04 Mart 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Bugün Güneş - Neptünle birleşecek!

Bugün gökyüzünde Güneş - Neptünle birleşecek. Enerjimiz düşük olabilir, sağlığımıza, bağışıklık sistemimize gereken özeni göstermeli, kararsızlıklardan, dağınık adımlardan, net olmayan durumlardan kaçınmalıyız. Ayrıca başkalarına yardım etmek önem kazanabilir. Sevdiklerimizle iletişim halinde olduklarımızla konuşmalarımızı ve paylaşımlarımızı hızlandırabiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün, kalabalık ortamlardan, gruplardan yapacağınız işlere dair destekler göreceksiniz. Diğer insanlara yardım etme konusunda aşırılığa kaçmamaya ve insanların sizi süistimal etmelerine izin vermemeye çalışın. Kendi iç dünyanızla bağlantınız iyi.

 

Boğa Burcu: Gelecek planlarınızı yapmak ve gerçekleştirmek için güzel bir gün ama birçok noktada kafanız karışık olabilir. Başkalarının sizi yönlendirmesi yerine bugün  siz insanları yönlendirmelisiniz. Onlarla olan konuşmalarınız içaçıcı olabilir.

 

İkizler Burcu: Önemli iş konularında dağınık ve biraz da enerjiniz düşük hareket edebilirsiniz. Kararsızlıklardan gün içinde uzak durun ve insanlara yardım ederken abartmayın. Sevdiklerinizle, ailenizle etkili konuşmalar içine girebilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Seyahat, yabancı ortaklı işler, ticaret veya eğitim alanlarınızdaki işlerinizde enerjiniz düşük olabilir. Önemli projeler, konuşmalar ve anlaşmalarınız için fikir işbirliklerine gidebilirsiniz. Aile hayatınız bu aralar üzerinizde stres yaratabilir.

 

Aslan Burcu: Eşinizin veya sevgilinizin para hayatında bazı sorunlar ve dağılmalar oluşabilir. Bu Pazar ödemeleriniz veya parasal konularda önemli çözümler karşınıza gelebilir. Kısa vadeli planlardan hoşlanacak, sıkıntılarınızı geride bırakmak isteyeceksiniz.

 

Başak Burcu: Bugün özel hayatınızda hem sizin, hem partnerinizin enerjisi düşük çalışabilir. Sevdiğinize karşı anlayışınız yüksek akarken ilişkinizdeki açmazları konuşmak için harekete geçebilirsiniz. Kendinizi birçok konuda güvene almak isteyeceksiniz.

 

Terazi Burcu: Bugün günlük işleriniz için enerjiniz istediğiniz gibi çalışmayabilir. Bağışıklık sisteminizi güçlü tutmalısınız yoksa bazı hastalıklara yakalanma ihtimaliniz oluşabilir. Diğer yandan olayların altındaki sebepleri bulma konusunda iyisiniz.

 

Akrep Burcu: Oldukça fedakar ve bir yandan da anlayışlı olacaksınız. Kafanız biraz karışık olsa bile, hoşlandığınız insana bu süreçte çok anlam yüklemeyin ve kendinizi aşk içinde çok da kaybetmeyin. Sevdiğiniz ve varsa çocuğunuzla hayatı paylaşmak için güzel bir gün.

 

Yay Burcu: Ev ve aile hayatınızda bugün enerjiniz düşük çalışacak. Tembellik yapmak önem kazanırken, bazı konularda gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz. Evden çıkmayı başarabilirseniz, arkadaşlarla yapılacak planlar sizi hareketlendirebilir.

 

Oğlak Burcu: Bugün yakın çevrenizdeki insanlara karşı enerjinizi istediğiniz gibi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlar her konuda size dayanmak isteyebilirler. Onları kırmadan güzel konuşmalar yapabilir, sevdiklerinizle vakit harcayabilirsiniz.

 

Kova Burcu: Maddi alanda gözünüzü dört açarak ilerlemeye çalışın. Sosyal ortamlarda keyfiniz yerinde olacak, arkadaşlarınızdan güzel haberler alabilirsiniz. grupsal işlerde daha başarılı olduğunuzu biliyorsunuz, sevdiklerinizi ihmal etmemeye çalışın.

 

Balık Burcu: Kişisel girişimleriniz ve atılımlarınızda kafanız karışık ve bulanık olabilir. Enerjinizi bugün düşük ve iyi hissetmeyebilirsiniz. Etrafınızdaki insanları yanıltmamaya ve çevrenizden çok etkilenmemeye özen gösterin. Gezmekten, öğrenmekten mutluluk duyacaksınız.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön