Yılbaşında hangi burca ne alınmaz?

Şimdiye kadar size hep burçlara ne tür hediyeler alabileceğinize dair ipuçları verildi ancak bazen ne alacağımızdan çok ne almamamız gerektiği daha önemlidir. Bu hediyeleri bu burçlara sakın vermeyin!

Yılbaşında hangi burca ne alınmaz?

KOÇ: Koç Burcu atletik, hareketi seven canlı ve heyecanlı bir burçtur. O yüzden ona öyle evde pineklemelik kitaplar, CDler, efendime söyleyeyim dvd player’lar almayın! Hele hele bir diz battaniyesi aklınızın ucundan bile geçmesin.

 

BOĞA: Eğer yanınızda yörenizde Boğa burcu varsa bilirsiniz ki yemeyi çok severler. Siz siz olun sakın ola onlara diyet kitapları, pilates egzersizi için demolar, ya da yürüyüş bandı gibi spor aletleri almaya kalkışmayın. Ne münasebet, siz onlara kilolu mu diyorsunuz?

 

İKİZLER: Dış görünüşün bir yanılsama olduğunu düşünen İkizler’e kafalarını yormayan, beyin jimnastiği yaptırmayacak hediyeleri almayın. Eğer alırsanız size ufak bir teşekkür edip, ardından hayatındaki yerinizi sorgulamaya başlayabilirler. 

 

YENGEÇ: Ev kuşu Yengeçlere ise alınmayacak hediyeler arasında gezmek ve aktivite gerektiren, hatta evden dışarı çıkmaya neden olan hediyeler var. Onu mutsuz etmek istiyorsanız zorla evden de çıkarabilirsiniz tabii, sizin tercihiniz.

 

ASLAN: Aslan burcuna öyle gösterişsiz, onu önemsiz hissettiren hediyelerle gitmeyin, sizi kapısından kovar bizden söylemesi.

 

BAŞAK: Başak burcuna alınmayacak hediyeler listesinin başında temizlik malzemeleri geliyor. Tamam canım çok titiz, çok düzenli olabilir ama bu sizi hiç ilgilendirmez, tamam mı!

 

TERAZİ: Teraziler hayatınızın Pollyannalarıdır. Ona koltuk değneği alsanız o bacaklarım var diye sevinir. Terzilere istediğiniz her şeyi alabilirsiniz. Yok canım ağlamıyor, gözüne bir şey kaçmıştır.

 

AKREP: Akrepler bilindiği üzere cinselliğe de düşkünlerdir. Ama sakın bu nedenle ona cinsel içerikli bir hediye almaya kalkmayın ve şimdi o elinizdekini yavaşça yerine koyup, erotik shop’u terk edin lütfen!

 

YAY: Yay burcu bilindiği üzere özgürlüğüne düşkündür. Onu sınırlandıracak hayallerini kısıtlayacak hediyeler almak hiç de iç açıcı olmayacaktır. Bilin diye söylüyoruz.

 

OĞLAK: Oğlaklara hediye seçmek ise başlı başına bir dert. Zaten hiçbir şeyi kolay kolay beğenmeyen Oğlak aldığınız hiçbir hediyeden yeterince tatmin olmayacaktır. Atış serbest, ne alırsanız alın, zaten mutlu olmayacaklar.

 

KOVA: Kova burcuna sakın öyle tavla, iskambil kartı gibi hediyeler almayın. Zira kumara olan düşkünlükleri pekişir de suçlusu siz olursunuz.

 

BALIK: Balıklar çok tatlı, çok romantik, aman ne de duygusallar değil mi… Tamam da bu ona mum alıp götürmenizi gerektirmiyor yani biraz yaratıcı olun canım siz de…

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
1
Onay Bekleyenler
0
HTHayat Okuru ne diyor?
  •  
    07 Aralık 2016 Çarşamba 15:48

    ben akrepim.yanlış yazmışlar. nolur düzeltin

    Cevapla

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön