Sevgilim benimle ciddi düşünüyor mu?

"Sevgilimin benimle ciddi düşündüğünü nasıl anlarım?" diye soruyorsanız işte sevgilinizin sizinle evlenmek istediğini gösteren işaretler...

Acaba benimle evlenecek mi?

Bazen şefkat, tutku ve verilen sözlerin sonsuza dek süreceğini düşünürüz. Bazen de bunların hepsi uzak bir düşten ibarettir. Şefkat gerçek görünmez, tutku var olmayan bir şeye dönüşür ve sözler sanki hiç verilmemiştir. Böyle zamanlarda ilişkinin temeli ve geleceği sorgulanır. Düşünmeye başlar ve uzun süre zihnimizi meşgul ederiz. "Benim hakkımda ciddi mi düşünüyor?", "Acaba ilişkimiz hakkında ciddi mi?", "Verdiği sözler gerçek mi?" Tüm bu sorular yanıtsız kalabilir. 

 

Evet, bir erkeğin sizin ile ciddi olup olmadığını bilebilirsiniz. Fakat, ilerlemeden önce anlamanız gereken bir şey var: Erkekler basit düşünür. Eğer ciddi olduklarını söylüyorlarsa, ciddilerdir. Eğer değillerse, bunu asla açıkça dile getirmezler. Size gerçekten aşık olup olmadığını bilmek istiyorsanız, ona sormanız yeterli. Size söyleyecektir. Burada bir seçenek de ona neden sizin hakkınızda o şekilde hissetmediğini ve bunu düzeltmek için ne yapmanız gerektiğini sormak. Ama bir şeyler sizi engelliyorsa, bu ipuçları size bir erkeğin sizin hakkınızda ciddi olup olmadığını söyleyecektir.

 

Sizi umursuyor mu?

Erkeğin ciddi olup olmadığını öğrenmenin ilk adımı sizi umursayıp umursamadığını öğrenmek. Umursayıp umursamadığını sizinle ilgili olaylarda harcadığı küçük eforlarda görebilirsiniz. Eğer gerçekten umursuyorsa ihtiyacınız olduğunda gelip size yardım eden ilk insan olacaktır. Omzu daima göz yaşlarınız akarken yaslanmak için orada olacaktır. Hayatınızdaki tüm olumsuz durumları silmek için elinden geleni yapacaktır. Beş dakikada bir iyi olup olmadığınızı kontrol edecektir.

 

Düşüncelerinize değer veriyor mu?

Fikirlerinize ve kararlarınıza değer veriyor mu? Hisleriniz diğer şeylerden önemli mi? Bir öneriniz varsa, bu öneri başkalarının önerilerinden önce mi değerlendiriliyor? Direkt ya da dolaylı olarak ikiniz için verilen kararlarda size danışıyor mu? İkinizi ilgilendiren konularda onayınız eş değerde mi? Eğer evet ise partneriniz sizi hayatındaki en önemli insanlardan biri olarak görüyor.

 

Sizi ağlarken görüyor mu?

Herkesin ağladığı ya da herhangi bir konu hakkında üzgün olduğu olur. Böyle zamanlarda ne yapıyor? Sizi teselli ediyor ya da neşelendirmeye çalışıyor mu? Her şeyi düzeltmek için elinden geleni yapıyor mu? Eğer sizin ağlamayı bırakmanızı ve gülmeye başlamanızı sağladığından emin olana kadar çabalıyorsa, bu erkek size önem veriyor. Eğer sizi ağlatacağını bildiği bir şey varsa, size asla bunu yaşatmamak için elinden geleni yapacaktır.

 

 

 

Gelecek hakkında konuşuyor mu?

Sizinle gelecek hakkında konuşuyor mu? Peki bu geleceğin bir parçası mısınız? Hayat hakkında konuştuğunda, sizin daima birlikte olacağınızı düşünerek mi konuşuyor? Gelecek hakkında planlar yaparken sizin fikrinizi ve önerilerinizi alıyor mu? Size hiç hayatını nasıl planladığını ya da geleceğe dair neler düşündüğünü anlattı mı? Bu gelecek hayalinde siz olmadan bir şeylerin hep eksik olacağından hiç bahsetti mi? Eğer bu sorulara cevabınız hayır ise ona sizin hakkınızda tam olarak ne düşündüğünü sorma vaktiniz gelmiş demektir.

 

Duygusal olarak size güveniyor mu?

Morali bozuk olduğunda hemen koştuğu kişi siz misiniz? Daima onun destekçisi konumunda mısınız? Bir sorun olduğunda danışacağı ilk kişi siz misiniz? Yalnız olduğunda ilk aradığı kişi siz misiniz? Her şeyi kolaylıkla sizinle paylaşabiliyor mu? Eğer evet ise sizinle ilgili düşünceleri gerçekten de ciddi. Çünkü erkekler duygusal olarak bağlanmakta zorlanır ve bağlandığı kişi siz iseniz, aranızda gerçek bir şeyler olmalı. Şimdi bir erkeğin sizi sevip sevmediğini anlayabilirsiniz değil mi?

 

Bunlar bir erkeğin size karşı ciddi olup olmadığını anlamanıza yardımcı olacak ipuçlarıydı. Daha önce söylediğimiz gibi, bunu öğrenmenin en iyi yolu doğru zaman geldiğinde bunu ona açıkça sormaktır. Sessiz sakin bir ortamda ona neler düşündüğünüzü açın. Dünyada iki insanın konuşamayacağı hiçbir şey yoktur. Net sorular ile aklınızdaki soru işaretlerini partneriniz ile el ele vererek çözebilirsiniz. Umarız aradığınız tüm cevapları bulmuşsunuzdur.

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
21
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  09 Nisan 2017 Pazar 17:14

  bu yazıya bakarsak benimle ciddi düşünüyor

  Cevapla
 •  
  17 Aralık 2016 Cumartesi 20:36

  Misafir

  Cevapla
 •  
  02 Ekim 2016 Pazar 12:03

  Guzelmis

  Cevapla
 •  
  27 Haziran 2016 Pazartesi 18:53

  namusdan söz edılınce yorumlarım ıletılmıyor avrupayı gectınız ahlaksızlıkdan yana bu sayfayı okuyanda kabahat:böyle devam edınkı yarın dınınızde elden gıdecek sacma sapan seyler paylasıyorsunuz :bır erkek ılerıye dönük seyden söz edıyorsa cıddıymıs erkeklerın hepısı yalancı her kıza dokunurlar evleneceyı kızıda dokunmamıs ısterler

  Cevapla
 •  
  27 Haziran 2016 Pazartesi 18:48

  ne zaman sızı aıleınızden allahın emrıyle ıstemeye gelırse ıste ozaman cıddıdır:eskıden gezıp tozup sonrada evlenmekmı vardı:o eskı ınsanlar haalan evlıler:her önüne gecene ınanırsanız ortada kalırsınız

  Cevapla
 •  
  27 Mart 2016 Pazar 22:14

  Bana ciddi olduğunu söylüyor ama gün boyunca ne arıyor ne mesaj atiyor

  Cevapla
 •  
  24 Mart 2016 Perşembe 16:48

  Belliki çocuk senle ciddi düşünüyo yani ve eğerki sende bu durumdan memnunsan böyle devam etmesini istiyosan bu birazda senin elinde olan bişey. Ama sonuçta erkeklerin işi belli olmaz ve ilişkinizin ne olacağıda belli olmaz ama inşallah kavuşursunuz :-)

  Cevapla
 •  
  17 Ocak 2016 Pazar 02:23

  Sevgilimle 7 aydir konusuyoruz suan Askerde ailesiyle konustum beni zorla tanistrmaya calsiyir surekli olarak evlilikten konusuyor benden vazgecmiyor gelecegim senle gibi cumleler kullaniyor ama su anda kavgalı yiz sizce benle ciddi mi düşünüyor

  Cevapla
 •  
  12 Aralık 2015 Cumartesi 00:01

  Sevğilimmenimleevlenecekmi

  Cevapla
 •  
  19 Kasım 2015 Perşembe 13:24

  ..

  Cevapla
 •  
  02 Kasım 2015 Pazartesi 21:54

  Sevgilimle ayni yaştayiz kendisi şuan askerde onu çok seviyorum oda beni sevdiğini söylüyor benimle evlenmek istiyor sadece 26 günü kaldı istemeye gelcem diyor ama ailem onu istemiyor dün bu yüzden tartıştık şuan çok üzgünüm bütün erkekler ayni degildir o benim için çok ağladı

  Cevapla
 •  
  24 Ağustos 2015 Pazartesi 03:45

  Benimle ciddimi düşünüyor

  Cevapla

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön