20 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

20 Ekim günlük burç yorumunuz

 Ay balıkta ilerlerken Venüs ve Neptün ile yaptığı görünümlerle, hayaller, gizemli konulara vurgu yaparken, kendi dengemizi bulup mutlu olacağımız koşulları sunuyor. Sanatsal doğamızı açığa çıkaran, kendiliğinden akan kabiliyetler söz konusu olabilir. Özgüven eksikliği, melankoli, kendini sınırlama gün boyu kaçınılması gereken tutumlar. İlişkilerde sorun yaşamamak için hayellerimiz ideallerimiz ve yaşam gerçekleri  arasında denge önemli. Öze dönüp arzuların tezahürü için meditasyon, dua ve şifa çalışmaları için elverişli enerjiler var.

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

Renk: Su yeşili

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

KOÇ:  Bugün kendi kendinize kalıp esinlenen, hayal kuran neşeli vasıflarınıza ağırlık verin.  Kararsız ve yönsüz hissedebilirsiniz.  Kendiliğinden gelişen imkanlar söz konusu olabilir.

 

BOĞA: İhtiyaçlarınızın  karşılanması için kendi çabanıza güvenin. Başkalarından beklediğiniz destek gelmeyecektir. İlişkilerinizde yanlış anlaşılmalar olası. Kişisel meraklar, sanatla uğraşmak günü verimli kılar.

 

İKİZLER: Bugün yönsüz ve karasız olabilirsiniz. Bir yandan derin anlam arayışları huzur bulma çabası, diğer yandan kararsızlık söz konusu olabilir. Günü sabit bir plan yapmadan dinlenerek geçirmekte fayda var. 

 

YENGEÇ: Gün boyu kendinizi anlama çabanız yüksek. Arzularınızın farkına varırsanız, gerçekleştirecek gücü bulacaksınız. Duygusal yoğunluk kafa karışıklığına yol açabilir. Sezgilerinize güvenin.

 

ASLAN: Gün boyu melankolik olabilirsiniz. Gücünüz düşük, dinlenmek size iyi gelir. Öğleden sonra sosyal yardım etkinliklerine katılabilirsiniz. Arzuların tatmini için alışverişten sakının. Öz kaynakların doğru kullanımı, uzun vadede işinize yarayacaktır.

 

BAŞAK: İletişim ve organizasyon konularında talihli bir gündesiniz. İlişkilerde beklentilerinizi yüksek tutmayın. Kendini olduğundan farklı gösteren insalara dikkat edin.

 

TERAZİ: Sağlığınıza dikkat edin. Gıda duyarlılığınız yüksek. Kendi özünüzden taviz vermeden günü geçirmek önemli.  Kriz yaratan ve kaynaklarınızı tüketen insanlardan uzak durmakta fayda var.

 

AKREP: Geçmiş aşklar, romantik anılar gün boyu sizi meşgul edebilir. Duygularınızı yoğun ve derin yaşayacaksınız.  Bedensel  hazların doğasına kapılırak beklenti içinen girerseniz, günün sonunda hayal kırıklığı yaşarsınız. 

 

YAY: Evde huzur arayışınız yüksek. Geçmişte yaşanmış bazı konularda anılarınız tazelenebilir. Gün boyu  konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Kendi kendinize yetiyorsanız yanlızlık iyi gelecektir.

 

OĞLAK: Hayallerle hedefler uyuşmayabilir. Yakın çevreden insanlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Ani yolculuk planları yapmayın. Keyif veren sosyal etkinlikler sizi memnun edecektir.

 

KOVA: Finansal konularda  rasyonel olmak önemli. Uçlarda olmak zarar verecektir. Gün boyu değer yaratmak için çalışmak gerektiğini vurgulayan olaylar yaşayabilirsiniz.  Uyumsuz fikirler ve boşvermişlikten sıyrılmakta fayda var.

 

BALIK: Gün boyu kendiliğinden gelen haz ve huzurun tadını çıkarın. Zaman zaman kafanız karışabilir, arzularınız beklediğinizden farklı yollarla gerçekleşebilir. Evrensel düzeni anlamak ve ona uymak için  dua ve meditasyon iyi gelir.

 

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön