13 Kasım 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

13 Kasım günlük burç yorumunuz

Ay gün boyu oğlak burcunda ilerlerken, akşam üstü kovaya geçiyor. Bir süredir biriken yoğun enerji akşam üstü geçmiş hesaplaşmalarla patlak verebilir. Venüs'ün yaptığı Mars ve Uranüs görünümü ilişkileri iyice hassas hale getirdi. Dengeyi korumak önemli. Gün boyu zeki eğlence seven vasıflarımızla, travma odaklı güdülerimiz çatışma halinde olacaktır.

 

Ayurvedik astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

Günün rengi: Bakır

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Kendinin otoritesi koçlar bugün güçlüklerin üstesinden gelebilirsiniz, işleriniz hız kazanabilir. Dayatmalardan sonra biraz rahatlayacaksınız. Günü verimli geçirmek için yeni projeler peşinde koşmak size iyi gelir.

 

Boğa: Hazla huzurla üretmeyi seven boğalar bugün yeni işler, üretim ve verim gerektiren konular söz konusu. İşler dilediğiniz biçimde akmasa da zorluklar aşılabilir. Sabır gerektiren durumlar akşam üstü çözülür.

 

İkizler: Ruh ve madde bilgisini analiz edebilen ikizler bugün konfor arayışınız yoğun ancak koşullar huzur vermiyor. Pratik davranarak üstesinden geldiğiniz konularda direnç var. Spiritüel konular, kişisel gelişim sizi rahatlatabilir.

 

Yengeç: Kendi dünyalarına düşkün yengeçler için bugün ilişkilerde gözden geçirmeler yenilenme imkanları var. Günü verimli geçirmek için, duygusal olarak sizi besleyen, haz veren insanları seçmeniz önemli.

 

Aslan: Gururlu aslanlar için beklentilerin gerçekleşmesi biraz zaman alabilir. İş konularında hareketlilik olası. Bir süredir uğraştığınız konularda gelişmeler yaşanabilir. Gün boyu sizi yıpratan ilişkilerde sonlanmalar yaşanabilir.

 

Başak: Detayda bütünü görebilen başaklar bugün duygusal çözülmeler söz konusu olabilir. Çocuklarla ilgili işler gelişebilir. Günü verimli geçirmek için size yol gösteren, duygularınızı anlayan insanlardan destek alın.

 

Terazi: Sanatkar teraziler bugün yaratıcılığınıza ağırlık verin. Ev ve aile konularıyla ilgili meseleler çözüme kavuşabilir, günü verimli geçirmek için olaylara takılmayın. Kendinizi yetenekli bulduğunuz konular için akşam üstü imkanlar gelişebilir.

 

Akrep: Duyguları dönüştürmede ustalaşmış akrepler bugün ifadelerinizde seçici davranın. Bir süredir birikmiş yakıcı duygularınızı dönüştürün, başkalarına patlamasın. Sizi yıpratan, yönsüz, sonuç alamadığınız ilişkiler ya da projeler sonlanabilir.

 

Yay: En büyük macerası kendi olan yaylar bugün beklenen fırsatlar gelişebilir. Akşam üstü yeni başlangıçlar olası. Kişisel gelişiminize katkı sağlayacak konulara başlayabilirsiniz. Gün boyu ben merkezci tutumdan sıyrılıp idealist yaklaşımlarda bulunmak önemli.

 

Oğlak: Amacı dünyasal düzeni sağlamak olan oğlaklar bugün son dakikaya kadar iş var. Akış düzeni sağlayacaktır, kendinizi ve etrafı yormayın. Sizi yıpratan ve travma yaratan ilişkiler bugün sonlanabilir.

 

Kova: Evrenin bilgisini kolay kavrayan kovalar bugün projelerin üretime dönüşmesi için sabır sınavlarınız olabilir. Bir süre önce aynı dili konuştuğunuz insanlar bugün sizi yorabilir. Ani sonlanma yaşamamak için sabırlı ve toleranslı davranmak önemli.

 

Balık: Görünmeyen dünyaya aşina balıklar sezgilerinize kulak verin. Bugün sosyal çevre ve yaratıcılık, aşk konularında yenilenmeler olabilir. Israrla sürdürdüğünüz alışkanlıkları değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön