Kadın kadına aşk

Kadın kadına aşk

Ben eşcinsel bir doktorum ve bunu fark etmeme rağmen uzun bir süre inkar ettim. Korkmayın, şu an çalışmıyorum, çalışsam bile ben işime duygularımı karıştırmam, yeminime sadık bir hekimim. Normal bayanlardan hiç bir farkım yok ama bu yaşıma kadar karşı cinse karşı en ufak bir ilgim de olmadı, çok denememe rağmen sonuç benim için değişmedi; aksine, kadınlara karşı daha ilgiliyim.

 

Güzel bir kadına hayranlıkla bakabilirken aynı duyguyu erkeklere karşı hissetmediğimi fark ettiğim zaman fakültede bölüm ikideydim. Maalesef bunu sakladım inkar ettim, kendimi bastırdım. Erkek gibi de hissetmiyorum; aksine çok bakımlı ve güzel olduğumu düşünüyorum. Mezun olduktan sonra çalıştığım hastanede bir kaç güvendiğim arkadaşımla bu özel durumumu paylaştım ve alay konusu oldum. İyice içime kapandım, dışlandığımı hissettim ve mesleğimi askıya aldım. Herkesten sır gibi saklıyorum, mesleğimi zaten artık yapmıyorum. Ben sırf mesleğimi sürdürebilmek için sevmediğim biriyle evlenip onlardan biriymişim gibi yapmacık davranmazdım. Ailemden sakladığım bu özel durumu 1 hafta önce açıkladım, artık onlardan saklayacak özel bir durumum da kalmadı. Ben böyle çok mutlu olduğumu fark ettim, hiç olmadığım kadar mutluyum.

 

Kimsenin değil, kendi istediğim hayatı yaşıyorum. Kendim gibi olan insanlarla tanıştım, onları dinledim, ne çok ortak yönümüz varmış... Onları tanıdıkça kendimi daha çok sevdim. Hepsinin içinde sevgiye, birazcık ilgi ve şefkate öylesine büyük bir özlem var ki...

 

LGBT bireyleri dışlanmayı asla hak etmiyorlar, bizlerin sizlerden hiç bir farkı yok... Eşcinselliğimle, benliğimle gurur duyuyorum. Kadınım ve bir kadına aşık olmak istiyorum.

 

Caduceus

***

 

Siz de yazınızı gönderin, yayınlayalım

HTHayat.com Okur Blogu herkese açık!

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
 •  
  30 Ocak 2019 Çarşamba 18:45

  Yaşamınızı nasıl idame ettiriyorsunuz merak ettim

  Cevapla

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön