21 Haziran 2017 günlük burç yorumunuz

Hande Kazanova, günlük burç yorumunuzu yazdı.

Güneş burç değiştiriyor!

Bugün Güneş, burç değiştiriyor. Güneş’in  Yengeç burcuna geçmesiyle birlikte  bir ay boyunca ailemize, yuvamıza, güvenliğimize önem vermeye başlıyoruz. Ailevi konu ve temalara daha odaklı olabiliriz. Kimliğimizde duygusal, savunmacı ve biraz içe dönük yanlar ortaya çıkabilir. Merkür’ün de bu alanlara kaymasıyla birlikte fikirlerimizde içgüdüsel ve duygusal davranabiliriz.

 

Hande Kazanova'dan burçların günlük yorumu...

 

Koç Burcu: Bir ay boyunca ev ve aile hayatınızla ilgili konular ön plana çıkmaya başlayacak. Ailenizle beraber hareket etmek, konuşmak, bir ev alım, satımı, kiralama gibi işlemlerde kendinizi gösterebilirsiniz.

 

Boğa Burcu: Bugün itibariyle satış, pazarlama, iletişimle ilgili konular, yakın çevre (akraba, kardeşler, komşu), reklam, yazım,öğrenim alanlarınızda bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. Meraklı yapınız ve iletişim ön planda olacak.

 

İkizler Burcu: Hayatınızda para ile ilgili işler daha yoğun olmaya başlayacak.Yaklaşık bir ay boyunca maddi konularda, ticaretle ilgili işlerde kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Kazançlarınızı arttırabilirsiniz.

 

Yengeç Burcu: Geçen zor bir ayın ardından, önünüzdeki bir ay boyunca kendinize güveniniz tam olacak. Ön planda olmaya özen gösterecek, planladıklarınızı hayata geçirecek girişimleriniz için çalışacaksınız.

 

Aslan Burcu: Önünüzdeki bir ay boyunca kadersel ve elinizde olmayan bir takım olaylara ve olgulara maruz kalacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem. Gelecek planlarınızı gözden geçirmelisiniz.

 

Başak Burcu: Bir ay boyunca arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz kimliğinizde ve hayatınızda etkili olacak. Organizasyonlar, grup aktiviteleri, işten elde edilecek gelirleriniz için uğraşılarınız artabilir.

 

Terazi Burcu: Kariyeriniz ve iş hayatınızda kendinizi göstermeye başlayacak, çalışmalarınız ve ortaya koyduğunuz kimliğinizle göz önünde olmak, toplum içine karışmak ve yerinde duramamak gibi etkiler altında olacaksınız.

 

Akrep Burcu: Yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, ticaret, medya kendinizi geliştireceğiniz alanlar. Bir ay boyunca kimliğinizi bu alanlarda ortaya koyacaksınız. İstediğiniz bir kurs, seyahat devreye girebilir.

 

Yay Burcu: Bir ay boyunca kredi, banka, faiz, vergi, ortaklaşa elde edilen gelirleriniz, başkalarının paraları alanlarınızda kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Hayatınızı değiştirecek bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu: Bir ay boyunca evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler, hukuk, yer değiştirme gibi konular devrede. Karşı tarafı, eşinizi, ortağınızı veya sevgilinizi dinlemek, onun beklentilerine kulak vermek ön plana çıkacak.

 

Kova Burcu: Bu dönem, iş ve hizmet alanlarınızda kendinizi gösterecek, sağlığınızla ilgili konulara ilginiz artacak. Çalışmak ve kendinizi yararlı hissetmek kimliğinizin bir parçası olabilir.

 

Balık Burcu: Bu bir ay boyunca aşk, eğlence veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstermeye başlayacaksınız.Yaratıcılığınızı geliştirecek konulara eğiliminiz artabilir. Çocuk yapmak isteyenler için harika bir dönem.

 

Astroloji ile ilgili tüm içeriklerimiz için tıklayın!

 

Kristin Demirci'nin yazıları için tıklayın!

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön