Akrep burcu yıllık burç yorumu

2012, Akrep burcunun için nasıl geçecek?

Akrep burcu yıllık burç yorumu

Sevgili Akrepler, 2012'de de olaylar kontrolünüz dışında gelişmeye devam edecek. Yine her zaman olduğu gibi bunu da bir tamamlanma süreci olarak görmelisiniz. Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi, işinize yaramayacak olanları hayatınızın temizlenmesi adına bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız.
5 Ekim'de Satürn burç değiştirerek Akrep Burcu'na geçecek. Artık on dört yıllık devre sizin için bu geçtiğimiz aylarda kapanmaya başlayacak. Siz yeni gözlerinizle dünyayı yeniden keşfediyor, kendinizi, yapacaklarınızı ve yeni sorumluluklarınızı fark ediyorsunuz. Özellikle de hayatınızı yeniden yapılandıracağınız bu süreçte, biraz zorlansanız bile önümüzdeki yılların oluşacak tüm koşullarını bu zaman içesinde hissediyor olacaksınız.

 

Bu arada 11 Haziran'a kadar Jüpiter ikili ilişkiler ve evlilik hayatınızda size çok ama çok güzel şanslar sunacak. Bekarsanız bu yıl evliliğe adım atabilir veya ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz birlikteliğinizden şans ve fayda sağlayacaksınız. 11 Haziran'dan sonra Jüpiter artık sizi daha farklı bir alanda etkilemeye başlıyor. Kredi, faiz, vergi, ortaklaşa gelir alanlarınızda şanslarınız oluşmaya başlayacak. Ayrıca beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru geliştirecek etkiler göreceksiniz. Eşinizin veya partnerinizin kaynaklarından ve gelirlerinden olumlu bir şekilde yararlanmanız da mümkün. Her anlamda başkalarından yardım almaya istekli olacak, yardım etmekten de kaçınmayacaksınız.

 

Ocak ayına yakın çevreyle ilgili konularınız, özellikle iletişimle ilgili konular, satış, reklam, yayıncılıkla ilgili konularda giriş yapıyorsunuz. Hali hazırda parayla ilgili konularda da parayla ilgili konularda da çözümler yaratabilirsiniz... Özellikle 13 Ocak ev ve aile ile ilgili konularda ilişkilerinizi güçlendireceğiniz bir dönem olacak. 15 Ocak'tan sonra aşk hayatınız devreye girmeye başlıyor. Aşkı hissedeceksiniz, aşkı yaşamayı seveceksiniz. 24 Ocak sonrası 14 Nisan'a kadar iş yaptığınız arkadaşlarınızla iş ortamınıza sosyal çevrenizde iletişim altında olduğunuz insanlarla birtakım anlaşmazlıklar halinde olabilirsiniz.

 

19 Şubat'tan sonra artık tamamen aşk hayatınızın içinde bulacaksınız kendinizi. Aşktan konuşacaksınız, kendinizi göstereceksiniz, flörtöz tavrınız ortaya çıkacak, insanlara kendinizi göstermekten keyif alacaksınız. Şubat sonu ve Mart başı spekülasyona ve iş alanlarına dair alanlarınız aktif olacak, bu alanlarınızda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

 

Aşk hayatınızda olumlu etkileşimler de Mart ayında devam ediyor. Özellikle 5 Mart ve sonrası birkaç hafta boyunca ikili ilişkiler ve özel hayatınızda ikili ilişkilerde ve sevdiğiniz insanla çok güzel günler sizi bekliyor olacak. 12 Mart'ta Merkür sizin iş ve hizmet alanlarınızda gerilemeye başlayacak. Bu alanlarınızda bu tarih sonrası birtakım zorlanmalara şahit olabilirsiniz. Özellikle kendinize çok dikkat edin, yeni bir işe başlamamaya özen gösterin. 15 Mart günü ise karşınıza eski bir projenin çıkması söz konusu olabilir.

 

4 Nisan'da Merkür düzeliyor ve artık siz de iş alanlarınızdaki sorunları geride bırakmaya başlıyorsunuz. Özellikle 17 Nisan'dan sonra iş alanlarınızda kendinizi rahatlıkla gösterebileceğiniz bir dönem içerisindesiniz. 19 Nisan sonrası artık evlilikle ilgili konular konuşulmaya başlıyor. Kimliğinizi ve kişiliğinizi bu alanda ortaya koyuyorsunuz. Evliliğe dair söz kesme, nişan gibi etkileriniz varsa 21 Nisan'da Yeni Ay'ı bekleyin. 21 Nisan'dan sonra iki hafta içerisinde bu işlerinizi denk düşürmeye çalışın.

 

15 Mayıs'ta Venüs sizin ortaklı para işlerinizde gerilemeye başlayacak. Yine banka ödemeleri, vergi, kredi, miras, nafaka, prim gibi konularda birtakım şanssızlıklara sahip olabilirsiniz. Çünkü şimdiye kadar ortaklaşa para alanlarınızda rahat gelen kazanımlarınız bu tarih sonrası bir kırk gün boyunca sekteye uğrayabilir veya paranızı tahsil etmekte zorlanabilirsiniz. 20 Mayıs'taki Güneş Tutulması sizin yine bu ortaklaşa para alanlarınızı etkileyecek. Bu tarihler arası özellikle parasal konularda önemli kararlar, önemli başlangıçlar oluşabilir. Beklenmedik olaylara yine açık olacaksınız.

 

4 Haziran'daki Ay Tutulması sizin para evinizde gerçekleşecek. Bu tarihe denk gelen zamanlar içerisinde beklenmedik yerden elinize para geçebilir veya elinizden bir para çıkabilir. Haziran ayında tamamen parasal konulara odaklı bir ay geçiriyor olacaksınız.

 

22 Temmuz'dan sonra artık kimliğinizi ve kişiliğinizi iş ve kariyer alanlarınızda ön plana koymaya başlıyorsunuz. Kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz.

 

Ağustos ayı iş alanlarınız oldukça aktif olacak. İş yapmayı ve kendinizi göstermeyi seveceksiniz. Özellikle 8 Ağustos'ta Merkür'ün düzelmesiyle beraber artık bir çok konuda kendinizi iyi hissediyor olacaksınız. 17 Ağustos'ta sizin kariyer alanınızda oluşacak yeni ay bu alanda sizin için çok güzel bir zamanı müjdelemekte.

 

Eylül ayı sosyal çevre alanlarınız oldukça aktif. Gruplarla olan görüşmeler meydana gelebilir. 30 Eylül ve birkaç gün boyunca iş alanlarınızda istenmedik oluşumlar söz konusu olabilir.

 

Ekim ayına gelindiğinde artık siz de birtakım olayların ve sorunların sonuna geldiğinizi hissediyor olacaksınız. Zira 5 Ekim'e geldiğinizde Satürn evinize geçecek, yükselen burcunuzun üzerine gelerek hayati kararları hayatınıza taşıyacak. Özellikle Ekim doğumlu Akrepler haddinden fazla sorumluluk üstlenecekleri bir dönem içine girdiklerini fark edecekler. Ekim ayı içinde sosyal çevreniz ve arkadaşlıklarınız ön plana geçmeye başlayacak. Özellikle iş alanlarınızın biraz yavaşlaması, kafanızı özel hayatınız ve arkadaşlıklarınızla ilgili alanlarda rahatlatmaya başlıyor olacak.  23 Ekim'den sonra kendinizi göstermek isteyeceksiniz, daha fazla ön planda olacaksınız. Ekim sonu ilişkilerinizde birtakım geri çekilmeler söz konusu olabilir. Bu durum özel hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Sevdiğinizle aranızda gerçek duygularınızdan rahatlıkla bahsetmeye çalışın. Bir parça da olsa duygularınızı gizlemeye çalışacaksınız.

 

7 Kasım'da Merkür sizin para evinizde geriliyor olacak. 7 Kasım'a kadar önemli ticari anlaşmalarınızı yapmaya özen gösterin. 14 Kasım'da ki Güneş Tutulması sizin kişisel evinizde gerçekleşiyor. Artık tamamen hayatınızla ilgili konularda yapmanız gereken olaylarda harekete geçmeniz söz konusu olacak.
28 Kasım'da para evinizde, ortaklaşa para alanlarınızda olacak bir Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu dönem parasal konular kafanızda fazlasıyla yer etmiş olacak.

 

Aralık ayında kendinizi adeta yeniden doğmuş gibi hissediyorsunuz. Bir yılın üzerinden artık birtakım sıkıntıların, baskıların, zorlanmaların geride kaldığını görmek sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön