Oğlak burcunun takıntıları

Yeni yılın ilk bebekleri Oğlak burçlarının nelere takıntılı olduğunu biliyor musunuz?

Oğlak burcunun takıntıları

Her ne kadar genellikle sağlıklı insanlar olsak da hepimizin küçük büyük takıntıları oluyor. Oğlak burcuna mensup olan insanların nelere saplantılı olduklarını öğremek için yazımızı okumaya devam edin.

 

Ben bilirim

Oğlak burçlarının doğrular ve bilmek ile ilgili ciddi dertleri vardır. Entelektüel bir hayat yaşamaktan çok keyif aldıkları için yanlışları düzeltmek, doğru yolu göstermek gibi büyük takıntıları vardır. Hayatlarında olan herkese bu muameleyi gösterirler ve bu nedenle bazen can sıkıcı olabilirler.

 

Kontrol bende

Çevrelerini kontrol etmek onlarda bir saplantı haline dönüşmüştür. Hatta çevrelerinde çoğunlukla “kontrol delisi” olarak bilindikleri saklanabilecek bir gerçek değildir. Sizin yerinize düşünür, sizin yerinize konuşur, sizin yerinize plan yapar ve davranır. Planları istediği gibi gitmediğinde çok tedirgin olur, öngöremedikleri bir durumla karşılaştıklarında paniğe kapılırlar.

 

Müdavimlik

Gittikleri mekanlara aşırı bağlanırlar. Saplantı derecesinde müdavimlikleri vardır. “her zamankinden” sipariş etmek en keyif aldıkları şeydir. Yeni yerler keşfetmekten hazetmez konfor alanının dışına çıkmak istemez.

 

Her şey kayıt altında

Yaşadıkları her şeyi not etme saplantıları çoğu zaman hayat kurtarır. Muntazam günlük tutarlar her şeyi kayıt altına alırlar. 5 yıl önce yaşadığı olayı dün gibi hatırlayabilir bu notlar sayesinde.

 

Ün ve servet

Satürn’ün onlara bahşettiği zorluklardan yılmama özelliği ün ve servet takıntılarını gerçekleştirmek için bulunmaz nimettir. Bolluk ve servet kazanma takıntıları çoğu zaman çevrelerine verecekleri zararı düşünmeden hareket etmelerine sebep olabilir.

 

10 maddeyle Oğlak burcu
+10
Oğlak burçları hayatlarındaki her şey üzerinde otorite kurmaya bayılırlar.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön