Cilt yenilenmesinde yeni bir vizyon!

Giorgio Armani Regenessence ürünleri, yenilenme yeni bir cilt yaratılması için cildin uyarılmasına yardımcı oluyor.

Cilt yenilenmesinde yeni bir vizyon!

Giorgio Armani Laboratuarları Profesör Lorenz’in çalışmasından ilham alarak yenilenmeye yeni bir yaklaşım getiren marka,  yenilenmenin tanımlandığı Profesör Lorenz modelini merkez alarak gerçekleştirdi: fetüs. Ve çalışmaları, doku esnekliğinin anahtar elementini bulmasını sağlayarak LOX-L'u üretti.

Cildinizin fiber matrisini yeniden yapılandırın !
Elastik liflerin bileşenlerinin birbiriyle bağlantılarının fonksiyonel, esnek, yoğun ve dirençli bir ağa dönüşmesinden sorumlu tek bir etken bulunuyor. LOX-L Enzimi. Bu enzim elastik lifleri birbirine bağlayan köprüleri yakınlaştırıyor.

Yaşlanmanın ve güneşe maruz kalmanın etkisi olarak, oksitlenme süreci elastik  lif ağının bozulmasına ve çökmesine sebep olur: lifler fonksiyonunu kaybeder. Alt deri incelir ve elastikliğini kaybeder. Sonuç olarak kırışıklıklar belirir, yüz konturleri daha az belirgin olur ve hacmini kaybeder.

Çalışmalar, bu fonksiyon kaybının sebeplerinden birinin, yaşın ilerlemesiyle LOX-L enziminin üretiminin azalması.

Prolastın: LOX-Lin etkin aktivatörü  lifleri yeniden düzenleyen ve aktive eden eşsiz bir içerik
Giorgio Armani Laboratuarları LOX-L enzimini uyarabilen, güçlü bir  aktif içerik olarak Prolastin’i fark etti. Mısır’da yerel bir Akdeniz bitkisinin  doğal esansı binlerce yıl boyunca enfeksiyon giderici, sakinleştirici
özellikleri için kullanıldı.

Prolastin ile zenginleştirilmiş özel [3.R] teknolojisi, bütün  Regenessence [3.R] High Lift serisinde bulunmaktadır. Bu da cildin bütün ana bileşenlerinin yenilenmesini ve  özellikle yenilenmiş bir yoğunluk ve elastik cilt yapısı kazandıran  öprülerin oluşturulmasını sağlar.

Giorgio Armani Ulti-firming rejuvenating rich cream kırışıklık karşıtı bakım-elastikiyet-sıkılık
High Lift Rich Cream içeriğiyle zengin ama bir o kadar da ince bir krem dokusu sunuyor. Dokunun inceliği cilt tarafından hemen emilmesini ve ciltte aydınlık sağlıyor.

Enstrümental test sonuçlarına göre, ciltteki esnekliğin %10, ve cilt tonun %32 arttığı gözleniyor. Regenessence High Lift Cream, cildin parametrelerinde gözle görülür bir artış yaratıyor.

Göz konturunun yeniden şekillendirilmesini sağlayan Multi-firming rejuvenating eye balm
Regenessence High Lift Eye Balm'ın krem dokusu zengin ve ince dokusu ile kadifemsi bir rahatlık yaratırken göz konturunu yeniden şekillendiriyor.

Enstrümental test sonuçlarına göre, esnekliğin % 45 ,cilt tonun %97 arttığı gözleniyor. Regenessence High Lift Eye Balm sayesinde göz gerçek konturunu geri kazandırıyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Ayaktaki basınç noktaları
  Ayaktaki basınç noktaları

  Süresi : 01:04 İzlenme : 13386

 • Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl kısıtlayabiliriz?
  Çocuklarda TV ve tablet kullanımını nasıl...

  Süresi : 03:47 İzlenme : 1384

 • Arvigo masajı nedir?
  Arvigo masajı nedir?

  Süresi : 03:37 İzlenme : 300

 • Menopoz sıkıntılı mı olmalı?
  Menopoz sıkıntılı mı olmalı?

  Süresi : 09:56 İzlenme : 381

 • Kırmızı ip ritüeli
  Kırmızı ip ritüeli

  Süresi : 02:00 İzlenme : 0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön