22 Kasım 2017 burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Güneş, Yay burcuna geçiyor

Bugün itibarıyla Güneş, Yay burcuna geçecek ve bir ay boyunca kişiliğimizde özgür, rahat ve sabırsız yanlarımızı ortaya çıkaracak. Değişik yerler, insanlar görme isteğimiz artabilir. Gezmekten, dolaşmaktan, farklı kültürleri tanımaktan keyif alabiliriz. Heyecanlı, çocuksu yönlerimiz öne çıkabilir. Aşağıdaki yorumlar güneşin sizi hangi alanlarda etkileyeceğine dair yazılmıştır. Lütfen yükselen burcunuzu da okuyunuz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

Koç Burcu: Bir ay boyunca kendinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koymaya başlayacaksınız. Bu işlerden biriyle uğraşıyorsanız, şartlar sizin lehinizde olacak, harekete geçmenin tam zamanı.

 

Boğa Burcu: Bugün itibarıyla ilgi alanınızı ortaklaşa para alanlarınıza kaydırabilir, banka, kredi, borç, vergi, stopaj, prim gibi konularla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Kendinizi dönüştürecek ve değiştirecek olaylara yer açmalısınız.

 

İkizler Burcu: Kendinizi ikili ilişkilerinizde ve ortaklı işlerinizde göstermeye başlıyorsunuz. Şartlar çoğunlukla karşı tarafın elinde olabilir. Yeni projeler, çalışmalar, ortaklaşa başlatılan işler, danışmanlık alanları, gündeminizde yer alabilir.

 

Yengeç Burcu: Bir ay boyunca kimliğinizi iş ve hizmet alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olacak. Sorumluluklarınız artıyor, başkaları için uğraşacak, daha fazla iş yükünü üstleneceksiniz.

 

Aslan Burcu: Aşk hayatınız, özel yaşantınız veya çocuklarınızla ilgili oluşumlar öne çıkmaya başlıyor. Hayatı keyfili yönleriyle algılayabilir, aktiviteler, sportif faaliyetlerde özgür ve rahat bir şekilde kendinizi göstereceksiniz. Eğlenceli bir dönem başlıyor.

 

Başak Burcu: Bu dönem, aileniz her şeyden önemli olabilir ve iş çalışmalarınızı evinizden yapmaya istekli olabilirsiniz. Evinizle ilgili konular, ev alım, satım, kiralama gibi işleriniz varsa onlarla ilgilenmek daha fazla ilginizi çekecek. Ailenizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Bir ay boyunca yapacaklarınız ve ilginiz yakın çevre, akraba, kardeşler ve komşular konularında devreye girebilir.Yine satış, pazarlama, reklam, yayıncılık, ulaşım, ticaret, öğrenim, bilgisayar alanlarında işi olanlar için keyifli bir dönem.

 

Akrep Burcu: Bugün itibarıyla para konuları sizin için önemli olacak. Girişimlerinizi başlattığınız işlerin, artık meyveleri toplamaya başlayacaksınız. Gayrimenkulle ilgili işler, ticaret ve muhasebeye dayalı konular gündeminizde olabilir.

 

Yay Burcu: Bugün itibarıyla bir ay boyunca düşük hissettiğiniz enerjinizde yükselme görecek, fiziki olarak kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Kişisel girişimleriniz adına olumlu bir dönem. Kafanız ve düşünceleriniz daha net olacak.

 

Oğlak Burcu: Güneş kadersel alanınızda hareket etmeye başlayacak. Kişisel girişimleriniz ve başlangıçlarınız adına bir ay boyunca hareket etmemeye, adım atmamaya özen göstermelisiniz. Gelecek ay başlayacak, döneminiz için planlar yapmalısınız.

 

Kova Burcu: Bir ay boyunca kimliğinizi, sosyal çevrenizde, organizasyonlarda, grupsal işlerde ve arkadaşlıklar alanında göstermeye başlıyorsunuz. Sosyal çevrenizle daha fazla vakit geçriebilirsiniz. İşten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için daha fazla ve yoğun çalışabilirsiniz.

 

Balık Burcu: Kendinizi kariyer ve iş alanlarınızda göstermeye başlayacaksınız. Üzerinize gerekenden daha fazla sorumluluk alabilir, farklı yöntemlere yönelebilirsiniz. Her şeyin göz önünde olmasını isteyecek, hırsınızı işinize kaydıracaksınız.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

İlginizi çekebilecek diğer haberler
hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön