14 Temmuz 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Merkür - Jüpiter olumlu açıda

Bugün gökyüzünde gerçekleşen Merkür - Jüpiter olumlu açısıyla keyfimiz yerine gelebilir. Güzel etkilerle fikir ve düşüncelerimizi uygulayabilir, fırsat ve şanslarla karşılaşabiliriz. Abartıdan ve aşırılıklardan uzak duralım. Önemli görüşmelerimizi ve konuşmalarımızı bugüne denk getirebiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burcunuzun günlük yorumu...

 

Koç Burcu: Özel hayatınızda güzel sözler, etkili şanslar ayağınıza gelebilir. Olayları abartma ve büyütme enerjisiyle, negatif olanı da büyütmeyin ve olumlu enerjilerle keyifle yolunuzda ilerleyin.

 

Boğa Burcu: Bugün kendi ailenizde ve ev hayatınızda önemli konuşmalar, şanslı oluşumlar altında olabilirsiniz. Evle ilgili konularda yapılması gerekenleri keyifle ve zevkle yerine getirebilirsiniz.

 

İkizler Burcu: İletişime dayalı işleriniz ve konuşmalarınızda oldukça keyifli ve güzel haberler alabilirsiniz. Özel ilişkilerinizde güzel bir teklif alabilir veya teklifte bulunabilirsiniz. İlişkilerinizdeki pozitif etki, zorlanmalarınızı unutturabilir.

 

Yengeç Burcu: Ailenizden göreceğiniz destek yüksek olabilir. Ya da evinizle ilgili konularda önemli şanslar ayağınıza gelebilir. Bazı konuşmalarınızın etkili bir şekilde hallolduğunu görebilirsiniz.

 

Aslan Burcu: Yakın çevrenizden göreceğiniz desteklerle güzel bir konuşma veya teklif sizi hoşnut edebilir. İletişime dayalı işlerinizde görüşlerinizi insanlara keyifle aktarabilir, önemli işlere imza atabilirsiniz.

 

Başak Burcu: Bugün bazı planlarınızın işlediğini ve maddi olarak size döndüğünü görebilirsiniz. Güzel seçenekler karşınıza gelebilir ve siz de keyifli teklifler ve işlerle yolunuzda ilerleyebilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Sosyal çevrenizden alacağınız desteklerle güzel bir iş teklifi veya konuşması sizi mutlu edebilir. Organizasyon veya davetlerden teklifleriniz olabilir veya sevdiğiniz arkadaşlarınızla güzel planlar içine girebilirsiniz.

 

Akrep Burcu: Bugün iş hayatınızda bir iş konuşması ve teklifi tam da istediğiniz şartları içerebilir. Keyifle ve iyimserlikle bazı işlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz. Kendinizden memnun oldukça işler daha rahat ilerliyor.

 

Yay Burcu: Medya, ticaret, seyahate dayalı işlerinizde güzel sonuçlar alabilirsiniz. Bir teklif karşınıza gelebilir. Konuştuğunuz veya düşündüğünüz işlerin çevreniz yoluyla karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Kariyerinizde ve iş hayatınızda güzel sonuçlarla, verimli iş birlikleriyle karşılaşabilirsiniz. Başkalarından parasal destekler görebilir, kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

 

Kova Burcu: Özel hayatınızda geleceğinize dair güzel sonuçlar ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizle konuşmalarınızı gerçekleştirebileceğiniz ortamların oluştuğunu göreceksiniz. Bekarsanız tatilde veya dış ortamlarda bir teklifle karşılaşabilirsiniz.

 

Balık Burcu: İş alanlarınızdaki konuşma ve görüşmelerinizden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Güzel parasal bir anlaşma sağlayabilirsiniz. Yapılması gereken işlerinizde parasal dengeyi oturtmak sizi rahatlatabilir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön