13 Ekim 2017 günlük burç yorumu

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Güneş - Satürn olumlu açıda - Hayat bizi destekleyecek

Bugün oluşan gökyüzünde Güneş - Satürn olumlu açısıyla hayat bizi destekleyecek. Otorite figürlerinden, etkili kişilerden alacağımız etkili desteklerle uzun ve kalıcı adımlar atabiliriz. Sorumluluklarımızı bilecek ve üstlenmekten kaçınmayacağız. Önemli görüşmeler ve anlaşmalar için oldukça uygun bir gün.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu:

 

Koç Burcu: Gün içinde önemli konuşmalar veya görüşmeler içinde olabilirsiniz, bir iş teklifiyle karşı karşıya gelebilirsiniz. Özel ilişkilerinizde sorumluluklarınızı üstlenecek, hayata sağlam gözlerle bakacaksınız.

 

Boğa Burcu: Bugün bir işte çok güzel, kalıcı adımlar atılabilir ve siz de uzun zamandan beri uğraştığınız konularda artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Aile hayatınızda kendinizi duygusal konularda şımartmak isteyebilirsiniz.

 

İkizler Burcu: Bugün gün içinde özel hayatınızda sevdiğiniz insanın sorumluluklarını ve iş yükünü üstlenecek, verdiğiniz sözleri tutacaksınız. Günlük işleriniz iletişim yoğunluğunuza yenik düşebilir.

 

Yengeç Burcu: Bugün aile hayatınızda aldığınız kararları etkili ve düzgün bir şekilde yerine getirmek için uğraşabilirsiniz. İşlere disiplinle sarılacak, önemli işlerinizi kolay halledeceksiniz. Maddi konularda abartısız ilerleyin.

 

Aslan Burcu: Bugün hem iletişimsel konularda hem de özel hayatınızda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz. Yakın çevrenizden bir insana verdiğiniz sözleri yerine getirebilirsiniz. Aile hayatınızda duygularınız çoşabilir.

 

Başak Burcu: Maddi kazançlarınızı, edinimlerinizi aile hayatınıza aktarmak isteyebilirsiniz. Sorumluluklarınızı ve yapabileceklerinizi bilerek adımlar atacaksınız. Yakın çevrenize vereceğiniz sözleri heba etmeyin.

 

Terazi Burcu: Satış, reklam, pazarlama, iletişim, bilgisayar, yayıncılık sektörlerinden biriyle uğraşıyorsanız çok güzel kalıcı anlaşmaların, disiplinli plan-projeleri oturaklı bir zemine geçirmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

Akrep Burcu: Fikir ve düşüncelerinizi uygun zemine oturtmak, harekete geçmek için uygun olabilir. Yaptığınız işlerde nasıl davranmanız, en uygun yolla neleri halletmeniz gerektiğini bileceksiniz. Dış ortamlarda kendinizi iyi hissedeceksiniz.

 

Yay Burcu: Sosyal ortamlarınızda konuşulan planları, teklifleri uygun zeminde konuşmak ve halletmek için uygun birgün olabilir. Kafanızda bir sürü fikir var ve bunları hayatınıza en etkili şekilde geçirmek istiyorsunuz.

 

Oğlak Burcu: Kariyerinizde ve iş ortamlarınızda çok güzel bir anlaşma gerçekleşebilir ve bu anlaşmanın altına imzanızı kolaylıkla atabilirsiniz. Başkalarının sorumluluklarını üstlenmekten korkmayacaksınız.

 

Kova Burcu: Geleceğinizi ilgilendiren işlerinizde; eğitim, seyahatle ilgili konularda önemli anlaşmalar karşınıza çıkabilir. Bu anlaşmaların altına girebilir, geleceğinizi şekillendirebilirsiniz.

 

Balık Burcu: Bugün kariyerinizde ve iş alanlarınızdaki sorumluluklarınızı kolay kavrayacak ve adım atmaktan çekinmeyeceksiniz. Parasal adımlar size kazandırabilir. Dış ortamlarda veya seyahatlerde şansınızı kullanın.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön