3 Ağustos 2017 günlük burç yorumu

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Merkür ve Mars kavuşuyor

Bu Pazar devreye giren Merkür - Mars kavuşumuyla, söylediklerimize, konuştuklarımıza dikkat etmemiz gerekebilir. 21 Ağustos’ta gerçekleşen Tutulma noktası gerileyen Merkür ve Mars birleşimiyle tetikleniyor. O süreçte yaşadığımız olaylarda içimizde tuttuklarımız başımıza iş açabilir. Yanlış anlaşılmalara açık olacağız. Bu dönemde dilimizin kemiği olmalı. Kışkırtıcı, durum ve olaylardan kaçınmalıyız.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu

 

Koç Burcu: Sosyal çevrenizin hareketliliği, 21 Ağustos'ta yaşadığınız etkilerin üzerine kafa yormanıza ve bu alanlarda sert konuşmalara ve çıkışlara neden olabilir. Dilinizin kemiği olsun ve kendinizi çok fazla zorlamayın.

 

Boğa Burcu: Pazar günü Tutulma noktanız tetikleniyor. İçinize attığınız, konuşamadığınız, kendinizi tuttuğunuz konuları sert ve agresif bir dille ifade etmeye hazır gibisiniz. Aile ortamlarınızda gerginliklere açık olun.

 

İkizler Burcu: Bu Pazar, yakın çevrenizde bulunan insanlarla iletişiminize gereken özeni gösterin, iletişim halinde olacağınız insanlara karşı sert ifadelerden, söylemlerden kaçının.

 

Yengeç Burcu: Parasal konularda yaşayacağınız sıkıntı ve sorunların köküne inerken, sizi sinirlendiren konularda çok sert tepkiler verebilirsiniz. Bu etkiye bayram boyunca dikkat edin.

 

Aslan Burcu: Hayatınıza dair aldığınız kararlarda, önemli konularda sinirlerinizi ve söylemlerinizi haftasonunda, kontrol etmelisiniz. Dilinizin kemiği olmayabilir. Yanlış yerlerde, yanlış tepkilere dikkat edin.

 

Başak Burcu: Yaşadığınız tutulmanın bazı gerçekleriyle yüzleşmeniz sandığınız kadar kolay olmayabilir. Sizin dışınızda gelişen olaylara karşı mantığınızı ve sağduyunuzu elden bırakmayın ve ruhunuza gereksiz yere yüklenmeyin.

 

Terazi Burcu: Bu Pazar günü sosyal ortamlarda, arkadaş arasında daha önceden konuşulmuş veya olmuş meselelerde tepkileriniz yüksek olacak. Arkadaş ortamlarınızda kendinizi kontrol etmeye çalışın.

 

Akrep Burcu: Bu pazar hem aile hayatınızda, hem de göz önünde olacağınız ortamlarda sert ve agresif yaklaşımlardan uzak durun. Tutulma alanlarınız tetikleneceğinden, yaşadığınız olayları gözden geçirirken sakin olmalısınız.

 

Yay Burcu: Bayramda uzak akrabalarınızla, tatil ortamlarındaki insanlarla olan bağlantılarınızda sert ifadelerden, agresif konuşmalardan kaçının. Olayları daha farklı gözlerle görmeye çalışın.

 

Oğlak Burcu: Bayramda kendi düşüncelerinize ve hislerinize daha fazla önem vermek isteyeceksiniz. Ortak para harcamalarınızda agresif ve sert tutumlardan kaçınmaya çalışın. Tehlikeli ortamlarda kendinizi tutmaya özen gösterin.

 

Kova Burcu: Bayram size sakinlik huzur verebilir, bu Pazar sevdiğinize karşı öfkeli yaklaşımlardan, sert söylemlerden kaçının. Tutulma alanınız tetikleneceğinden takıntılardan uzak durun.

 

Balık Burcu: Tutulmada yaşadığınız bazı olaylara vereceğiniz tepkiler yüksek olabilir. Eski konular açıldığında tepkilerinizi kontrol edin. Yanınızda çalıştırdığınız veya çalıştığınız kişilere karşı anlayışlı olun.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön