18 Mayıs 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

18 Mayıs günlük burç yorumunuz

Bugün gökyüzünde oluşan Merkür - Satürn olumlu açısıyla fikirlerimizde ve düşüncelerimizde olgun ve bilgi sahibi insanlardan aradığımız desteği görebilir, uzun soluklu, kalıcı iş anlaşmaları, konuşma ve görüşmeler altına girebiliriz. Kafamızdaki planları uygulamaya koymak için harika bir gün

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün maddi konularda kafanızda oluşturduğunuz, plan yaptığınız konuları uygulamaya koyabilirsiniz. İş hayatınızdaki sorumluluklarınızın iyi gittiğini görebilir, uzun soluklu anlaşmalar ve görüşmeler içine girebilirsiniz.

 

Boğa Burcu: Bugün geleceğinizle ilgili konularda aldığınız sorumlulukların hayatınıza olumlu bir şekilde yansıdığını görebilirsiniz. Karşınıza uzun soluklu ve kalıcı fırsatlar gelebilir ve siz bu fırsatları değerlendirmek üzere harekete geçeceksiniz.

 

İkizler Burcu: Bugün geri plandan yürüttüğünüz, tamamlanması gereken işlerinizde hayat sizi destekleyecek. Başkalarının parasal sorumluluklarının manevi konularda sizi güçlendirdiğini, hayatınıza olumlu yansıdığını görebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Sosyal çevrenizde, arkadaşlarınızla olan konuşmalarınızda önemli destekler göreceksiniz. Ortaklaşa işlerinizin ve ilişkilerinizin sorumluluklarını üstlenmeniz, iş ve gelecek alanlarınızda sözü dinlenir olmanızı, güvenilirliğinizi arttırmanıza yarayabilir.

 

Aslan Burcu: Bugün karşınıza gelecek iş oluşumları, konuşmaları ve fikirlerinizi olumlu ve kalıcı anlaşmalara çevirebilirsiniz. Sosyal çevrenize verdiğiniz sözleri tutacak, girişimlerinizin desteklendiğini göreceksiniz. Bu da yeni alanları gözden geçirmenize neden olabilir.

 

Başak Burcu: Bu cuma, eğitim, seyahat, gelecek alanlarınızda alacağınız kararları hayatınıza sokabilirsiniz. Hem özel ilişkilerinizde, hem de verimli olacağınız alanlarda kalıcı ve uzun soluklu anlaşmalar ve görüşmeler yapabilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Bugün ailenizde sevdiğiniz insanlara verdiğiniz sözleri yerine getirebilirsiniz. Ev hayatınız için alacağınız parasal sorumluluklar, uzun vadeli bir burcun altına girme önem kazanabilir. Yapacaklarınızı yeniden yapılandırmalısınız.

 

Akrep Burcu: Bugün özel hayatınızda ilişkilerinize dair alacağınız kararlar uzun soluklu olabilir. Yakın çevrenizdeki insanlardan destek alacaksınız. Yine ortaklaşa işlerinizde girişimlerinizde kalıcı ve uzun soluklu adımlar atılabilir. Düşündüklerinizi uygulayın.

 

Yay Burcu: Bu cuma iş alanlarınızda ve günlük hayat akışınızda önemli konuşma ve görüşmelerinizi istediğiniz şartlara çekebilir, uzun vadeli kalıcı sonuçlar içine girebilirsiniz. Yine sağlığınıza yatırım yapmanız önem kazanıyor. Kendinze güvenin.

 

Oğlak Burcu: Özel ilişkilerinizde önemli kararlar alabilir, uzun vadeli bir ilişkinin startını verebilirsiniz. Yine sanat, hobiler, kreatif işlerinizde sorumluluklarınızı bilecek organize olabilecek, güzel anlaşmalarla karşılaşacaksınız.

 

Kova Burcu: Bugün aile hayatınızda konuşulan, fikirbirliğine varılmış konularda sorumluluklarınızla organize olmuş bir biçimde hareket edebilirsiniz. Bu konuşulanlar uzun vadeli çözümler olarak karşınıza gelebilir. Çevrenize fikirlerinizle yol gösterebilirsiniz.

 

Balık Burcu: Bugün iletişimsel işlerinizde konuştuğunuz, planladığınız konuları rahatlıkla uygulamaya koyabilirsiniz. Organizasyona yönelik işlerinizde kalıcı ve uzun soluklu adımlar atılabilir. Kafanızdaki fikirleri tam da istediğiniz ortamlara aktaracaksınız.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön