09 Temmuz 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Oğlak burcunda Dolunay

Pazar günü saat 07.06’da Oğlak burcunda bir Dolunay oluşuyor. Bu Dolunay ile birlikte, iş konularımız önem kazanmaya başlayacak. Aile ve iş ilişkilerimizi bu Dolunay dengede tutumaya çalışalım. İlişkilerimize pratik ve biraz da melankolik yaklaşabiliriz. Hafta başı devreye girecek olumsuz enerjilerle bu Dolunay'da bazı işlerimizi ve ilişkilerimizi bozmaya yatkın olacağız. Bizim dışımızda gelişen olaylara da vereceğimiz tepkiler yüksek olabilir. Güç savaşlarından, çekişmelereden, inatçılıktan uzak durmaya çalışalım.

 

Hande Kazanova'dan burçların günlük yorumu...

 

Koç Burcu: Dolunay, kariyer ve iş hayatınızda istediğiniz bazı sonuçlara ulaşmanıza neden olabilir. Ya da iş hayatınızda veya toplum önünde bazı hassaslıklara açık olabilirsiniz. Güç çekişmelerine dikkat edin.

 

Boğa Burcu: Dolunay ile beraber uzaktaki akrabalarınızdan haberler alabilirsiniz. Seyahat, eğitim, medya, ticaret, yabancılarla yapılacak işlerinizin karşılığını alabilir veya bu alanlarda hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Güç çekişmelerine, zorlanmalara dikkat.

 

İkizler Burcu: Bu Dolunay ile beraber ortaklaşa para konularınıza, borçlarınız veya alacak, verecek işlerinize odaklanabilirsiniz. Ödemeleriniz artabilir veya bir ödeme ortaya çıkabilir. Maddi alanda dengenizi iyi kurmalısınız.

 

Yengeç Burcu: Dolunay sevdiğiniz insanın taleplerini artıracak. Kendinize dönük olmanız onu anlamanızı zorlaştırabilir. Onun hayatındaki değişimlere odaklanmak durumunda kalabilirsiniz. İlişkiler bu dolunay gündeminizde yer alacak.

 

Aslan Burcu: İşinizde önemli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Bu dönemde sizin işin içine dahil olmadığınız durumlar, işinizde hassaslıklara neden olabilir. Bazı sıkıntı ve problemlerle uğraşmak sağlığınızı da zorlayabilir.

 

Başak Burcu: Dolunay, aşk hayatınızı hareketlendirebilir. Çocuk oluşumları veya yaratıcılık gerektiren işlerinize dikkatinizi daha fazla vermeniz gerekebilir. Sosyal ortamlarınız ve özel hayatınız arasında zorlanmalara dikkat. Yine bugün harcamalarınız konusunda aşırıya kaçabilirsiniz.

 

Terazi Burcu: Dolunay daha fazla enerjinizi ailenize ve ev konularına ayırmanız gerektiğini anlatıyor. Bu dönemde ailenizi ihmal etmeyin ve gereken ilgiyi onlara göstermeye çalışın. Onlarla olan çekişmelerinizi idare etmek kolay olmayabilir.

 

Akrep Burcu: Dolunay yakın çevrenizdeki olayları hızlandıracak. Tam da önemli işlerinize daha fazla kendinizi vermek isterken bu Dolunay'da yakın çevrenizdeki konu ve olaylarla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Güç çekişmelerinden uzak durun.

 

Yay Burcu: Dolunay ile birlikte para işlerinize gereken özeni göstermelisiniz. Ortaklaşa para alanınızda yapacağınız yeni düzenlemeler, para getirilerinize yarayabilir. Beklediğiniz bir para varsa gecikebilir, para işlerinizde hassaslıklara açık olun.

 

Oğlak Burcu: Dolunay ile beraber hayatınızda önemli kararlar devrede olabilir. Özel hayatınızdaki dengeyi iyi kurmalı bazı hassaslıklara açık olmalısınız. Sevdiğinizle, ortağınızla çekişmelerden, inatçılıktan uzak durun.

 

Kova Burcu: Bir işinizin iç yüzü ortaya çıkabilir. Bazı olaylara hassaslıkla yaklaşacaksınız. Bu Dolunay'da sağlığınızla ve günlük düzeninizle ilgili konularda bazı sıkıntılara açık olabilirsiniz. Dengenizi iyi sağlayın.

 

Balık Burcu: Dolunay ile birlikte hayatınızda kimse yoksa sosyal çevrenizin devreye girmesi ile hayatınızda aşkı deneyimleyebilirsiniz. Yine bu Dolunay'da arkadaşlarınızın hayatındaki olaylarda önem kazanacak. Kendi hayatınız, sosyal çevreniz arasındaki sorunlar ortaya çıkabilir.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön