18-24 Aralık 2017 haftası nasıl geçecek?

Hande Kazanova, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

18-24 Aralık haftası nasıl geçecek?

Bu hafta başı sabah 09.30’da Yay burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Bu Yeniay yabancılarla yapılacak işler, yurt dışı bağlantılı konular, gelecek adımları, seyahat, eğitim, hukuk, medya alanlarımızı ilgilendirecek. Bu alanlardaki başlangıç ve kararlarımızı hızlandırabilir yalnız Merkür hala gerilediği için karar alacaksak daha önceden konuşulmuş, tamamlanması gereken işlerin üzerine gitmeli, yeni kararlarımızın doğruluğunu netleştirmek için tekrar tekrar üzerinden geçmeliyiz. Galaktik merkezle birleşen bu Yeniay’da gökyüzünün kapıları açık olacak. İsteklerimiz ve dileklerimiz karşımıza gelebilir yalnız olumsuz düşünmeye, olayları kötü tarafından algılamaya meyilli olabiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bu hafta başı oluşan Yeniay’da seyahat, yabancılarla yapılacak işler, eğitim, akademik konular, medya, hukuk, ticaret alanlarınızda işleriniz üzerinden geçerek, planlarınızı gözden geçirerek adım atmalısınız. Düşünceleriniz ağır olabilir ama olumsuzluklardan uzak durun.

 

Boğa Burcu: Bu hafta başı oluşanYeniay ortaklaşa parasal konulardaki kararlarınızı karşınıza getirecek. Partnerinizin hayatındaki parasal konularda da önemli adımlar devrede. Ama bu adımların tekrar tekrar üzerinden geçerek, sorumluluklarını alarak adımlar atmalısınız.

 

İkizler Burcu: Bu hafta başında oluşan Yeniay, ikili ilişkiler, evlilik ve özel hayatınızla ilgili konularda oluşuyor. Ortaklaşa işlerinizde ve bu alanlarda kararlarınızı iyice gözden geçirmeli, sorumluluklarınızdan kaçmadan yolunuzda ilerlemelisiniz. Olumsuzluklardan uzak durun.

 

Yengeç Burcu: Yeniay, iş ve sağlık alanlarınızda gerçekleşecek. Bu Yeniay ile beraber bazı işlerinizi tamamlamalı, üzerinden geçtiğiniz yarım kalmış işlerinize kanalize olmalısınız. Sağlığınızda da önemli sorumluluklar, sıkışmalar karşınıza gelebilir.

 

Aslan Burcu: Yeniay ile beraber aşk hayatınızda kararlar almak isteyebilirsiniz. Bu kararlar daha önceden konuşulmuş, tamamlanması gereken kararlar olmalı. Çocuğunuzun, özel hayatınızın sorumlulukları öne çıkabilir. Yaşam amacınızla ilgili konularda gökyüzünün kapıları açık.

 

Başak Burcu: Bu hafta başı oluşan Yeniay, aile ve yuvayla ilgili konularda kararları karşınıza getirecek. Merkür bu alanlarınızda gerilediği için ailenizle daha önceden aldığınız, tamamlamanız gereken konuları ele alabilirsiniz. Sorumluluklarınız artarken istediklerinize dikkat edin.

 

Terazi Burcu: Yeniay, yakın çevrenizle olan bağlantılarınızda önemli olacak. Akraba ve kardeşlerinizin hayatında aynı zamanda iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar, yayıncılık alanlarınızı gözden geçirerek, daha önceden konuşulmuş işlerinizi ve kararlarınızı devreye sokabilirsiniz.

 

Akrep Burcu: Yeniay, parayla ilgili konularda adımlarınızı, kararlarınızı, karşınıza getirebilir. Maddi konularınızda son sorumluluklar karşınıza gelirken, olayların durumların, görüşmelerinizin üzerinden geçmelisiniz. Konuşulmuş ama bitirilmemiş işler için harekete geçin.

 

Yay Burcu: Bu hafta başına sizin burucnuzda oluşan kişisel hayatınızı ilgilendiren bir Yeniay ile giriş yapacaksınız. Fikir ve düşüncelerinizin, yapacaklarınızın üzerinden geçerek, gözden geçirerek adımlar atmalı, sorumluluklarınızı üstlenmekten kaçmamalısınız.

Oğlak Burcu: Bu hafta başında gerçekleşen Yeniay, hiçbir şekilde harekete geçmemeniz gerektiğinin altını çiziyor. Diğer burçların aksine yeni girişimlerden, adımlardan kaçınmalı, planlarınızı gözden geçirmeli, düşüncelerinizde düzenlemelere gitmelisiniz.

 

Kova Burcu: Bu Yeniay, sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu alanlarda üstleneceğiniz sorumluluklarınızın ve işlerinizin üzerinden bir kez daha geçmeli, işlerinizi tekrar tekrar planlayarak adımlar atmalısınız. Önemli kapılar aralanabilir.

 

Balık Burcu: Kariyer evinizde oluşan bir Yeniay ile haftaya başlıyorsunuz. Bu Yeniay’da kariyerinizle ilgili her tür görüşmenizi, konuşmanızı tekrar tekrar gözden geçirerek hayata sokabilirsiniz. İş ve kariyer sorumluluklarınız sizi bunaltsa bile üstlenmekten geri durmayın.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön