31 Ağustos 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Ağustos ayının son günü nasıl geçecek?

Bugün Merkür, Başak burcundan Aslan burcuna kayarak gerilemeye Aslan burcunda devam edecek. İletişim gezegeni olan Merkür'ün ateş burcunda gerilemesi cesur davranışları ortaya çıkarabilir. Bayram boyunca içsel yaratıcılığımız artacak. Bir fikir yaratmak, ileri vadeli planlarımıza hazırlanmak için olumlu günlerde olacağız. Ben kimim, neyim, hayattan beklentim ne gibi sorular aklımıza daha fazla düşecek. Bu dönemde vizyonumuzu ve kimliğimizi gözden geçirmeli, gerçekçilikle bağlantılarımızı kontrol ederek yolumuza devam etmeliyiz. Bu etkiden en çok sabit burçlar olan Aslanlar, Akrepler, Kovalar ve Boğalar etkilenecek.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu

 

Koç Burcu: Merkür’ün aşk, eğlence ve çocuk alanlarınıza kayarak gerilemesine devam etmesi bu alanlarda iletişim sıkıntılarını karşınıza getirebilir. Sevdiğiniz insanla olan iletişiminize dikkat edin. Yaratıcılığınız artabilir.

 

Boğa Burcu: Merkür aile alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. Aile ortamlarınızda, sevdiğiniz insanlarla olan iletişiminize bu dönem dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalara ve aksilikler oluşabilir.

 

İkizler Burcu: Merkür yakın çevre, akraba, kardeşler, kuzenler, komşular alanınıza kayarak 5 Eylül'e kadar gerilemeye devam edecek. Yakın çevrenizdeki insanlarla iletişim sıkıntılarına açık olun.

 

Yengeç Burcu: Merkür para alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. Parasal konularda yaşayacağınız sıkıntı ve sorunların derinine inebilirsiniz. Bayram süresince çok fazla para harcamayın.

 

Aslan Burcu: Merkür sizin burcunuza kayarak gerilemeye devam edecek. 5 Eylül'e kadar kişisel başlangıçlardan ve adımlardan kaçınmalısınız. Hayatınıza dair aldığınız kararlarda çok fazla acele etmeyin.

 

Başak Burcu: Merkür kadersel alanınıza geriliyor. 5 Eylül'e kadar geçmişte olmuş, bitmiş ama hala tam anlamıyla çözülmemiş veya tamamlanmamış meselere odaklanabilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Merkür sosyal çevre alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. Arkadaşlarınızla olan iletişiminize bu dönem dikkat edin, eski arkadaşlarınızla iletişiminiz artabilir.

 

Akrep Burcu: Merkür kariyer alanlarınıza kayarak gerilemeye devam ediyor. İş alanlarınızda ve toplum önünde ifadelerinize ve görüşmelerinize 5 Eylül'e kadar dikkat edin.

 

Yay Burcu: Merkür seyahat, eğitim, yabancılarla bağlantılı konularda 5 Eylül'e kadar size iletişim sıkıntıları çıkarabilir. Bu alanlarda bazı aksiliklere, sıkıntı ve sorunlara hazırlıklı olun.

 

Oğlak Burcu: Merkür ortak para alanlarınıza kayarak gerilemeye devam edecek. Bayram süresince önemli bir borcun altına girmeyin, para harcamalarınızı kontrolde tutun.

 

Kova Burcu: Merkür özel hayat evinize kayarak gerilemeye devam edecek. Özel hayatınıza ve ikili ilişkilerinizde bazı yanlış anlaşılmalara açık olabilirsiniz. Eski ilişkiler gündeme gelebilir.

 

Balık Burcu: Merkür iş, hizmet ve sağlık alanlarınıza gerileyecek ve 5 Eylül'e kadar bu alanlarınızda bazı iletişim sıkıntılarınızı tetikleyebilir. Bu alanlarda iletişiminize bayram süresince dikkat edin.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön