Venüs gerilerken nişan, düğün yapmayın!

Hande Kazanova bugün itibari ile Venüs'ün gerilediğini ve bu süreçte neler yapmamamız gerektiğini anlatıyor.

Venüs gerilerken nişan, düğün yapmayın!

Bugün itibarıyla ilişkiler gezegeni Venüs 40 gün boyunca geri gitmeye hazırlanıyor. İlişkilerimize ve para durumumuza  bu dönemde dikkat etmeliyiz.

 

İlişkilerimizdeki ( hem iş, hem özel) blokajlar, duvarlar, engeller, bağlılıklar sorgulanacak. İlişkilerimizin isteklerimizle, standartlarımızla, kurallarımızla birleşip, birleşmediğini görmeye başlayacağız. Var olan ilişkilerimizdeki gerçek değerler, insanların hayatımıza kattıkları değerler ortaya çıkabilir. Eğer sıkıntılar yüksek olursa ilişkimizin mükemmel olmadığını farketmek ve anlamak önem kazanır.

 

Yaklaşık 8 yıl önce yaşadığımız travmaların, ilişki sorunlarının çözülmek üzere yeniden karşımıza dikildiğini görebiliriz. Bu süreçte yapmamız gereken, bu temizlikten ve ilişki çözümlemelerinden kaçmamak olmalı. Çevremizdeki özel, iş ve arkadaşlık ilişkilerimizi bu dönem boyunca iyice gözden geçirmeli ve kalitesini sorgulamalıyız. Yine bu süreçte evlenmemeli veya ilişkimizle ilgili önemli kararlar almamalıyız.

 

Güzelliğin ve estetiğin sembolü Venüs’ün geriliyor olması sadece ilişkilerimizin kontrolünü değil, para ve  yatırım alanlarımızın da zorlanmasını karşımıza getirebilir. Bu süreçte masraflara dikkat etmeli, giderlerimizi iyi planlamalıyız.

 

Çoğunlukla aslan burcunda geriliyor olması, lüks tüketime yönelme isteğimizi arttırabilir. Kendimizde ve hayatımızda abartılı değişiklikler yapma arzumuzun önüne geçmeli, fiziksel değişikliklerden ( saç rengini, şeklini vs.) kaçınmalıyız. Estetik olmamalı, anlık değişim isteğimizi iyi kontrol etmeliyiz.

 

Yine aşk hayatımızda, çocuklarımızla olan ilişkilerimizde sorunlar görülebilir. Bu dönemde istenmeyen hamilelikler ya da çocuk yapma, üreme isteğinin yüksek olması gibi durumlar görülebilir. İlişkilerimizde aşırı gururla hareket edebiliriz. Bir ilişkiyi başlamak veya bitirmek için uygun bir dönemde olmayacağız. Evlenme, nişan, söz tarihimizi yine bugünlere denk getirmeyelim. Eski ilişkilerimiz karşımıza geldiğinde ah ne güzel bana döndü diye kendimizi kaptırmayalım. Karar vermek ve adım atmak için venüsün düzelmesini bekleyelim. Daha önceden sıkıntı yaşadığımız ve bitmiş ama bir şekilde yarım kalmış ilişkilerimizde özür dileme, konunun kapanması, helallik alma gibi durumlar daha çok işimize yarayabilir.

 

Astroloji sayfası için tıklayınız...

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön