7 Kasım Akrep burcunda Yeni Ay

Bengü Karagül, bugün oluşan Yeni Ay hakkında bilgiler verdi!

7 Kasım Akrep burcunda Yeni Ay

Akşam saatlerinde Yeni Ay açılıyor. Yeni Ay haritasında İkizler bucu yükseliyor. Ay, Neptün ile görünümde olacak. Yetenekler hayaller ve zekayı öne çıkaran etkiler söz konusu. Kendimizi geliştireceğimiz eğitim fırsatları gelişebilir. Spiritüel ve bilge insanlarla arkadaşlık edebilir, hayallerinin peşinden koşan, girişimci, kendi kendine yeten, hedef odaklı vasıflarımızı geliştirebiliriz.

 

Bu Yeni Ay ile tutkularımızın altında yatan derin duyguları anlama imkanımız olacaktır. Doluna'ya kadar; gücü kötüye kullanan, bencil ve kötücül güdülerimizle, derin düşünen, tedbir alan ve problem çözen vasıflarımız çatışma halinde olabilir. Yeni Ay'da hangi tohumu ekersek Dolunay'da o konudan verim alırız. Burcun gölge unsurlarını kullanırsak; fazla konuşan üretmeyen, insanlar arasına nifak sokan, fazla şüpheci ve ihtiraslı, agresif, kıskanç, başkalarının başarısını çekemeyen tutumlar açığa çıkar ve karma yasasına göre benzer davranışlarla karşılacağımız zor olaylar yaşamamıza sebep olur.

 

Vicdanlı davranmak ve gücü şevkatle kullanmak önemli. Sert ifadelerden, acı veren söylemlerden kaçınmakta fayda var. Aksi durumda dolunayla birlikte aynı sertlikten muzdarip olacağımız koşullara maruz kalırız. Bu dönemde kötücül şüpheden pozitif meraka geçmek önem taşıyor. Araştırmak, öğrenmek, hedefe odaklanmak ve üretmek önemli. Sanatsal beceriler, hobilerle rahatlamak ve yenilenmek mümkün olurken, pozitif merakı harekete geçiren felsefe, macera kitapları faydalı olabilir. Yeni Ay'ın açılmasıyla Jüpiter ile kavuşuma giden Ay hayalleri büyütürken hayal kırıklıklarına zemin hazırlıyor. Sade, pratik ve uygulanabilir hedefler koymak önemli.

 

Araştırmacılar, madenciler, bilim isnanları, doktorlar, kollu kuvvetler, politikacılar Yeni Ay'da etki altında olacaktır. Akrep burcunun yöneticisi Mars, Kova'da olduğundan; cesaretli girişimler, yabacı ülkeler ve kültürler arası ilişkiler, liberal tutumlar açığa çıkabilir. Bilgiyi esrigeyen, saklayan kişiler zorluk yaratırken, aç gözlü tutumlar, tartışmalar, hesaplaşmalar, marjinal söylemler, cinsel sorunlar, salgın hastalıklar gündem olabilir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön