20 Ocak 2018 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Güneş, Kova burcuna geçiyor

Bugün itibarıyla Güneş, Kova burcuna geçecek. Bir ay boyunca kimliğimizde özgür, rahat ve bireysel yanlarımızı ön plana çıkartacak. Bu dönem içerisinde toplumsal konulara yönelebilir, grupsal çalışmalarımızı artırabiliriz. Yeni insanlarla tanışmak, bir araya gelmek önemli olabilir. Kova, İkizler, Terazi burçları rahat etkiler altına girmeye başlıyorlar. Yine Koç burçları ve Yay burçları bu dönemden olumlu etkilenecek.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Bir ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklarınız alanında göstereceksiniz. Bu alanda önemli sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız. İşten elde edilen gelirlerinizi artırmak için daha fazla çalışabilir, çevrenizden destekler görebilirsiniz.

 

Boğa Burcu: Bir ay boyunca kimliğinizi,kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, kendinizi işiniz alanında göstermek isteyebilirsiniz. Her şeyin göz önünde olmasını isteyecek, hırsınızı işinize kaydıracaksınız.

 

İkizler Burcu: Bir ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koymaya başlayacaksınız. Eğer bu işlerden biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak. Hayata bakış açınız genişleyecek.

 

Yengeç Burcu: Bir ay boyunca kimliğinizi, ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Yine bu bir ay boyunca gizemli ve ruhani konular ilginizi çekmeye başlayacak.

 

Aslan Burcu: Özel hayatınızda, ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde ön plana çıkmaya başlıyor. Bir ay boyunca şartlar ve koşullar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir ve sizde sevdiğiniz insanın hayatına göre davranabilirsiniz. Ortaklı işleriniz varsa, ortaklarınızın hayatı daha ön planda olacak .

 

Başak Burcu: Bir ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular yine bu bir ay boyunca gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor, daha fazla çalışacak, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü omuzlarınızda taşımaya başlayacaksınız.

 

Terazi Burcu: Bir ay boyunca kimliğinizi, aşk hayatınızda, özel yaşantınızda veya çocuklarınızla ilgili oluşumlarda göstermeye başlayacaksınız. Aktiviteler, sportif faaliyetlerde özgür ve rahat bir şekilde kendinizi gösterebilirsiniz. Enerjiniz yüksek olacak yalnız sabırsız hareketlerden kaçının.

 

Akrep Burcu: Bu bir ay boyunca aileniz her şeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek. Çözülmemiş konular, evinizde tamamlanması gerekenler üzerine ağırlık verebilirsiniz.

 

Yay Burcu: Bir ay boyunca kimliğinizi, yakın çevre, akraba, kardeşler veya komşular alanında göstermeye başlıyorsunuz.Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için kendilerini gösterecekleri bir dönem başlıyor.

 

Oğlak Burcu: Bir ay boyunca kimliğinizi, maddi konularda ve sahip olduğunuz değerler alanında ortaya koymaya başlayacaksınız. Para konuları sizin için önemli olacak. Kendinizi gösterdiğiniz ve girişimlerinizi başlattığınız bu ay içinde artık meyveleri toplamaya, kazancınızı arttırmaya başlayacaksınız.

 

Kova Burcu: Bu tarihten sonra düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz artacak, kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak.

 

Balık Burcu: Bir ay boyunca kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Bir yıl boyunca yaptıklarınızı gözden geçirmeli ve gelecek ay başlayacak, diğer yılın atılımları için planlar yapmalısınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
  •  
    20 Ocak 2018 Cumartesi 10:34

    merhaba; benım doğum tarihim 20/01/1991 bazı gazeteler oğlak bazı gazete ve dergılerde kova burcu dıyo tam net burcumu öğrenebilir miyim?tesekkur ederim.

    Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön