25 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

25 Ekim günlük burç yorumunuz

Ay, Boğa burcunda ilerlerken, haz veren konular,sanatsal aktiviteler için imkan sağlıyor. Uzmanlık gerektiren konular gündem olurken, deneyimin doğasına aykırı inatlaşma, sabit fikirler akışı bozabilir. Ay, Satürn ile görünümde olduğundan temkinli, sağduyulu tutumlar önem kazanıyor. Jüpiter, Merkür görünümü sezgileri ifade etmek, yaratıcı yazarlık için imkan sunuyor. Gün boyu huzur arayışı söz konusu.

 

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

Günün rengi: Nar çiçeği, turuncu

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Keşfedilmemiş olanı ortaya çıkarmak isteyen koçlar için üretim imkanları söz konusu olabilir. Finansal konuları yapılandırmak için bugün koşullar uygun. Hedeflerinize varmak için telaşlısınız. Sade ve uygulanabilir olanlara odaklanarak çabuk sonuç alırsınız.

 

Boğa: Yaşadığı çevreyi sanatla güzelleştirmek isteyen boğalar için bugün yaratıcılık ön planda. İlişkilere takılıp kalmadan, becerilerinizle meşgul olarak, yeni hobileri araştırarak günü huzurla geçirebilirsiniz.

 

İkizler: Hayatın anlamını öğrenmek isteyen ikizler için bugün yenilikler olası. Denenmemişi denemek için heyecan yaratan başlangıçlar olası. Gün boyu araştırmacı kabiliyetleriniz tembellik arzunuzla çelişecektir.

 

Yengeç: Potansiyelinin farkına varıp, yüksek duyularına ulaşmak isteyen yengeçler bugün duyular ve zihin çatışma halinde. Kendinizi rahat ifade edebilirsiniz, dışavurum önemli. Günün ilk saatlerinde arzular engellenebilir, öğleden sonra rahatlarsınız.

 

Aslan: Yaratıcılığını ve liderliğini sergilemek isteyen aslanlar, değer yaratmak ve yeni denenmemiş konulara başlamak için bugün imkanlarınız var. Hedeflerinizin güncel olması, arzuların gerçekleşmesini sağlar.

 

Başak: Doğayı anlayan ve mükemmelleştirmek isteyen başaklar, yeni fikirler, somut değerler ve önemli projeler geliştirmek için imkanlarınız var. Yaratımlarınız arzulanan ölçüde, kendiliğinden gelişip yayılabilir. Huzuru bozmadan ilerlemek önemli.

 

Terazi: Kendi özündenn taviz vermeden, insanları anlamak isteyen teraziler bugün huzurlu ilişkiler önemli. Talepleriyle sizi yoran ve yaşamınızı işgal eden insanlardan uzak durmakta fayda var. Gün boyu riskli harcamalardan kaçının.

 

Akrep: Sezgileriyle yaşayan akrepler, bugün arzularınızı gerçekleştirecek yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Şüpheci yaklaşımlar yerine pozitif merak içinde olup sezgilerinize güvenmeniz önemli. Günün ikinci yarısında koşullar yüksek tatmin sağlayacaktır.

 

Yay: Rutin sevmeyen yaylar bugün işleriniz çoğaldıkça kaçıp, düzen bozmak isteyebilirsiniz. Bilinçaltınız derin arzuları açığa çıkarırken, ilişkilerinizde gözden geçirmeler olası. Günlük işlerde dağınıklık zihni yorabilir. Basit bir düzenleme ile rahat edersiniz.

 

Oğlak: Amacı karmik engelleri aşmak olan oğlaklar, yetenekleriniz engellerinizi kaldırıyor. Sosyal ilişkiler gün boyu önem kazanıyor. Hayatın keyif alanlarında kalıp, teknolojik gelişmelerle ilgilenebilirsiniz. Meraklarınız giderilirken motivasyonunuz yükselecektir.

 

Kova: Hedef odaklı, özgün ve hümanist kovalar, bugün büyüyüp gelişmenize engel olan tutumlardan ve koşullardan arınıp, değer yaratabilir, üretebilirsiniz. Düşüncelerinizi inatlaşmadan, anlaşılabilir kılmak imkanlarınızı artıracaktır.

 

Balık: Şevkatli ve uyumlu balıklar, gün boyu zihniniz geçmişle meşgul olacaktır. Doğru anlaşılmak için çaba sarfedebilirsiniz. Uyum arayışınız ödün vermenize sebep olabilir. Sezgilerinize güvenip değer duygusunu korumanız önemli.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön