Herkesin içinde olmak isteyeceği ağaç evler

Şehrin gürültüsünden uzakta, doğayla iç içe, herkesin hayallerini süsleyen ağaç evler insanları tabiatla buluşturuyor.

Herkesin içinde olmak isteyeceği ağaç evler

Hemen hemen herkesin özellikle de çocukların hayalini kurduğu alanlardan biridir hayal evler. Yeşilliğin tam ortasında sakin ve huzurlu saatler geçirebileceğiniz ağaç evler dekorasyon bakımından da farklı tasarımlara ilham veriyor.

Geniş bir bahçesi olan ve bahçesinde kalın köklü ağaçları olan birçok kişinin yapabileceği bu evler farklı yorumlarıyla dikkat çekiyor. Ağaç evlerin tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise ağaçlara ya da diğer doğal güzelliklere zarar vermemek oluyor. Ağaçların en önemli oksijen kaynağı olduğu dünyamızda ağaç ev yaparken ağacı kesip üzerine ev yapmak yerine ağacın etrafına ev yapmak en çok üzerinde durulması gereken konu oluyor. Ağaç evlerin adı da tam bu noktadan doğuyor. Bir evi ağaç ev yapan asıl özellik; yerden yüksekte olması ve evi ortasından delip geçmiş gibi görünen bir ağacın hiç zarar görmeden konumunu koruması oluyor.

Genelde filmlerde çocukların sığınakları olarak kullanılan ağaç evler günümüzde normal bir ev olarak kullanılmalarının yanı sıra otellerin balayı odaları, restoran gibi amaçlara da hizmet veriyor. Özellikle yeni evlenen bir çiftin herkesten uzakta, doğayla iç içe, huzurlu anlar yaşayabilecekleri ağaç evler daha birçok kişinin hayallerini süsleyeceğe benziyor.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Bu yiyecekleri ısıtmayın!
  Bu yiyecekleri ısıtmayın!

  Süresi : İzlenme : 2681

 • Ekmek arası mini köfteler
  Ekmek arası mini köfteler

  Süresi : 01:34 İzlenme : 1641

 • 3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?
  3 malzemeli tatlı nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 3549

 • Kabak tatlısı nasıl yapılır?
  Kabak tatlısı nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 4721

 • Fırında sıcak helva nasıl yapılır?
  Fırında sıcak helva nasıl yapılır?

  Süresi : 01:00 İzlenme : 1854

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön