6 Ekim 2018 günlük burç yorumunuz

Bengü Karagül, günlük burcunuzu yorumladı.

6 Ekim burç yorumunuzu okudunuz mu?

Ay, Başak burcunda ilerlerken hafta içinden kalan önemli işler zihinleri meşgul etmeye devam ediyor. Ayın yaptığı görünümler sebebi işlerin sağlam zemine oturtulması arzusu yoğunlaşsa da beklenilen gerçekleşmeyecektir.

 

Bugün başlayan Venüs Retrosu nedeniyle huzursuzluklar, tatminsizlikler söz konusu olurken dipte derinde kalan arzular gün yüzüne çıkabilir. İlişkilerde kopuşlar, finansal zorlanmalar söz konusu olabilir. Ekim ayını verimli geçirmek için bugünden başlayarak; doyumsuz zevklerin tatmininden uzaklaşmak, hazları sadelikte aramak gerekir. Geçmişin izlerini taşıyan ve kültürümüzün bizi besleyen yanları olan Klasik Türk Sanatlarını araştırmak, öğrenmek ve uygulamak için uygun zamanlardayız. Başlayıp yarım bıraktığınız hobilerinize dönebilirsiniz. İlişkilerde seçici olmak, yük getiren ve haz vermeyen insanlardan uzak kalmak veriminizi ve iç huzurunuzu artıracaktır. Venüs, vücutta uyum ve dengeden sorumludur. Dengeyi korumak bugünlerde önem kazanacaktır.

 

Ayurvedik Astrolojide günü verimli geçirmek için renklerden istifade edilir.

Günün rengi: Fildişi ve krem

 

Bengü Karagül'den burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç: Gün boyu sağlığınıza özen göstermelisiniz. Hafta boyu birikmiş olan stres bugün açığa çıkabilir. Plansız, ani işler sizi zora sokacaktır. Beklentileriniz karşılanmazsa çevrenizdekileri zorlamaktan kaçınıp, bireysel çaba ile çözülecek işlere odaklanın.

 

Boğa: Bugün farklı işleri eş zamanlı yapmak için üzerinizde baskı olacaktır. İlişkilerden destek beklerken aksi bir durumla karşılaşabilirsiniz. Kendi gücünüzle yol alacağınız işlere öncelik verin. Verimsiz işleri eleyin. Çatışmalardan kaçının.

 

İkizler: Ev ve aile konularında meşguliyetler olası. Gün boyu programsız  konular gelişirken bir yandan evdeki ertelenmiş işlerle uğraşabilirsiniz. Yaratıcı becerilere yoğunlaşıp ani işlere, seyahatlere kalkışmamak faydalı olur.

 

Yengeç: Yakınlarınızla görüşme arzunuz yüksek. Biraz seçici davranıp, sizi eleştirileriyle yorabilecek insanlardan uzak durmakta fayda var. Kışa hazırlık yapmak, öz bakımla uğraşmak ve yaşam alanınızı düzene sokma motivasyonunuz yüksek.

 

Aslan: Önerilere kendinizi kapatıp, fikirlerinizde diretebilirsiniz. Finansal olarak kendinizi güvende hissetmek için harcamalarınızı kısmak isteyebilirsiniz ancak aksi gelişmeler olabilir. Ailenizin, yakın çevrenizin ihtiyaçları doğrultusunda harcamalar olası.

 

Başak: Kimliğinizle özdeşleşmiş, sizi yansıttığına inandığınız değerleriniz konusunda eleştirilebilirsiniz. Kendinizi savunma yoluna girmeden, konunun kalıcı kırgınlık yaratmaması için sakin kalmak önemli. Dönüşüme ihtiyaç duyan yanlarınız açığa çıkıyor olabilir.

 

Terazi: Zihninizi toparlayıp, yaşama dair gözden geçirmelerde bulunabilirsiniz. Gözetip koruduğunuz ya da sizi kollayıp koruyan insanlar konusunda ani gelişmeler yaşanabilir. Kronik rahatsızlıklarınız varsa günü dinlenerek geçirmekte fayda var.

 

Akrep: Sosyal konuların önem kazandığı bir gündesiniz. Çok beklenti içinde olmadan, rahat ortamlarda günü geçirmekte fayda var. İlişkilerde öfkeli tutumlar, beklentilerin karşılanmaması olası. Bugün gerçekleşen kırgınlıklar uzun vadeli  güçlü nefretler doğurabilir.

 

Yay: İşinizden keyif aldığınız bir gündesiniz. Hevesli ve istekli, amaç odaklı bir gün geçirme arzunuz yüksek. Ancak günlük işler beklediğinizden farklı gelişebilir. Bir program dahilinde çalışmak, konsantre olmak önemli aksi halde enerjiniz dağılır ve hevesiniz kalmaz.

 

Oğlak: Bilincinizi günlük faaliyetlerin dışına taşıyacak, sizi dinlendirecek seyahatler olası. Geçmişten gelen konular gündemi karıştırabilir ancak öze dönüp sakin karşılamakta fayda var.

 

Kova: Çelişik fikirler, enerji düşüklüğü, kendini rahat ifade edememe olası. Günü kısa molalar vererek, zihni çok zorlamadan geçirmekte fayda var. Gün boyu sabır gerektiren durumlar olabilir.

 

Balık: Yaşamınıza yön veren sizin için değerli olan insanlarla ilgili gelişmeler olabilir. Fikir uyuşmazlığı yaşanabilir. Detaylarda boğulabilir ve gerilebilirsiniz. Fikir birliği ve uzlaşıdan ziyade kendi ideallerinize önem verin.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın! 

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön