Kadınlara bunları söylemeyin!

Kadınların, duymaktan asla hoşlanmadıkları 7 şey!

Kadınlara bunları söylemeyin!

Kadınların hassas oldukları konularda kesinlikle dinlemeye tahammül edemedikleri bazı sorunlar vardır. Erkeklerin bu konuda daha dikkatli olması gerekir. İşte erkeklerin kadınlara söylememesi gereken 7 şey...

“Sen anlamazsın!”
Öncelikle kadınların erkeklerden hiç bir eksiği olmadığının anlaşılması gerekiyor. Her ne kadar bu noktada erkekler fazla uzatılmaması için sen anlamazsın deselerde bu kadınlara yapılabilecek en büyük hatalardan biridir. Böyle bir şey söylemek, onun anlayamayacak kadar aptal olduğunu, bunun onun algılayamayacağı kadar zor bir şey olduğunu söylemeniz demektir. Bu nedenle konuştuklarınıza bazı konularda daha çok dikkat etmelisiniz.

“Kahküller yüzünü büyük göstermiş.”
Bir kadına karşı özellikle büyük ve geniş kelimelerini kullanırken çok ama çok dikkatli olmalısınız. Bu kelimelerle iltifat edecek olsanız bile yapmayın. Erkekler nasıl “göbek” kelimesini duymaktan hoşlanmıyorlarsa, kadınlarda bu tür kelimelerden hoşlanmıyorlar.

“Hatalısın!”

Bir kadın her zaman haklı olmayabilir fakat hiç bir zaman hatalı değildir.

“Aslanım!”
Kadınlar genellikle erkekler kadar güçlü olmasalar bile bir çoğu erkeğin yaptığı işlerin altından başarıyla kalkarlar. Yalnız, burada dikkat edilmesi gereken nokta onları övecekseniz kesinlikle bir erkek arkadaşınıza kullandığınız sıfatlarla yapmamanız.

"Adet gününde misin?”
Bir kadının davranışlarında fazladan asabiyet gözlemliyorsanız büyük ihtimalle zaten adet günündedir. Bu bilginizi kendinize saklayın. Kesinlikle bunu onun yüzüne vurmayın!

“Annemin yaptığı gibi değil!”
Hiç bir zaman annenizi, sevgiliniz ya da karınızla karşılaştırmaya kalkmayın. Anneniz başkaları ile ölçülecek biri değil. Bu kıyaslara onu hiç sokmayın. Sevgiliniz ya da eşiniz de zaten anneniz gibi olmak istemiyor. Onun kendine özel yetenekleri, ilgi alanları ve becerileri var. Annenizi, olabildiğince ilişkinizin dışında tutun.

“Sadece bir kedi”
Sevimli olan, sempatik olan hiç birşey sadece ile geçiştirilemez. Sevimli ve sempatik olduğunu kabul edin.

Facebook Yorumları
Yorumlar
13
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön