6 Mayıs 2018 günlük burç yorumu

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Bugün Ay Oğlak burcunda

Bugün Ay Oğlak burcunda dolaşıyor. Cilt ve kemiklerimiz uyarılıyor. Beslenmede tuz günleri olduğundan tuz tüketme eğilimimiz artabilir. Tuz almanızda bir sakınca varsa bu günlere dikkat edin. Manikür, pedikür, ağda, epilasyon işlerine girişebilirsiniz. Bugünlerde kemikleriniz için bol kalsiyum almayı ihmal etmeyin.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün, başkalarına yardım etme isteğiniz yoğun olabilir. Maddi konularda yaratıcılığınız size kazandırabilir, ticaretle uğraşanlar için satış yapacakları bir gün olacak. İş ve kariyer alanlarınızda yoğunluklarınız, özel hayatınıza gereken zamanı ayıramamanıza neden olabilir.

 

Boğa Burcu: Bugün, hayatınıza dair önemli planlarınızda arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz size destek çıkacaklar, önemli grupsal işlerinizde yardımlaşmanız size çok şey kazandırabilir. Uzakta bulunan akrabalarınızdan alacağınız haberler sizi sevindirebilir.

 

İkizler Burcu: Bugün, iş ve kariyer hayatınız için yeni düzenlemelerde bulunabilir, işleriniz için planlar yapabilirsiniz. Aklınıza gelen fikirler, iş alanlarınızda işinize yarayabilir. Ortaklaşa para konularında, güçlü ve etkili yapınızla hareket edeceksiniz. Harcamalar oluşabilir.

 

Yengeç Burcu: Bugün, grupsal işlerinizde, yabancılarla olan planlarınızda olumlu ve yaratıcı etkiler altında olacaksınız. Arkadaşlarınız ve bulunduğunuz sosyal çevrenin yaptığınız işler konusunda sizi desteklediğine şahit olabilirsiniz. Özel hayatınızda bazı duygusal sorunlar yaşayabilirsiniz.

 

Aslan Burcu: Bugün, kariyerinizde insanların desteğini ve yardımını kolay sağlayacaksınız. İnsanların sizin hayatınızı daha ileri seviyeye taşıyacak oluşumlar konusunda istekli olması sizi mutlu edebilir. İş ve hizmet alanlarınızda yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz.

 

Başak Burcu: Bugün, seyahat, eğitim, iş konularında veya gelecek planlarınızda eşinizden ve ortaklarınızdan istediğiniz destekleri görmeniz mümkün. Geleceğe umutla bakan yapınızla aşk hayatınızda yaşadığınız güvensizlikleriniz geride kalmaya başlayacak. Harcamalara dikkat.

 

Terazi Burcu: Bugün, iş ve hizmet alanlarınızda ortaklaşa hareket etmeniz para konuları gündeme gelebilir. İş alanlarınızdaki değişimleri yaratıcı bir şekilde yapabileceksiniz. Başkalarına yardım etmek sizi mutlu edecek. Aile yaşantınızda istediğiniz istikrarı sağlamakta zorlanabilirsiniz.

 

Akrep Burcu: Bugün, aşk hayatınızda oldukça yaratıcı ve romantizm dolu bir gün geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz paylaşımcı olacak. İletişim veya teknolojiye dayalı işlerinizde yaratıcılığınız ön planda olabilir. Yakın çevrenizde bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

 

Yay Burcu: Bugün, aile hayatınızda yapılması gerekenler konusunda yardımsever etkileriniz yüksek olacak. Bu alandaki sorunlarınıza yaratıcı bir şekilde yaklaşabilirsiniz. Maddi konularda oluşan güvensizliklerinize aldırmayın, uğraşacağınız işlerin karşılığını alacaksınız.

 

Oğlak Burcu: Bugün, aşk hayatınızda yaratıcı ve romantik etkileşimler altında olacaksınız. Yine yaratıcılığa dayalı işleriniz için oldukça şanslı bir gün olabilir. Kendi isteklerinizle, iş alanlarınızı bir arada götürebilirsiniz. İş konusunda alacağınız bazı haberler sizi zorlayabilir.

 

Kova Burcu: Bugün, aile hayatınıza yönelik harcamalarınız konusunda kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sevdiğiniz aile büyükleriniz için alışveriş yapabilirsiniz. Canınız gün içinde çok ciddi işlerle uğraşmak istemeyecek. Karşılaştırmalarınız yüksek olabilir.

 

Balık Burcu: Bugün, yakın çevre iletişiminiz artarken, hayatınızla ilgili konulara yön vermekte zorlanmayacaksınız zira size yakın olan insanlar size destek verecekler. Sizde sevdiğiniz insanlar için fedakarlıklarda bulunabilirsiniz. Sosyal çevreniz ve arkadaş aktiviteleriniz yoğun olabilir.

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön