2-7 Ekim 2017 haftası nasıl geçecek?

Hande Kazanova, haftalık burç yorumunuzu yazdı.

2-7 Ekim haftası nasıl geçecek?

Bu hafta başında toplumun ihtiyacı ve yararına olacak işlerin peşine düşebiliriz. Önemli insanlardan göreceğimiz destekler yüksek olabilir. Perşembe gecesi oluşan Dolunay, bencil, kendimizi düşünen, kafamıza göre hareket edeceğimiz yönlerimizi ortaya çıkarabilir. İlişkilerimizde dengeyi sağlamak bu dönemde önemli olmalı. Ego ve yardımseverlik arasında gidip gelmek bu hafta bizi zorlayabilir. Hafta sonu kurduğumuz dengelerin altüst olması ilişkilerimizde sıkıntıları tetikleyebilir. Bu etkiye dikkat edelim.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu

 

Koç Burcu: Bugün bir çok konuda kafanız sistemli çalışacak. Özgürlük ve değişkenlik isteğiyle hareket edebilir, iş hayatınızda iyi bağlantılar sağlayabilirsiniz. Kendinizi geliştirmeye ve başkalarıyla hareket etmeye ihtiyacınız olabilir.

 

Boğa Burcu: Bugün, aktif olaylarla haftaya başlıyorsunuz. Beklenmedik yerlerden desteğiniz olabilir. Gün içinde özel hayatınızda üreteceğiniz duygusal çözümler haftabaşınızı etkili kılabilir. Başkalarından göreceğiniz destekleri göz ardı etmeyin.

 

İkizler Burcu: Dış ortamlarda veya farklı insanlarla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Bugün yerinizde duramayacak, aile hayatınız için yapılması gereken ödemeler veya harcamalar üzerine yoğunlaşacaksınız.

 

Yengeç Burcu: Haftaya maddi konular ve harcamalarınıza odaklanarak giriş yapacaksınız. Ailenizin sorumluluklarınızı üstlenebilirsiniz. Harcamalarınız yüksek olsa bile, sevdiğiniz insanlar  sizi destekleyecekler.

 

 Aslan Burcu: Düşündüklerinizi hayata geçirmek kolay olabilir. Sevdiğiniz insanla gelecek planlarınızı oluşturabilirsiniz. Maddi konularda güçlü insanlardan göreceğiniz destekler sizi hareketlendirebilir.

 

Başak Burcu: Bugün, kafanız yapılması gerekenler adına çok hızlı ve yapıcı çalışabilir. Bir yandan da duygusal olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Özel ilişkilerinizde sizin üzerinizde etkisi olan bir insan size bugün birçok konuda yol gösterebilir.

 

Terazi Burcu: Sevdiğiniz insanla veya çocuğunuzla iletişiminiz güçlü akacak. Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bir gün içerisindesiniz. Kafanıza takılan tek şey bu aralar yarım kalmış işleriniz olabilir. Ailenizde etkili biri yapmak istedikleriniz için sizi destekliyor.

 

Akrep Burcu: Evinizde vakit geçirecekseniz, işlerinizi tamamlamak size keyif verebilir. Ya da ailenizle bir arada olmak isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizdeki hareketlilik iletişim becerinizi ve yeni girişimlerinizi bu haftabaşında destekleyecek.

 

Yay Burcu: Yakın çevre iletişiminiz güçlü olacak. Akraba veya kardeşlerinizle kısa yolculuklar veya planlar devrede olabilir. Hayatınızın ritmini biraz yavaşlatmak istesneiz bile, bu aralar sizi hareketlendirecek bir çok olay karşınıza gelebilir.

 

Oğlak Burcu: Geleceğinizi ilgilendiren işlerinizde, güçlü ve dönüştürücü kişiliğinizle bu haftabaşında kolay harekete geçebilirsiniz. Sadece kendinizi değil, diğer insanların hayrını düşünmek iş ortamlarınızda sizi yukarıya taşıyabilir.

 

Kova Burcu: Eğitimde veya gelecek planlarınızda işler tam da istediğiniz gibi ilerleyebilir. Başka insanlara yardım etmek ve onlar için birşeyler yapmak isteyeceksiniz. Yenilendiğiniz bu dönemde insanlar üzerindeki etkiniz yüksek.

 

 

Balık Burcu: Ortak parasal harcamalarda çok açılmamaya çalışmalısınız. Sevdiğiniz insanla enerjinizi bir akıtmak isteyeceksiniz. Güçlü arkadaşlarınızdan alacağınız desteklerle yolunuzda ilerlemek kolay olabilir. Önemli işler peşindesiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön