“Buğday için söylüyorlar”

Tüm geliri ekolojik yaşamı destekleme konusunda öncü projeleri hayata geçiren Buğday Derneği yararına kullanılacak olan "Buğday İçin Söylüyorlar" konseri, 30 Mayıs 2013 Perşembe günü Ghetto İstanbul'da!

“Buğday için söylüyorlar”

Ekolojik yaşamı destekleme konusunda bugüne değin pek çok öncü projenin yaratıcısı olan Buğday Derneği yararına 30 Mayıs 2013 Perşembe günü bir konser düzenleniyor.

 

"Buğday için söylüyorlar" konseri, Ghetto İstanbul'da saat 20.00’de başlayacak.

 

Konserde Bulutsuzluk Özlemi'nin efsane solisti Nejat Yavaşoğulları, farklı ses tonuyla hatırı sayılır bir dinleyici kitlesine ulaşan Yasemin Mori; Buğday Derneği’nin sürekli destekçisi-müzisyen Şehnaz Sam; büyüleyici sesiyle Sumru Ağıryürüyen ile sıra dışı piyanist Utku Yurttaş ve KeKeÇa (Kendi Kendini Çal) beden perküsyonu ekibi ve bgst dansçıları sahne alacak.

 

Gecenin biletleri 30 TL'ye dukkan.bugday.org adresinden online olarak veya Buğday Derneği ofisinden, Şişli ve Kartal 0 Ekolojik Pazarlardan, Ghetto gişesinden veya etkinlik günü kapıdan satın alınabilecek.

 

Doğayla uyumlu bir yaşam için mevcut örneklere destek olan ve modeller oluşturan Buğday Derneği, ekolojik yaşamın yaygınlaşmasına destek vermek isteyen herkesi “Buğday İçin Söylüyorlar” konserine bekliyor.

 

Konserin geliri Buğday Derneği’nin ekolojik yaşamı destekleyen örnekler oluşturan projelerine aktarılacak.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön