Hangi burç hangi burçla anlaşamaz?

Burcunuza göre hangi burçtan uzak durmanız gerektiğini açıklıyoruz.

Bu burçlara dikkat edin!

 

Koç: Koç burcu denildiğinde akla gelen ilk özellikler inatçılık ve sabırsızlık. Fakat gözden kaçan bir diğer şey ise duygu yoksunluğu. Bu kadar mekanik ve duygusallıktan uzak başka bir burç daha tanıyamazsınız Zodyakta. Bu nedenle Koç burcunun uzak durması gereken burç “Balık”. Koçlar ne yazık ki Balığın her şeyi dramatize etmesine, ufak tefek olaylara bile gözyaşı dökmesine ne sabır gösterebilir, ne de tahammül edebilir. O nedenle bu günleri ve bundan sonraki hayatınızı huzurlu geçirmek istiyorsanız Balık burcundan uzak durmanızda fayda var.

 

Boğa: Boğa burçları genel olarak fevri ve planlıdır. Şimdi hemen parlarlar ama sabit fikirli oldukları da ne yazık ki bir gerçek. Plana göre hareket etmeyi severler. Sevgili Boğalar, size sesleniyoruz, eğer hayatınızın mutlu, mesut ve planladığınız gibi gitmesini istiyorsanız İkizler burcuna dikkat edin. İkizler burcunun spontanlığı, kararsızlıkta bir o kadar kararlı olmaları ve dengesiz hisleri sizi deliye çevirebilir. Akıl sağlığınız için uzak durmakta fayda var.

 

İkizler: Zodyak kuşağının en tahmin edilemez burcunun uzak durması gereken burç elbette ki en tahmin edilebilir olanıdır, yani Başak. Başak burcunun kendine özgü rutinleri ve bozulmaması gereken planları vardır. Ne yazık ki hareketli ve önceden plan yapmadan kafasına göre özgür takılan bir karakter yapısına sahip bir burç olarak, bu kadar plan ve program size pek uygun olmaz. Kafanızın rahatlığı için Başak burcundan uzak durmanızda fayda var.

 

Yengeç: Yengeç burcunun duygusallığı ve insanlara bağlılığı kimsenin inkar edemeyeceği özellikler. Bu bağlılığı karşısından da bekleyen Yengeçlerin uzak durması gereken burç ise Oğlak. Oğlaklar insanlara bağlanma konusunda ciddi sıkıntılar yaşayabilir ve sizi çileden çıkarabilir. Ayrıca oğlakların her konuya mantık çerçevesinde yaklaşmaya çalışması Yengeç burçlarını hayatı sorgulamaya itebilir. Dikkat diyoruz.

 

Aslan: Kendinden emin, zorlukları seven ve ne istediğini bilen Aslanlar, çok zor durumda kalmadıkça Teraziler ile birlikte olmamalıdır. Sizin kendinden emin ve sert mizacınız ince ve düşünceli teraziler için çok kırıcı olabilir. Terazilerin hatırına onlardan uzak durmanızda fayda var.

 

 

Başak: Baskın bir karaktere sahip başaklar, kendi ayakları üstünde durmak ve hayatları boyunca bu durumu sürdürmek için çok mücadele verirler. Macera aramaz ve yeni yerler keşfetmek zorunda hissetmez çünkü bulunduğu yerden çokça memnundur. Bunun yanında Yaylar öyle mi? Gezsin, tozsun yeni yerler keşfetsin, mümkün olduğunca sık ve çokça bağlarını koparsın yeniden bağlasın ister. Sevgili Başak, hadi dürüst olalım, şimdi o oku yavaşça yere bırak.

 

Terazi: Her zaman kontrollü, her şeyi dozunda seven Teraziler için Yengeç burçları her zaman aşırı ve dehşet verici olacaklardır. Duygusal da olsalar, söz konusu adrenalin ve tehlikeye geldiğinde Yengeçler dizginlenemez bir hale gelebilirler. Bu nedenle Teraziler için Yengeçler her zaman uçlarda ve aşırı olacaktır. Sevgili Teraziler, kalp sağlığınız için Yengeçlere dikkat edin.

 

 

Akrep: Aynı kutuplar birbirini iter. Aynı şey Akrepler ve Aslanlar için de geçerli. İki burca mensup insanlar da çekici ve özgüvenleri yüksek bireylerdir. İşin diğer tarafı bu özellikler ne yazık ki tartışmalarda bu ikili işin içinden çıkılamaz ve uzlaşılamaz çelişkilere sebebiyet vermektedir. Akreplere verebileceğimiz en iyi tavsiyemiz, Aslanlardan uzak durmalarıdır.

 

Yay: Sevgili Yay, bir Boğanın başa çıkabileceğinden çok daha fazla gezginsin. Boğa biraz yerleşmeyi ve kök salmayı sever. Sizin gezgin ruhunuz Boğa’yı çok zorlar ve keyfini kaçırır. Yani kendine dikkat et, Boğa’nın gazabından kurtulmak kolay değildir.

 

Oğlak: Duyguları önemsememe ya da görmezden gelme konusunda en büyük rakibiniz Koç. İkiniz bir araya geldiğinizde kim duygularından daha çok arınabilir, kim insanlara olan bağlarından daha çabuk sıyrılabilir gibi gereksiz ve insan ilişkilerini de tehlikeye sokan yarışlara girebileceğinizden bence hiç zorlamayın. Siz en iyisi Koçlardan uzak durun bizce.

 

 

Kova: Akrep burçları çok çabuk kırılan ve yapılan söylenen şeyleri kişisel algılamaya çok meyilli karakterlerdir. Bu nedenle Kova’nın isyankâr ve açık sözlü yapısı Akrep burcu ile çok da uyum sağlayabilecek gibi değil. Eğer söylediğiniz bir söz nedeniyle zehirlenmek istemiyorsanız, Akrep’ten uzak durmanızda fayda var.

 

Balık: Hayatınızın büyük bir kısmını duygusal olarak geçirdiğiniz için duygusal anlamda daha güçlü ve sabit bir burçla bir arada olmanız gerekir, bu nedenle sizin için seçeceğiniz en yanlış partner bir Kova olur. İkinizin duygusallığı bir ilişkiye fazla gelir. Hayatınızı gözyaşlarından seller alır götürür, aman dikkat.

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

 • Şiddete maruz kalan kadın ne yapmalı? Av. Aybike Şatır Oskay anlatıyor.
  Şiddete maruz kalan kadın ne yapmalı? Av....

  Süresi : 33:33 İzlenme : 229

 • Anne Bebek Nefes Çalışması...
  Anne Bebek Nefes Çalışması...

  Süresi : 14:15 İzlenme : 1670

 • Bebek bakımında en sevmediğiniz konu nedir?
  Bebek bakımında en sevmediğiniz konu nedir?

  Süresi : 00:55 İzlenme : 1402

 • Vajinismus nedir, nasıl tedavi edilir?
  Vajinismus nedir, nasıl tedavi edilir?

  Süresi : 01:37 İzlenme : 3154

 • Prof. Dr. Bahçeci: Tüp bebek tedavisi kaç kez denenmelidir?
  Prof. Dr. Bahçeci: Tüp bebek tedavisi kaç...

  Süresi : 05:14 İzlenme : 1279

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön