27 Ocak 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Ay, İkizler burcunda!

Bugün ve yarın Ay İkizler burcunda olacak. Üst solunum yollarımız uyarılıyor. İkizler Burcu Medikal astrolojide omuzları, kolları, elleri temsil eder. Ay bu burçta dolaşırken bu organlarımızı hassaslaştırdığından romatizma problemi olanlar dikkat etmeli ve problemli bölgeyi rüzgardan korumalıdırlar. Kollektif zaman geçirmek, sosyal olmak, eğlenceli ortamlarda bulunmak, kısa seyahatler, seminer, tanıtımlar için harekete geçebiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bugün, iletişime dayalı alanlarınız aktif olmaya başlayacak.  Arkadaşlarınız ve çevrenizle iletişim halinde olabilir ve kısa vadeli planlar içerisine girebilirsiniz. Yine yakın çevreniz, akraba veya kardeşleriniz olan iletişiminiz bu iki gün boyunca devrede olabilir.

 

Boğa Burcu: Bugün, maddi konulara bakış açınız önem kazanıyor. İş ortamlarınızdaki hareketlilik, maddi anlamda size güzel getiriler ve geri dönüşler sağlayabilir. Şartları lehinize çevirebilirsiniz. Arkadaş ortamlarınızda kararsızlıklarınız oluşabilir.

 

İkizler Burcu: Kişisel istekleriniz ön planda olmaya başlayacak. Bir kaç gündür yaşadığınız zorlanmalar ve isteksizlikler geride kalmaya başlıyor. Gün içinde yapmanız gereken işler konusunda iyi koordine olacaksınız. Kalabalık yerlerde kafa karışıklıklarına, kararsızlıklara dikkat.

 

Yengeç Burcu: Canınız pek de bir şeyle uğraşmak istemeyecek. Geçmişi anmak, bazı karşılaştırmalar yapmak isteyebilirsiniz. Bu da hızlı bir işiniz varsa sizi yavaşlatabilir. Onun dışında araştırma isteyen işleriniz için hislerinizi devreye sokun.

 

Aslan Burcu: Bugün, sosyal ortamlarınız aktif olmaya başlıyor. Bulunacağınız sosyal ortamlarda dikkatli adımlar atmaya özen gösterin. Sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla ortak planlar yapacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Para harcamalarınızda gözünüz açık olsun.

 

Başak Burcu: Bu birkaç gün göz önünde olacağınız yerlerde bulunabilirsiniz. Daha çok çalışmak ve göz önünde olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Özel hayatınızda heyecan sizi harekete geçirebilir ama bazı sorunlara da açık olacaksınız.

 

Terazi Burcu: Bugün, dış ortamlar, işler veya seyahatler gündeme gelebilir. Geçmişte tanıdınız bir insanla, yeni bir iş planı veya görüşmesi içine girebilirsiniz. Eğlenceli ortamlarda kendinizi daha rahat ortaya koyacaksınız. Keyfiniz artıyor.

 

Akrep Burcu: Bugün, artık para konularını konuşmak ve gözden geçirmek zamanı olacak. Ortaklaşa para alanlarınıza yönelebilirsiniz. Evinize veya ailenize yönelik kararlarda kararsızlıklarınız varsa bugün güçlü ve mantıklı düşünerek sorunlar aşılabilir.

 

Yay Burcu: Bugün, özel hayatınıza odaklanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanın isteklerine ve hayatına göre önceliklerinizi belirleyeceksiniz. Yakın çevrenizle veya iletişim halinde olacağınız insanlarla keyifli planlar içerisine girebilirsiniz. Aile alanlarınızdaki sorunları kafanıza takmamaya çalışın.

 

Oğlak Burcu: Bugün, daha fazla yapmanız gerekenlere odaklanabilirsiniz. Kafanız sistemli çalışacak ve aynı anda bir çok işi halletmeye çalışacaksınız. Maddi durumunuz sizi fazlasıyla ilgilendiriyor ama sıkıntıda değilsiniz. Yakın çevrenizle daha iyi geçinmelisiniz.

 

Kova Burcu: Bugün aşk hayatınız ve eğlenceli konu ve olaylar öne çıkmaya başlayabilir. Çocuğunuz varsa onun hayatı önem kazanmaya başlayacak. Hayata ve olaylara aşkla ve keyifle bakmayı seveceksiniz. Bu da size gereksiz para harcatabilir.

 

Balık Burcu: Bugün, ev ve aile hayatlarınız öne çıkmaya başlayacak. İş alanlarınızın dışında kendi özel hayatınızın detaylarıyla daha fazla uğraşabilirsiniz. Ruh halinizi güçlendirmeli ve sizin dışınızda gelişen olayları çok fazla kafanıza takmamalısınız.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön