Dünyanın en kötü hayvanat bahçesi

Genç bir filin ayağına takılan zincirin hayvanın derisini parçaladığı ve etini ortaya çıkardığını yandaki ve üsteki fotoğrafta görmek mümkün.

Dünyanın en kötü hayvanat bahçesi

Genç bir filin ayağına takılan zincirin hayvanın derisini parçaladığı ve etini ortaya çıkardığını yandaki ve üsteki fotoğrafta görmek mümkün. Ayakları zincirlenen filler, gün boyu kıpırdayamıyor ancak akşamları hareket ediyor.

 

Canavarlar

Endonezya’da bulunan hayvanat bahçesinde hayvanlara bakılmıyor, adeta işkence yapılıyor

 

Endonezya'da Surabaya Hayvanat Bahçesi dünyada belki de hayvanlara en kötü muamelenin yapıldığı hayvanat bahçelerinden biri. Adeta hayvanlara işkence yapılan hayvanat bahçesini ziyaret edenler yürek burkan görüntülerle karşılaşıyor. Hayvanat bahçesi görevlilerinden biri, son üç ayda 50’den fazla hayvanın öldüğünü söyledi. Hayvanların tutulduğu kafeslerde pislikten dolayı bol miktarda fare bulunuyor. Yine tellerle kaplı, üzeri kapalı bir kafes 150 civarında pelikanla tıka basa dolu. Kaplanlar da küçücük penceresi olan yerlerde tutuluyor. 1916’da Endoneza, Hollanda sömürgesiyken açılan hayvanat bahçesinde o zamandan bu yana pek bir iyileştirme yapılmamış.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön