07 Eylül 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Burç yorumunuzu okudunuz mu?

Sabah ve öğle saatlerinde Ay, Balık burcunda olacak. Beslenmede karbonhidrat günleri olduğundan unlu ve tatlı tüketme ihtiyacımız artabilir. Kafamız dağınık olabilir, kararsız etkilerle harekete geçebiliriz. Plan değiştirmek, uygulamaya geçeceğimiz konularda kararsız kalmak öne çıkabilir. Öğleden sonraysa 15.01’den sonra Ay, Koç burcuna geçiyor. Sabırsızlıklarımız ve ani davranma isteğimiz artabilir. Aktif konu ve olaylar bizi canlandırabilir.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu

 

Koç Burcu: Bugün, kreatif alanlarda ilham perisi gün boyunca sizin yanınızda olacak. Sabah saatlerinde önemli işlerle uğraşmayın. Öğleden sonraysa modunuz hemen değişebilir, kendinizi aktif ve canlı hissedebilirsiniz.

 

Boğa Burcu: Bugün sosyal çevrenizin ve ortamlarınızın göz bebeği olabilir, güne hareketli bir başlangıç yapabilirsiniz. Özel hayatınızda bu birkaç gün daha sakin olmalısınız. Öğleden sonraysa kalabalık yerleri sevmeyeceksiniz.

 

İkizler Burcu: Bugün paylaşımcı ve fedakar yanlarınız ön planda olacak. Normalde mantıklı olan yapınız, konu aileye gelince daha farklı işleyebilir. Sosyal çevrenizle bağlantılarınız öğleden sonra daha aktif.

 

Yengeç Burcu: Bugün uzak çevrenize karşı anlayışlı ve kabullenici yönleriniz ön planda olacak. Seyahat, eğitim alanlarında dikkatli olmakta fayda var. Başkalarının yardımına koşarken bugün fazla abartmamaya çalışın.

 

Aslan Burcu: Bugün harcamalarınız konusunda fazla cömert ve dağınık bir yapı sergileyebilirsiniz. Özellikle ailenize ve sevdiklerinize karşı güzel jestler içinde olacaksınız. Uzak yolculuklarda tedbirli olmakta fayda var.

 

Başak Burcu: Bugün özel yaşantınızda oldukça müşfik, sevecen ve paylaşımcı olacaksınız. Sevdiğiniz insanla halletmeniz gereken işleriniz varsa, yola koyulabilir ve onun programına göre hareket edebilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Bugün, tamamlanması gereken son işler, halledilmesi gereken konulara odaklanın. Özel hayatınızda en ufak sorunu büyütmeye meyillisiniz. Sevdiğiniz insanın size söyleyeceklerine kulak vermelisiniz.

 

Akrep Burcu: Bugün, yaratıcılık gerektiren alanlarınızla, aşk hayatınızla veya varsa çocuklarınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Hayatınızı ilgilendiren kararlarda güçlü yönlerinizle hareket edeceksiniz. Harcamalarınızı abartmayın.

 

Yay Burcu: Bugün, işlerinizin çoğunu evinizden veya bulunduğunuz yerden halletmek isteyeceksiniz. Önemli işlerinizde, toplantılarda bir an önce evinizde olmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra daha hareketleneceksiniz.

 

Oğlak Burcu: Bugün, hızlı ve biraz da net olmayan iletişim trafiğiyle güne başlayacaksınız. Aile hayatınızda anlayışlı yönlerinizle hareket edeceksiniz. Yakın çevrenizde yapacağınız işlerde dalgınlık ve dağılma tehlikesine karşı uyanık olun.

 

Kova Burcu: Bugüne, maddi konularda veya para konularında fedakarlıklarla başlayabilirsiniz. Her konuda akıllısınız, bilginiz var ama konu paraya gelince yelkenleriniz çabuk suya iniyor. Eğlenceye dayalı harcamalarınızı abartmamaya çalışın.

 

Balık Burcu: Bugün zamanınızın çoğunu kendi yapmak istediklerinize ayıracaksınız. Duygularınız çabuk değişebilir, bu yüzden harcamalarınızı bugün iyi dengelemeli ve planlarınızı bu durumlara göre oluşturmalısınız.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön