Ajda Pekkan mayo tasarlayacak

Yalçın Necdet Ayaydın kardeşlerin Kıbrıs’taki ortakları Cengiz Alp ile birlikte açtıkları İpekyol-Twist mağazasının açılışında Ajda Pekkan izdiham yarattı.

Ajda Pekkan mayo tasarlayacak

Geçtiğimiz hafta sonu Süperstar Ajda Pekkan’la birlikte Kıbrıs’taydım. Ayaydın Mroglio Grub’un sahibi olduğu İpekyol- Twist mağazasının açılışı için gittiğim Kıbrıs çok eğlenceliydi. Yalçın Necdet Ayaydın kardeşlerin Kıbrıs’taki ortakları Cengiz Alp ile birlikte açtıkları İpekyol-Twist mağazasının açılışında Ajda Pekkan izdiham yarattı. Cuma günü gittiğimiz Kıbrıs’ta ilk akşam güzel bir restoranda yemek yedik. Yemekler geç gelse de muhabbet güzel olduğu için kimse arıza çıkartmadı.

Her gün iki saat spor yapıyor

Ajda Pekkan’la rakı eşliğinde her konudan ettiğim sohbet sırasında, aşk konusunda erkeklerin güvenilmez olduğunu ve erkeklerin kendisini hayranlarıyla paylaşamadığı için ilişkilerinin yürümediğini anladım. Ayrıca Pekkan’ın yaşıtlarına nazaran gençlerle daha iyi anlaştığını, her konudan konuşabildiğini ve yeni fikirlere açık olduğunu da eklemek isterim. Bu arada ilk benden duyun, biliyorsunuz Pekkan, Ajda Pekkan for Twist adıyla iki senedir bir koleksiyon hazırlıyor. Bu koleksiyonun yeni sürprizi de Ajda Pekkan, 2012 yazı için mayo tasarlayacakmış. Ancak bu tasarımlar için mayo giyip objektifler karşısına çıkması konusunda yemek masasında yaptığımız tartışma yarım kaldı. Ama tahminim Pekkan, en azından birkaç model giyerek objektifler karşısına çıkacak gibi... Bence de giysin. Çünkü çok güzel bir fiziğe sahip. Bu arada ben bilmiyordum. Pekkan her gün seyahatte bile olsa muhakkak günde bir iki saat deli gibi spor yaparmış. Hele ki Ajda Pekkan for Twist tanıtımı için geçtiğimiz haftalarda gittiği Gaziantep’te yediği kebaplar yüzünden aldığı iki kiloyu vermek için bir hayli ter dökmüş.

Cumartesi günü Kıbrıs mağazası açılışı ve Pekkan’ın imza seremonisi sonrası da Girne’deki Dragon’da nefis yemekler yedik. Bu arada ağzının tadını bilen Pekkan öyle az yemek filan yiyor zannetmeyin. Normal insanlar gibi kıvamında yiyor. Ancak iyi spor yaptığı için yedikleri kolayca eriyor. Kilo problemi de olmuyor. Ben de öyle yapacağım.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön