5 Kasım 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Merkür, Yay burcuna geçiyor

Pazar günü iletişim gezegeni Merkür, Yay burcuna geçiyor. İki hafta boyunca iletişimimizde spontan, özgür, dağınık yönler ortaya çıkabilir. Yabancılarla yapılacak ticari işlerimizin üzerine eğilebiliriz. Gezmek, dolaşmak, farklı yerler görmek, değişik kültürleri konuşmak, felsefe yapmak, dini ve spiritüel konuların üzerine eğilmek için uygun bir dönem.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Yurt dışı bağlantılı işler, medya, hukuk, seyahat ve eğitim alanlarınız önem kazanıyor. Yeni insanlarla iletişim içine girmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde ilişkilerinizi doğru bir noktaya taşıyacağınız bir dönem içine giriş yapıyorsunuz.

 

Boğa Burcu: 15 gün boyunca bankanızla görüşmeler artabilir, vergi konularına çözümsel yaklaşmak isteyebilir, nafaka işiyle uğraşabilirsiniz ya da bir miras konusuyla ilgili konularda kafanız çözüme yönelik çalışabilir. Parasal konularda çok çabuk fikirler üreteceksiniz.

 

İkizler Burcu: Sevdiğinizle aranızdaki konuları halletmek, konuşmak, için de uygun bir dönem olabilir. 15 gün boyunca ilişkilerinizi konuşabilir, irtibat halinde olacağınız insanlardan onay almak isteyebilirsiniz. Önemli anlaşmalar, kontratlar yapabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Sağlığınızı ve beslenmek şeklinizi konuşmak, düzenlemek için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda da önemli konuşma ve görüşmeler içine gireceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla iletişiminizi artıracaksınız. Yeni planlar, yeni projelerle yola koyulabilirsiniz.

 

Aslan Burcu: Aşk hayatınız hareketlenebilir. Kitap okumak, hobilere yönelmek, bu konuları insanlarla konuşmak, tartışmak ve hoşlandığınız insana açılmak öne çıkabilir. Çocuğunuz varsa onunla olan iletişiminiz artabilir. Özel hayatınızdaki sorunları konuşarak halledebilirsiniz.

 

Başak Burcu: Evle ilgili planlar içine girme, aile arasında önemli konuların konuşulması, bir ev alımına, satımına odaklanabilirsiniz. Aile büyüklerinizle iletişiminizde sıkıntılarınız varsa bunların giderlmesi için harekete geçebilirsiniz.

 

Terazi Burcu: 15 gün boyunca iletişim, satış, reklam, pazarlama, bilgisayar sektöründen birinde çalışıyorsanız bu alanda konuşmalar, görüşmeler ve toplantılar hızlanacak. Kafanız bu alanlarda hızlı ama biraz dağınık çalışabilir.

 

Akrep Burcu: Parasal konularda çözüme dayalı yaklaşımlarınız ön plana çıkmaya başlıyor. Ticaretle uğraşıyorsanız, anlaşmalar ve görüşmeler devrede olacak. Maddi konulara eğilecek, paranızı değerlendirmek için planlar yapacaksınız.

 

Yay Burcu: 15 gün boyunca planlarınızı ve projelerinizi konuşabileceksiniz. Kendinizi anlatmak, fikirlerinizi insanlara yaymak, önemli görüşmeler ve konuşmalar için harekete geçmek önem kazanacak. İfadenizde rahatlayacaksınız.

 

Oğlak Burcu: Kalabalıklardan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyeceksiniz. 15 gün boyunca yalnız çalışmak bu dönemde size daha avantajlı sonuçlar getirebilir. Bunu bir hazırlık dönemi, planlarınızı oturtma dönemi olarak düşünmelisiniz.

 

Kova Burcu: Bugün itibarıyla önünüzdeki 15 gün boyunca sosyal çevrenizle, arkadaşlarınızla yapacağınız planlar devrede olabilir. Davetler organizasyonlar, aktiviteler hızlanıyor. Geleceğe yönelik işlerinizde konuşma ve görüşmeleriniz artabilir.

 

Balık Burcu: Bugün itibarıyla kariyeriniz ve iş hayatınızda konuşma ve görüşmeleriniz hızlanıyor. Birden fazla işle uğraşmak önem kazanabilir. Bir arada olduğunuz, iş yaptığınız insanlarla iletişiminiz artmaya başlıyor. Tanıştığınız insanlar kariyerinizde etkili olabilir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön