Aslan burcunun saplantıları

Lider ruha sahip Aslan burçlarının hangi konularda hassas olduğunu biliyor musunuz?

Aslan burcunun saplantıları

Hepimizin yersiz olduğunu bildiği ama yine de aklından çıkaramadığı bir takım düşünceleri vardır. Bu bazen hayatınızı çok etkilemezken bazen de son derece ileri boyutlara ulaşabilir. Aslan burcunun saplantıları neler diye merak ediyorsanız şu an doğru yerdesiniz.

 

Ayna ayna söyle bana

Aslan burçları sembolünden aldığı güçle her zaman iyi görünmek ister. Bir nevi dış görünüşünü takıntı haline getirmiştir. Özellikle saçları ile ilgili her şeyi çok önemser. Saçları iyiyse kendine güveni artar değilse özgüvensiz bir Aslan burcu ile karşı karşıyasınız demektir. Aynalara bakmaktan kendini alamaz. Gördüğü her yansımada kendine şöyle bir göz atıp nasıl göründüğünü kontrol eder.

 

Gururu her şeyidir

Eğer Aslan burcunun gururu bir taç olsaydı dünyanın en pahalı taşlarıyla özel olarak süslenmiş, kocaman gösterişli bir taç olurdu ve Aslan burcu bu tacı başından asla çıkarmazdı. Yönetici gezegeni Güneş'ten aldığı ego nedeniyle gururunu asla bir kenara bırakamaz. Bir Aslan burcu düşman sahibi olmak istiyorsanız onun gururunu kırarak işe başlayabilirsiniz. Böylece yavaş ve acılı bir ölüme bir adım daha yaklaşmış olursunuz.

 

Altın takılar

Altın madeninin oluşumu, milyarlarca yıl öncesine dayanır. Nötron yıldızları trilyon dereceye varan bir sıcaklıkta çarpışmasıyla oluşan mucizevi ve değrli bir madendir. Bu nedenle Aslanlar ve altın arasında da anlaşılabilir bir bağ oluşur. Altın olan her şeyi severler. Özellikle birkaç tane uğurlu takıları bile vardır. İster küpre olsun, ister kolye olsun üzerlerinde mutlaka altın bir parça taşımak isterler.

 

Marka

Genellikle Aslan burcu denince akla pahalı markalar, lüks ve şatafat gelir. Ancak bu son derece yanlış anlaşılmış bir durumdur. Aslan burcunun marka takıntısı fiyat ile alakalı değildir, tamamen kalite ile ilgilidir. Aslan burcuna sırf pahalı diye herhangi bir şey aldıramazsınız. O iyiden ve kaliteden anlar. O nedenle tercih ettiği belli başlı markalar vardır onların dışında alışveriş yapmak istemeyebilirler.

 

 

Hangi burç nasıl intikam alır?
+13
Öfke her insan için oldukça doğal ve sıradan bir duygudur. Bu sıradanlık yalnızca bu duyguya hakim olabildiğiniz anlarda geçerlidir. Öfkenizi kontrol edemezseniz içinizde bir kine sönüşür ve bu kin sizde çeşitli karşılıklılık ihtiyacı yaratabilir. Bakalım bu öfke ve kinin getirdiği intikam duygusu hangi burç için nasıl gerçekleşiyor.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön