Erkeklerin kadınlardan sakladığı sırlar var!

Bütün kalbiniz ile 'Seni Seviyorum' dediğiniz sevgilinizin sırları olduğunu ve hatta bu sırların sizin hakkınızda olduğunu biliyor muydunuz?

Erkeklerin kadınlardan sakladığı sırlar var!

İlişkinin başlarında evlenip ayrıldığını size söylemek istemez. Evliliklerinde başarısız olduğunu, mallarının bölünmüş olduğunu bilmenizi istemez.

 

O bir çocuk sahibi. Onun ilk kadını ve çocuklarının annesi olmadığınız için onu terk edebileceğinizi düşünür. Ama sorumlulukları olduğu için çocuğunu çok fazla saklayamayacak ve sonunda bu sırrını sizinle paylaşacaktır.

 

Psikoloğa gidiyor. Elbette bu bir sorun değil ve günümüzde herkes terapistlerden yardım alıyor ama özellikle erkeklerin yaşamlarının belli bir bölümünde terapiye ihtiyaçları daha çok artıyor. 'Benimle paylaşabilirsin' dememeniz için bunu da bir sır olarak saklamaya devam edecektir.

 

Kronik bir mide rahatsızlığı var. Bazı erkekler hastalıklarını kadınlardan saklamayı tercih ederler. Çünkü kadınların bunu sorun etmesini ve pimpiriklenmelerini istemezler.

 

Şehrin dışında başka bir ofise taşınıyor. Bunun hakkında genelde hiç konuşmaz çünkü durumun dramatik bir hal alacağını ve ilişkinin biteceğini bilir.

 

Sizin için büyük bir planı vardır. Bu büyük bir hediye olabilir. Daha geniş bir eve taşınmak ya da size evlenme teklif etmek gibi bir sürpriz planlıyor olabilir. Bu sır tabiki bir noktada karşınıza çıkacaktır. Eğer bir şeyler hisseder ve üzerine giderseniz her şeyi berbat edebilirsiniz.

 

Arkadaşlarınızı ya da ailenizi sevmiyor olabilir. Bunu bir sır olarak saklamaya devam edecektir. Çünkü ilişkinin bu tür duygular yüzünden dalgalanmasını istemez.

 

Sizin hakkınızda çok can sıkıcı bir şey bulur ama sizinle yüz göz olmak ve sorun istemediği için bunu sizden saklar.

 

Gerçek şu ki erkekler sizi ne kadar çok severse sevsin duygularını incitmemek için bazı düşüncelerini sır olarak saklarlar. Endişelenmeniz gereken tek sır başka bir ilişkiye başlayıp başlamayacağıdır.

Facebook Yorumları
Yorumlar
6
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön