4 Temmuz 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burcunuzu yorumladı.

4 Temmuz günlük burç yorumunuz

Bugün Ay, Balık burcunda olacak. Salgı sistemimiz uyarılıyor. Astrolojide Balık burçları, ayakları, ayak parmaklarını ve mukus salgısını temsil eder. O yüzden mümkün olduğunca bu organlarımızı zorlamamalıyız. Gün içinde kararsızlıklarımız yüksek olabilir. Mantığımız ve duygularımız arasında bir yol bulmakta zorlanabiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu...

 

Koç Burcu: Bugün gün içinde kafanız birçok şeye bozuk olabilir. Kendinize dönük haliniz, aslında ortada fazla önemsenecek bir şey yokken, durduk yere alınganlıklar yapmaya müsait olabilir. İş hayatınızda sevindirici gelişmeler yaşayacak, güçlü insanlardan destek göreceksiniz.

 

Boğa Burcu: Bugün isteklerinizle, yaptıklarınız örtüşse bile, içsel olarak kendinize yüklenebilirsiniz.Tanımadığınız veya az samimi olduğunuz insanlardan yaptığınız işe dair beğeni ve destek toplamanız mümkün. Özel hayatınızda ve iş yaşantınızda tek başınıza hareket etmeyin.

 

İkizler Burcu: Hayatınızdaki dinamikler adına harekete geçmek ve bir eylemde bulunma isteğiniz üzerinizde stres yaratsa da bugün iş hayatınızda kolay dağılmaya müsait olacaksınız. Birçok insana faydalı olma isteğiniz, sizi gerçek işinizi yapmaktan alıkoyuyor.

 

Yengeç Burcu: Tanımadığınız veya az samimi olduğunuz insanların talepleri ve istekleri için uğraşacağınız bir gün yaşayacaksınız. Olayların derinine inmeniz gereken konularda kafanız biraz dağınık ve karışık olabilir. Bilgilerinizin doğruluğunu kontrol edin.

 

Aslan Burcu: Bugün eşinizin veya sevdiğiniz kişinin para durumuyla veya eşyasıyla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. İster istemez kendinizi başkası için bir şeyler yapar bulabilirsiniz. İş hayatınızda verdiğiniz hizmetlerin kalitesi, başkaları tarafından takdir görecek.

 

Başak Burcu: Sevdiğiniz insanla konuşurken, ağzınızdan çıkanlarla, hissettikleriniz birbirini tutmayabilir. Bugün özel hayatınızda sorunlar yaşamamak için her zamanki yönteminizi değiştirmeli, daha düşünceli adımlar atmalısınız.

 

Terazi Burcu: İş yaşantınızda her şeyi halletme isteğiniz bugün yüksek olacak. Çalışmıyorsanız bile, yapılması gerekenlere odaklanacaksınız. İnsanların sizin için dengesiz demesini istemiyorsanız, olaylara sadece kendi gözünüzden bakmamalısınız.

 

Akrep Burcu: Bugün size yakın olan kişilere, aşk hayatınızdan bahsederken mantığınızla, duygularınızın çeliştiğini görebilirsiniz. Aşk hayatınızda her şeyi yeniden yapılandırmak istiyorsunuz. Yakın çevrenizin güçlü yardımlarıyla problemlerinizin üstesinden gelebilirsiniz.

 

Yay Burcu: Bugün aile hayatınızda keyifli ve üşengeç yanlarınız ön planda olacak. Önemli işleriniz varsa kafanız dağınık olabilir, çabuk hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Para kazanımlarınızı artırmak için harekete geçmeniz gerektiğini biliyorsunuz.

 

Oğlak Burcu: Bu aralar büyük işlerle uğraşmanıza karşılık, kalbiniz ve gönlünüz kendi tanıdığınız insanlarla bir arada bulunmakta olacak. Sevdiklerinizden istediğiniz desteği ve sevgiyi alacaksınız. Bugün iletişiminizde dalgın olabilirsiniz. Yolculuklarda dikkat.

 

Kova Burcu: Para konularındaki dengesizlik sizi fazlasıyla yoruyor. Paranızı tutmanız gerekirken, bir şey gördüğünüzde hemen almak istiyorsunuz. Aşk hayatınızda para harcamalarınız yüksek olabilir. Maneviyatınız bugünlerde alacağınız desteklerle güçlenecek, hiç korkmayın.

 

Balık Burcu: Hayatınıza dair konuşmalarınız ve aldığınız kararları bugün uygulamakta zorluk çekmeyeceksiniz. Kararsızlıklarınız fazla olabilir. Kafanızdaki soru işaretlerini, arkadaşlarınızdan ve çevrenizden alacağınız destekle çözmeniz mümkün olacak.

 

Bugün doğduysanız...

Bugün doğduysanız; olumsuz düşünce yapınızı geride bırakmalısınız. Çok arkadaşınız var, çekiciliğiniz sayesinde arkadaş ve dost ortamınızdan fayda göreceksiniz.Yalnız toplumsal olaylara karşı ilginiz çok fazla ve sinirleriniz bu konuda kolay yıpranabilir. Bu sene, çevrenizden fayda sağlayacaksınız.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön