8 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

8 Ekim günlük burç yorumunuz

Ay, Terazi burcunda küçülürken, Terazinin yöneticisi retro Venüs ,Mars ile görünüm yapacak. Duygusal yoğunluk, yönsüzlük devam ederken, yavaş yavaş insanları kendi gücüne uyandıracak enerjiler açılmaya başlıyor. Ay ışığını çok az yansıttığı için bolluk bilinci azalabilir. Para yönetimi güç olacağında önemli kararları bir sonraki güne ertelemekde fayda var. İlişkilerdeki belirsizlik yerini sonlanmalara bırakabilir. Sabah saatlerinde tolerans düşükken, öğlene doğru öfke artabilir.

 

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

 

Günün rengi: Açık Mavi

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Son sözü ilk söyleme arzunuz yüksek. Kısa vadeli zaferlerin, uzun vadeli sonuçlarını düşünün. İlişkilerde bitişler, anlaşmalarda krizler olası. Olayların sebeplerini gözden geçirip, yeni çözümler üretebilirsiniz.

 

Boğa: Yaşadığınız yeri daha iyi yapmak arzunuz gün boyu engellerle karşılaşabilir. Amaçlar ve yaşam biçimleri değişik olduğu için insanları yadırgamayın. Cömert ve yardımsever tutumlarınız gün sonunda işinize yarayacaktır.

 

İkizler: Kendinizi olduğundan farklı göstermek toplum önündeki duruşunuza zarar verebilir. Kaygı nedeniyle sağlıklı düşünemiyor olabilirsiniz. Dengeyi koruyarak korkunun üstesinden gelebilirsiniz. Gün sonunda beklenen kriz ertelenecektir.

 

Yengeç: Yeterli bilgiye sahip olmadığınız için olaylar karşısında kararsız ve tutarsız davranabilirsiniz. Bilinçli davranabilmek ve kaygı içinde sürüklenmemek için kısa bir mola iyi gelebilir. Gün boyunca aklına güvendiğiniz insanlardan danışmanlık alın.

 

Aslan: Hedefleri gözden geçirme ve yenileme ihtiyacı olacaktır. Gün boyu baskın tavırlar sergilerken tepkiyle karşılaşabilirsiniz. Alma verme dengesini korumak ve adil olmak önemli. Riskli işlerden kaçının.

 

Başak: İlişkilerde zorlayan taraf olmayı bırakıp, yaraları sarma zamanı. Arzularınızı saklamadan açık olurken, naif davranmanız önemli. Birşeylerin yanlış ilerlediğine dair derin kaygınız mantığınızı gölgelemesin.

 

Terazi: Kendinizi koruma arzunuz gün boyu yüksek. Hassas ve geçirgensiniz. Çabuk yorulup mutsuz olabilirsiniz. Gerçek tabiatınızı açığa çıkarıp, huzur bulmak için kendinize zaman ayırın, aksi taktirde işler iyice karışacaktır.

 

Akrep: Yanılsamalardan, yetersizlik duygusundan korunarak günü geçirmek önemli. Hedef odaklı davranıp, aklınıza güvenin. Romantik konularla ilgili gizler açığa çıkabilir, günü risk almadan geçirin. Yorucu tempoda huzur bulmakta zorlanabilirsiniz.

 

Yay: Geçmişte ne yaşanmış olursa olsun, iç huzuruna ihtiyacınız var. Kendinizi zarar veren duygu ve düşünceleri geride bırakın. İçsel hesaplaşmayı bırakıp yeni güne uyumlanmak önemli. Derin arzularınızla yüzleşebilirsiniz.

 

Oğlak: Uzun süredir devam eden işler sonlanırken sabrınızın işe yaradığını nihayet göreceksiniz. Yeni girişimler için uygun zamanda değilsiniz. Üstünüzde baskı yoğun olsa da erteleyin. Gün boyu kendinizden olan olmayan ayrımı yapabilirsiniz. Şevkatli olmak önemli.

 

Kova: Dolambaçsız, dürüst ve direkt olmak önemli. Adalet arayışınız sonuç verebilir. Toplamda beklediğiniz sonuçlar gelmese de yola devam ettirecek içsel motivasyon sağlanacaktır.Gün boyu önemli konularda akıl danışmak uzun vadeli sorunların önüne geçer.

 

Balık: Düşünceler ve duygular çelişebilir. Kendinizi yönsüz ve yanlız hissedebilirsiniz. Hüznün yüreğinizi ağırlaştırmasına izin vermeyin. Koşullardan bağımsız bakış açınızı değiştirin. Rahatlığı ve güvenli alanı korumak önemli.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön