Boğa Burcu yıllık burç yorumu

2012 yılı Boğa burçları için nasıl geçecek?

Boğa Burcu yıllık burç yorumu

Sevgili Boğalar, 2012 yılı içerisinde de iş, hizmet ve sağlık alanlarınızda test edilmeye devam ediyorsunuz. Kendinizi işinize ne kadar verdiğinizi, sizi neyin mutlu edip etmediğini algılayacağınız ve göreceğiniz bir yıl daha sizleri bekliyor. Ruh sağlığınızı göz önünde bulundurarak atılan adımlar sizi gereksiz endişe ve kuruntulardan kurtaracak, enerjinizi temizleyerek kendinizi daha sağlıklı hissetmenize neden olacak. Sadece alınması gereken sorumluluklarınızı ertelemeyin ve başkaları size dayatmadan, siz kendiniz için harekete geçin. Ekim 2012 de burç değiştirecek olan Satürn bu sefer özel ilişkileriniz, evlilik ve ortaklı işlerinizde yeni sorumluluklar üstlenmenize neden olacak. iki buçuk yıl boyunca bu alanlarınızda değişimlere ve dönüşümlere maruz kalabilirsiniz.

 

Bu sene Jüpiter'den alacağınız olumlu ve şanslı etkilerle insan ilişkilerinde ve kişisel ilişkilerinizde mutluluğu kolay yakalayabilirsiniz sevgili boğalar… Jüpiter, bu yıl size haziran ortalarına kadar her konuda şans veriyor. Bu yeni bir dönemin başlangıcı. Öğrenme ve deneyim kazanmanın bir parçası olan bu süreçte, insanlardan ve kaynaklarından rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Kişisel girişimleriniz ve atılımlarınız için harika bir yıl sizleri bekliyor, Haziran 2012 ve sonrası para kazanımlarınızda artış olacak, mal varlığınız çoğalacak, para ile ilgili her konuda şansın sizden yana olduğunu göreceksiniz.

 

Önünüzdeki yıllar boyunca idealleriniz önemli olmaya başlıyor. Günlük yaşantınızda ideallerinizi aktif hale getirmek için çok çalışabilirsiniz. Özellikle üstleneceğiniz pozisyonlarda kurban olmamaya ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Kendi ideallerinizmiş gibi gözüken gruplardan ve tehlikeli oyunlardan uzak durun.

 

Ocak ayına yabancı ortaklı işler, seyahat, medya, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızla giriş yapabilirsiniz. Seyahate yönelik işleriniz ocak ayı boyunca aktif olacak. Venüs kariyer ve iş alanlarınızı 14 Ocak'a kadar olumlu etkileyecek. Bu süreçte patronlarınızdan zam, terfi, prim gibi istekleriniz olabilir. 24 Ocak'ta aşk hayatınızda gerilemeye başlayacak olan Mars, bu alandaki girişimlerinizi bloke edebilir.

 

Şubat ayı bazı zorlamalarınız olsa bile kendinizi göstermekten korkmayacağınız ve iş alanlarınızın fazlasıyla aktif olacağı bir ay olacak. Bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Bekarsanız şubat ayı süresince, gizli saklı ilişkiler veya platonik aşklar gündeminize yerleşebilir.

 

Mart başı iş alanlarınızda bir takım zorlanmalarınız olabilir. 12 Mart'ta para evinizin yöneticisi Merkür gerilemeye başlayacak. Önemli ticari anlaşmalarınızı bu dönem yapmamaya özen gösterin. 14 Mart'ta güzel iş teklifleri, önemli işlerin gündeme gelmesi söz konusu olacak. 20 Mart sonrası bir ay boyunca önemli işlere kalkışmamalı, gelecek yeni dönem için planlar yapmalı ve yapılması gerekenleri gözden geçirmelisiniz.

 

Nisan başı Venüs para evinizde ilerlemeye başlayacak. Para gelirleriniz bu tarih sonrası artabilir ama aynı oranda harcamalarınızı da hızlandırabilirsiniz. 14 Nisan'da Mars'ın düzelmesiyle artık aşk hayatınızda rahat nefes almaya başlayacaksınız .19 nisan sonrası artık iş alalarınızda ve hayatınıza dair yapmanız gerekenler anlamında etkili bir döneme giriş yapıyorsunuz.

 

15 Mayıs'ta iş ve hizmet alanlarınızın yöneticisi Venüs gerilemeye başlayacak. Kırk gün boyunca gerileyecek olan Venüs, iş ilişkilerinizde, hizmet alanlarınızda zorlanmaları beraberinde getirebilir. 20 Mayıs'ta oluşan tutulma sizin para evinizde oluşacak. Bu seneki tutulmalar sizin para ve ortaklaşa para alanlarınızda gerçekleşecek sevgili boğalar. Parasal konularda dengenizi iyi tutturmalı, yıl boyunca alacak verecek hesabınızı iyi oturtmalısınız.

 

Temmuz ayında yakın çevre alanlarınız, akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkileriniz ön planda olacak. 13 Temmuz'dan sonra kariyer hayatınız için attığınız adımları, yaptığınız işleri gözden geçirmek ve sakin, kararlı adımlarla ilerlemek isteyebilirsiniz.

 

Ağustos başı oluşan dolunay, iş ve kariyer hayatınızda hassaslıklar yaşamanıza neden olabilir. Daha çok evinize ve ailenize vakit ayıracağınız bu dönem ortaya çıkacak yeni iş fırsatları, sizi zorlayabilir. 23 Ağustos'ta evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızın yöneticisi Mars bu evinizde dolaşmaya başlıyor. Evlilik ve özel hayatınız konusunda istikrarlı ve kararlı adımlarla ilerleyebilirsiniz.

 

17 Eylül ve sonrası iş, hizmet alanlarınız yeniden aktif olmaya başlıyor. Artık kendinizi daha yeterli ve iş alanlarınızda daha becerikli görüyor olacaksınız sevgili Boğalar...

 

5 Ekim'de Satürn sizin evlilik, ikili ilişkiler alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. 23-25 Nisan doğumlu Boğaların evlilikleri ve aşk hayatları test edilebilir. Sevdiğiniz insan üzerinde baskı kurmamak bu dönemde yapılacak en güzel davranış olabilir. 15 Ekim ve sonrası yeni bir işe başlama, iş değiştirme, var olan işlerinizde yeni bir projeye başlama etkileriniz yüksek olacak.

 

14 Kasım'daki tutulma sizin evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda oluşacak. Bu tarih civarı ve sonrası özel hayatınızla ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir. 28 Kasım'daki ay tutulması yine parasal konuları hayatınızın merkezine taşıyabilir. Bu alanlarda hızlı ve ani olaylarla karşılaşabilirsiniz.

 

13 Aralık ve sonrası artık kariyer hayatınızda oluşan olayları daha rahat fark etme etkilerine sahip olacaksınız. Yine bu tarih ve sonrası ortaklaşa para konularınız ay boyunca devrede olmaya başlıyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön