Kötü bir sevgili olduğuna dair 5 işaret

Erkek arkadaşınızın hiç kötü biri olduğunu düşündünüz mü? Sebebi anlaşılmayan tuhaf davranışlar, ayrılığın habercisi olabilir.

Kötü bir sevgili olduğuna dair 5 işaret

Erkek arkadaşınızın hiç kötü olduğunu düşündünüz mü? Hanımlar zaten kötü biri olsa da bunu ilk aşamada görmeniz mümkün değil. Eğer kötü bir adam olduğunu düşünüyorsanız hoşlandığınız ve hoşlanmadığınız huylarını listeleyin. Eğer kötü huyları ağır basıyorsa, yazmayı bırakın ve ilişkinizi bitirme kararı için daha fazla beklemeyin. 

 

Huzursuzluk veren

Eğer erkek arkadaşınız ruhsal, fiziksel veya duygusal olarak sizi rahatsız ediyorsa, kötü bir erkek arkadaştır. Durumun ortasında kaldığınızda bunu anlamanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz ama aslında dışarıdan bakıldığında durumu anlamak o kadar da zor değil. Onu seviyorsanız kalbiniz onu affetmenizi söyleyecek ve bu davranışlarına bir bahane bulacaksınız. Bu nedenle aklınızın dizginleri ele almasına izin verin. Eğer sevgiliniz sizi rahatsız ettiğinden emin değilseniz, en iyi arkadaşınızı ve sevgilisini düşünün. O kendini rahatsız hisseder miydi? Cevabınız evet ise, demek ki erkek arkadaşınızla ilgili ciddi kararlar vermenin zamanı gelmiş demektir.

 

 

Alkol veya madde bağımlısı

İnanın ya da inanmayın, ilişkinin en başlarında insanlar bağımlılıklarını çok iyi saklayabilirler. İlişkiye başladığınız zaman sevgilinizin alışkanlıklarını keşfetmeye başlarsınız. Çoğu kadın başta erkek arkadaşlarını korumak için yardımcı olmaya çalışacaklar ve bazılarımız bunu üst düzeyde dikkate alacak ve olayı hayatının merkezine koyacak, bu yolda kendilerinden çok fedakarlık yapalacaklardır. Fakat sonuç olarak bir bağımlıyı kurtaracak yine bağımlının kendisidir. Eğer sevgilinizin herhangi bir bağımlılığı varsa, kendine yardım etmek istemeyecektir. Bu onun kötü bir insan olduğu anlamına gelmez. Bu sadece onu erkek arkadaş olarak seçmenizin kötü bir tercih olduğunu gösterir.

 

 

Çalma huyu varsa

Bazı insanlar çalmanın çok havalı olduğunu düşünürler. Gerçekte hiçbirimiz bir hırsızla çıkmak istemeyiz. Ama 6 aydır çıktığınız adamın hırsız olduğunu öğrendiğinizde ne hissedersiniz? Ne derseniz diyin bu adam iyi değil sizden veya başkalarından çalıp çalmaması çok da önemli değil. Bu adam sizin birlikte yaşlanmak istediğiniz adam mı? Böyle bir adamı herhangi birinin iyi erkek arkadaş kategorisine koyacağını düşünemiyorum.

 

Güvenilmez

Bu davranış birden çok kategoriye girebilir. Bazılarımız güven sorunundan diğerlerine göre daha çok etkilenir. Güven çok önemli bir konudur. Aslında durumlar bazen kötüye gidebilir ve bu normaldir. Ama eğer erkek arkadaşınız sürekli geç geliyorsa, buluşmalarınızı erteliyorsa, sizden borç aldığı parayı geri ödemiyorsa, hiç parası yoksa, sözlerini tutmuyorsa, aklınıza ve size zarar verecek daha ne yapıyorsa, artık ilişkiniz hakkında ciddi ciddi düşünmenizin zamanı gelmiş demektir.

 

 

Yalan söylüyor

Size söylediği kadınların duymaktan hoşlandıkları “Ne kadar zayıflamışsın” gibi tatlı yalanlardan bahsetmiyoruz. Yanınızdan ayrıldıktan sonra kiminle buluşacağı ve nerede uyuyacağı hakkında söylediklerinden bahsediyoruz. Bazı erkekler kasten sevgililerini sürekli meraklandırmak için yalan söylerler. Fakat bu da bazı olayların üstünü kapamak için söylediği yalanlar kadar kötüdür. Eğer yalan söyleyen bir erkekle beraberseniz, sizi çok üzen bir sevgiliye sahipsiniz. Artık ayrılmanın zamanı gelmedi mi?

 

 

Mutlu bir ilişkinin formulü
+8
Mutlu bir sevgilinin sağlığınıza pek çok faydası var. Örneğin sizi daha iyi bir ruh halinde tutabilir ya da bağışıklık sisteminizi güçlendirebilir.  Olumlu bir zihin çerçevesine sahip olan sevgili, hayatınızda daha başarılı olmanızı sağlar.  Çünkü onun olumlu tutumu size potansiyelinizi tam olarak ortaya koyma imkanı tanıyacaktır. Bir sevgilin hayatınız üzerinde bu kadar etki sahibi olmasına şaşırdınız mı? Şaşırmayın, tam da bu yüzden etrafınızda pozitif insanlar bulundurmalısınız. Mutlu olmayı bilen ve seven bir sevgili bulmalısınız...

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön