Koç Burcu yıllık burç yorumu

2012 yılı Koç burcu için nasıl geçecek?

Koç Burcu yıllık burç yorumu

Sevgili Koçlar, Jüpiter sizin para alanlarınızı aydınlatıyor. Bu sene,  parasal anlamda güzel şanslara sahip olacaksınız. Bir ev veya mal, mülk sahibi olmak, para biriktirmek ve harcamak  için yaza kadar uygun bir dönemdesiniz.  11 Haziran'da jüpiter sizin yakın çevre ve iletişim evinizde hareket etmeye başlıyor olacak. Satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, bilgisayar, teknoloji, öğretmenlik  sektörlerinden birinde çalışıyorsanız, bu dönem sonrası uğraşılarınız ve şansınız artacak. Bu yılda geçen yılda olduğu gibi evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanınızda sorumluluklarınız ve testleriniz devam ediyor.  Evliyseniz yeni sorumluluklar alabilir, ilişkilerinizin sağlamlığını gözden geçirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. üçüncü dönem doğan (10-20 Nisan arası) Koçlar, bu sene üzerinizdeki değişimlere açık olmalı, olumsuzluklar karşısında hemen demoralize olmamalı ve hayat size karşıymış gibi bir izlenime kapılmamalısınız.

 

Sizin evlilik, ikili ilişkiler veya ortaklı işler alanınızda iki buçuk yıldır dolaşan Satürn 5 Ekim 2012 itibariyle sizin ortaklaşa gelirler ve krizler evinizde dolaşmaya başlayacak. Bu dönem sonrası kendinizin veya eşinizin hayatında önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayabilirsiniz. Şubat başı Neptün'den alacağınız etkilerle bu sene altıncı hissiniz gelişecek, daha önce farkında olmadığınız yönlerinizle tanışacaksınız. Yalnız sizi etkileyecek ve sorgu sualsiz kendinizi teslim edeceğiniz insanlara, gruplara ve dini oluşumlara karşı biraz dikkatli olmalısınız.

 

Bu sene de kariyer hayatınızdaki değişimler ve oluşumlar devam ediyor. Üzerinizde güç veya baskı kurmak isteyen insanlara veya kişilere karşı ani ve farklı tepkiler vermek, sinirli olmak gibi etkileriniz yüksek.

 

Ocak ayı iş alanlarınızın ve kariyerinizin göz önünde olacağı bir ay olacak. İş yapmaktan, sorumluluk almaktan çekinmeyeceksiniz. Ocak başı keyifli etkiler altındasınız. 24 Ocak'ta iş, hizmet alanlarınızda gerilemeye başlayacak olan  sizin yöneticiniz Mars, var olan işlerinizde ve hizmet koşullarınızda birtakım zorlanmaları birkaç ay boyunca hayatınıza taşıyabilir.

 

Şubat ayı daha çok sosyal çevreniz, gruplara dayalı işler ve organizasyonlar ön planda olacak. Her tür işlerinizi, görüşmelerinizi ve konuşmalarınızı 14 Şubat'a kadar yapmaya çalışın.

 

Mart ayında,  Jüpiter ve Venüs ay boyunca size para getirileri sunmaya çalışacak. Fırsatları iyi görmeli ve değerlendirmelisiniz.  14 Mart'ta elinize güzel bir miktar para geçebilir. Para kazanımlarınız artacağı gibi güzel objelere ve eşyalara para harcamanız da otomatikman artabilir.

 

Kariyer hayatınız 10 Nisan'dan sonra daha aktif  bir hale gelmeye başlayabilir. Gücü, mücadeleyi seven yapınızla zorlukların üstesinden kolay geleceksiniz. Nisan ayı sizin için sevindirici bir ay çünkü Mars düzelecek ve kendinizi ortaya koymakta zorlanmayacaksınız.

 

14 Mayıs'ta Venüs gerilemeye başlıyor. Sizin para evinizin yöneticisi olan Venüs'ün bu kırk günlük gerilemesi, parasal konularda ve harcamalarınızda dikkatli olmanız gerektiğinin altını çizmekte. Yine yakın çevre, akrabalarınız veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde bu süreçte yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir.
21 Mayıs'ta oluşan Güneş Tutulması sizin iletişim, yayıncılık, ulaşım, satış, pazarlama, reklam alanlarınızda gerçekleşiyor. Bu alanlarda bu tarih sonrası ani ve beklenmedik gelişmeler, başlangıçlar ve kararlarınız oluşabilir.

 

Haziran ayında evinize ve ailenize olan düşkünlüğünüz artabilir. Daha fazla vaktinizi evinizde geçirmek isteyeceksiniz. Sevdiklerinize ve aile büyüklerinize yakınlığınız artabilir. Haziran sonunda iletişime dayalı işleriniz varsa sorunlarınızı iyi iletişim ve ilişkilerle aşmasını bileceksiniz sevgili Koçlar…

 

Yaz ayları biraz daha yavaşladığınız ilgi ve alanlarınızı daha çok ailenize yönelttiğiniz zamanlar olabilir. 19 Temmuz'da ev ve aile evinizde oluşan yeni ay, bu alandaki başlangıçları ve yeni kararları hayatınıza taşıyabilir. Bu dönem Merkür'ün gerilemesine göre hareket etmeyi unutmayın.

 

22 Temmuz ve sonrası artık bir ay boyunca ilgi alanınız aşk olacak. Havada aşk kokusu var şarkısını çalabilir, eski veya yeni flörtünüzle gönlünüzce güzel bir ay geçirebilirsiniz. Yine yaratıcılığa veya sanata dayalı işleriniz ön plana çıkabilir. Hobileriniz, artan faaliyetlerinizle, tatil döneminizi bu sürece denk getirmeye çalışın.

 

7 Ağustos ve sonraki birkaç hafta evinizin dekorasyonu, tadilatı, boya, badana işleriyle uğraşabilirsiniz. Evinizde bulunmayı ve vakit geçirmeyi çok seveceksiniz.

 

Eylül ayı başından sonun kadar çok çalışacağınız ve kendinizi ortaya koymak için çaba sarf edeceğiniz bir ay olacak. Yeni bir işe başlama, baş vurma gibi düşünceleriniz varsa 16 Eylül ve sonrasına denk getirmeye çalışın. 22 Eylül ve sonrası ikili ilişkiler ve evlilik alanlarınız aktif olacak.

 

Ekim ayı  Satürn burç değiştirecek, evlilik ve özel hayat alanlarınız bu tarih sonrası rahatlayacak. Artık başkalarının kaynakları, ortaklaşa para konularında sorumluluklarınız oluşmaya başlayacak sevgili Koçlar…

 

14 Kasım'daki Güneş Tutulması ortaklaşa para alanlarınızda oluşacak.  Bu alandaki olayları hızlı ve beklenmedik bir şekilde hayatınızda deneyimlemeye başlıyorsunuz. Beklenmedik bir para elinize geçebilir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön