12 yaşındaki kız, kardeşini doğurttu!

Doğum süreci boyunca annesinin yanında olan 12 yaşındaki kız, kardeşinin doğumuna yardım etti.

12 yaşındaki kız, kardeşini doğurttu!

Amerikalı Dede Carraway, ikinci çocuğuna hamileydi. İlk çocuğu olan 12 yaşındaki Jacee de, doğumda annesinin yanında olmak istiyordu.

 

Her şey yolunda gitti ve anne Carraway doğumhaneye alındı. Oradaki kalabalık yüzünden neler olduğunu görememekten endişelenen Jacee ise, doktordan hayatının en ilginç teklifini aldı: “Kardeşinin doğumunu onurlandırmak ister misin?”

 

 

Oldukça şaşırdığını ifade eden Jacee, teşekkür ederek hazırlanmaya başladı ve doktorun da yardımıyla, bebeğin gelişini karşılamak üzere yerini aldı.

 

“Daha önce doktorculuk oynamıştım ama bu çok gerçek bir deneyimdi, inanılmazdı! Doktor çıkış anında bebeği tutmama yardım etti” diyen Jacee, aynı zamanda yanlış bir şey yapmaktan da çekindiğini ifade etti.

 

 

Sonunda bebek Cayson sağlıklı bir şekilde ve ablasının da yardımıyla dünyaya geldi. Bunun kendisi için harika bir deneyim olduğunu ifade eden Jacee’nin hikayesi kısa sürede yüzlerce kişi tarafından takdir edildi. Yine de, haber yayınlandıktan sonra bunun çocuklar için travmatik bir deneyim olabileceğini düşünerek doktorun kararına karşı çıkan okurların sayısı da oldukça fazla.

 

 

Her şeye rağmen, anne de, kızı Jacee de yaşadıklarından çok memnun. Bir televizyon kanalına verdiği röportajda Jacee, küçüklüğünden beri hep veteriner olmak istediğini ancak bu harika deneyimden sonra ebe olmaya karar verdiğini açıkladı.

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

 • Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?
  Kendin yap köşesi: Mumluk nasıl yapılır?

  Süresi : 00:52 İzlenme : 7177

 • Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey
  Süt kanalı iltihabı mastit hakkında her şey

  Süresi : 03:21 İzlenme : 10723

 • Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?
  Hangi vitamin hangi besinlerde bulunur?

  Süresi : 01:41 İzlenme : 4592

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön