10 Şubat 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

10 Şubat günlük burç yorumunuz

Bu Cumartesi öğleden sonra oldukça hareketli ve keyifli etkiler altında olacağız. Gezmek, dolaşmak önemli olurken, diğer yandan esnek ve farkındalığı yüksek yapımızla bizi geliştiren, büyüten duygusal konular üzerine eğilebiliriz. Mantığımız ve duygularımız arasında güzel köprüler kurulabilir. Kadın, erkek ilişkilerinde de şanslı olacağız.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün farklı ve değişik yerlerde bulunma isteğiniz yüksek olacak. Özel hayatınızdaki değişimleri ve yaşadıklarınızı tanımadığınız insanlarla paylaşmak öne çıkabilir. Hayata ne kadar umutla baksanız bile, bazı korkularınız sizi engelliyor.

 

Boğa Burcu: Bugün psikolojik olarak özgürlüğünüz önemli olacak ve para konularında rahat hareket etme isteğiniz yoğun akacak. Ketum davranışlar sergileme veya  planlarınızı gizleme isteğiniz fazla yoğun olabilir.

 

İkizler Burcu: Bugün sevdiğiniz kişiyle aldığınız kararlarınızı sevdiğiniz insanlarla paylaşabilir, düşüncelerinizden ciddi bir şekilde bahsetme imkanı bulabilirsiniz. Taşınma veya yer değiştirme konuları konuşulabilir.

 

Yengeç Burcu: İş alanlarınızda bir karar vermek veya alınmış bir kararı aile büyüklerinizle veya sevdiklerinizle paylaşmak bugün ön planda olacak. Alışkanlıklarınızı yeniden yapılandırmak ve kendinizi değiştirmek isteyebilirsiniz.

 

Aslan Burcu: Uzun zamandır bulamadığınız fırsatları, sevdiğiniz insanla paylaşma imkanına sahip olabilirsiniz. Hayata yaklaşımınız insancıl ve sıcak, yakın çevrenizdekilerle güzel paylaşımlarınız olabilir.

 

Başak Burcu: Aile hayatınıza yönelik konularda bazen tutarsız ve sabırsız olabilirsiniz. Bir şeyi yapmaya karar verdiğinizde hemen harekete geçmek ve tamamlamak isteyenlerdensiniz. Bugün ev ve aile hayatınızı paylaştığınız insanla zevkleriniz örtüşmeyebilir.

 

Terazi Burcu: Bugün özgür ve ateşli yanlarınızla aileniz ve sevdiklerinizle beraber olmak isteyebilirsiniz. Yeni insanlarla bir araya gelmek ve uzun zamandır ihmal ettiğiniz ahbaplarınıza ve akrabalarınıza vakit ayırmak ruhunuza iyi gelecek.

 

Akrep Burcu: Bugün hesap kitap işleriniz yoğun olabilir veya özel hayatınızla ilgili konularda parasal olarak yapacaklarınızı hesaplayabilirsiniz. Hayata bu kadar kontrolcü bir şekilde yaklaşmamayı öğrenmeniz gerekiyor.

 

Yay Burcu: Aile bireylerinizin düşüncelerine hoş görüyle yaklaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Onun dışında gün boyunca sadece kendi istekleriniz ve arzularınız daha fazla ön planda olacak. Gezmek ve dolaşmak sizin tek ilacınız.

 

Oğlak Burcu: Hayatınızla ilgili konularda belirsizlikler olunca hemen paniğe kapılıyorsunuz çünkü bugün elinizde plan, program için istediğiniz doneler bulunmuyor. Hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak.

 

Kova Burcu: Bugün insanlara yardım, paylaşım daha fazla ön planda olacak. Geleceğinize dair alacağınız kararlarda arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizdeki insanlardan görüş alabilirsiniz. Yine de sizin için verilmiş bir kararı değiştirmek zor gibi görünüyor.

 

Balık Burcu: Bugün dışarıda olmak ve kalabalıklar içerisinde yer almak isteyebilirsiniz. Etrafınızı gözlemlemek ve çevrenizde neler olup bittiğini anlamak istiyorsunuz. Yoğun duyguların sizi çok yormasına izin vermeyin.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön