kurban dışında bağış yapamazsınız” şeklinde bir yönlendirme yaparsa, lütfen hemen arayın.

 

İNTERNET BANKACILIĞI: İnternetten kendi bankanızın bağış sekmesini tıklayıp LÖSEV hesabımızı seçerek bağış yapabilirsiniz. Kurban bağışının yanı sıra aylık katkılarda da bulunabilirsiniz.

 

LÖSEV İNTERNET: www.losev.org.tr’den Kurban veya Kurban Bayramı bağış formlarını doldurarak kredi kartınızla bağış yapabilirsiniz.

 

ALO LÖSEV: Vakfın çeşitli illerindeki şubelerini arayarak bağış hakkında bilgi alabilir, kredi kartı ödeme talimatı vererek bağış yapabilirsiniz. (0532 755 06 60-0549 447 06 60)

 

ELDEN VEYA EVDEN: Vakfın iletişim noktaları ve ofislerinde elden bağış yapabilirsiniz. Vakıf görevlileri, davet etmeniz halinde hasta, yaşlı veya engelli gönüllülerin evlerine giderek evden bağış alıyorlar.

 

AYLIK KÜÇÜK BAĞIŞLAR: Lösemili çocukların ücretsiz tedavilerine, eğitimlerine ve diğer ihtiyaçlarına her ay düzenli katkıda bulunabilirsiniz.

 

PTT ŞUBELERİ: Tüm PTT şubelerinden 120660 numaralı posta çeki hesabıyla havale masrafı ödemeden LÖSEV’e bağış yapabilirsiniz.

 

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR OKULUNA BAĞIŞ: Tedavi sürecinde veya sonrasında eğitimleri aksayan çocuklarımızın özel formasından kırtasiyesine, yemeklerinden özel öğretmenlerine kadar her şeyin parasız karşılandığı okula bağışta bulunabilirsiniz.

 

LÖSANTE LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HASTANESINE BAĞIŞ: Yoğun bakımından 6 öğün özel yemeğine kadar parasız hizmet veren ve yüzde 92 iyileşme başarısı sağlayan hastanede tedavi gören lösemili çocuklara katkıda bulunabilirsiniz.

 

TUĞLA BAĞIŞI: LÖSEV Onkoloji Kenti ve Çocuk ve Yetişkin Hastanesi için tuğlalar koyarak çocukların ücretsiz tedavilerine katkıda bulunabilirsiniz.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön