22 - 28 Ekim 2018 haftası nasıl geçecek?

Bengü Karagül, haftanın yorumunu yaptı.

22 - 28 Ekim haftası nasıl geçecek?

Hafta başında Güneş, Terazi burcunun son derecesinde, özdeğer duygusuna işaret ediyor. Karmik olarak taşıdığımız, değer duygusu nedeniyle sınandığımız olayların üstesinden gelebileceğimiz önemli görünümler var. Bağımsızlık, eğitim, yabancılarla ilişkiler haftanın ilk günlerinde önemli olacaktır.

 

23 Ekim'de Güneş, Akrep burcuna geçiyor. Güneş, Akrep burcunun; kararlılık, yüksek sezgi gücü, kaynakları iyi kullanma, olayları derinlemesine araştırma gücünü açığa çıkarıyor. Uzun vadeli stratejiler, kaynakların gözden geçirilmesi gündem olacaktır. Şüphe, kin, nefret gibi yakıcı duygular yüzeye çıkarken, sebep olan olayları anlama, özümseme, gerekli şartları hazırlama ve dönüştürme imkanları gelişecektir.

 

24 Ekim Dolunay'ı finansal konularda hareketlilik getirirken, ayakların yere basması zorunluluğunu hatırlatıyor. Tutumlu olmak ve üretim yapmak önem kazanıyor. Hayatta iz bırakmak isteyen vasıflarımız açığa çıkarken, yüksek sezgiler ve duyularla beslenen entellektüel becerilerimizi geliştirme imkanları beliriyor. Başkalarının fikirleri ile yol alınamayacağını anlayıp, özgün fikir üretme yolunu seçmeliyiz. Zihinsel çatışmaların yoğun olduğu bir dönemdeyiz. Sırların açığa çıkmasıyla statü kayıplarına tanık olabiliriz. Güneş'in Akrep burcundaki görünümleri ile hafta boyunca; işbirliği gerektiren durumlar, tavizler, değerler, bireysel ve kolektif arzular gündem olacaktır.

 

Hafta boyunca etkin olacak yakıcı duygu ve tutumlar: Ben merkezci, eleştirel tavırlar, kaynakları aşırı harcayarak tüketme, hedef koymadan dinlenmeden sürekli çalışma, yanlızlık adına hayattan izole olma, hırs ve ihtiraslarına yenik düşme.

 

Hafta boyunca etkin olacak yapıcı duygu ve tutumlar: Geniş gönüllülük, özgün fikir üretme, bağımsızlık, ilişkilerde dürüstlük, başka insanları gözetip koruma, adalet ve doğruluk arayışı.

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Gün hareketli başlıyor. Arzuların tatmin olduğu bir gündesiniz. Geçmişten gelen anlaşmalar hız kazanabilir. Desteklendiğinizi hissedeceksiniz. Duygusal konularda hareket olabilir. Bugün deneyimleriniz size haz verecektir. Ani öfke söz konusu, kısa molalar iyi gelir.

 

Boğa: Gün boyu sebepsiz bir telaş söz konusu olabilir. Bilinçaltınız bitmemiş işleri hatırlatıp sizi huzursuz edecektir. Sorumluluklar, sizi yorabilir. Otoriteniz konumunda olan insanlarla çatışmayın. Gün boyu serinkanlı davranıp, pratik çözümler aramalısınız.

 

İkizler: Bugün yeni deneyimler söz konusu olabilir. Olaylar hızlı gelişecek. Geçmişte uygun gördüğünüz ancak güne uymayan konularda ani değişiklikler olası. Gün boyu neşe ve öfke birbirine evrilerek ilerleyecektir. Denge arayışları sonuç vermeyebilir.

 

Yengeç: Bugün kariyer konularında hızlı ilerlemeler var. Sezgileriniz doğruyu işaret edecektir. Hızlı karar vermek önemli. Gün içinde özgüven eksikliği açığa çıkabilir. Onaylanma arzunuzu bir kenara bırakın, disiplinle yola devam etmek önemli.

 

Aslan: Sınırları zorladığınız, değer yaratma arzunuzun yüksek olduğu bir gündesiniz. Anlaşmazlıkların çözümü için araştırma yapıp sağlıklı bilgiye ulaşmanız önemli. Gün boyu ilişkiler, anlaşmalar, günlük rutinlerin düzene sokulması sizi meşgul edecektir.

 

Başak: Bugün çabuk aksiyon alınması gereken hareketli bir gün. Günlük rutinlerde aksaklıklar beklenmedik olaylar olası. Yazılı işleri birkaç kez kontrol edin. Sağlık konularında hassasiyetler olabilir. Stres çok artarsa kısa molalar vermek önemli.

 

Terazi: Bugün yeni ilişkiler söz konusu olabilir. Size kendinizi değerli hissettirecek olaylar yaşayabilirsiniz. Ani olaylar nedeniyle çabuk karar vermek durumunda kalabilirsiniz. En yakın, en sade seçeneği tercih etmekte fayda var.

 

Akrep: Günlük rutinlerde aşırı yoğunluk söz konusu. İstikrar arayarak günü zorlaştırmayın. Bugün daha görünür olup dikkat çekebilirsiniz. Ertelenmiş işler kendiliğinden hallolabilir. Zaman zaman öfkelenebilirsiniz, dönüştürüp ilerleyin.

 

Yay: Bugün hedeflerinizin gerçekleşebilir, yeni imkanlar yaratabilirsiniz. Önemlli kararlar alıp uygulayabilirsiniz. Uzun süredir beklediğiniz, sonuç almaktan vageçtiğiniz konular hızla çözüme kavuşabilir. Eski arkadaşlarınızdan haber alabilirsiniz.

 

Oğlak: Bugün yoğunluk nedeniyle huzursuzluk yaratan koşullar olabilir. Enerjiniz yüksek olduğu için bu rutine yetişmekte zorlanmayacaksınız. Geçtiğimiz haftanın eksikleri hızla giderilirken, finansal konularda riskler olabilir.

 

Kova: Gün boyu hareketli ve yoğun olacaksınız. Ani yolculuklar söz konusu olabilir. Eş zamanlı programlardan sakınıp telaşa düşmemeye gayret edin. Yaratıcı fikirleriniz taktir edilecektir. Aşırı hassasiyetler ani kırgınlıklar olabilir.

 

Balık: Günün enerjileri sizi harekete geçirecektir. Finansal konularda ani gelişmeler, iş konusunda hareket olası. Günlük işleriniz hızlı ilerleyecektir. Eski arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Değer duygunuzu gün boyu yüksek tutmak önemli.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön