Burçları neler bekliyor?

Hande Kazanova 2016 yılında burçları neler beklediğini yazdı.

Burçları neler bekliyor?

Koç

Kariyerinizi destekleyecek iş değişimleri, yeni çalışmalar, projeler, günlük iş akışınızda keyifli adımlar, önemli şans ve fırsatlar karşınıza gelebilir. Ayaklarınız yere sağlam basarsa ve mütevazı olmayı başarırsanız, bu yıl iş hayatınızda etkili ve sağlam bir iz bırakabilirsiniz. Var olan kronik bir rahatsızlığınız varsa güzel ve etkili gelişmeler yaşanabilir. Kişisel disiplininizi iyi korumalı, diyetinize dikkat etmelisiniz.

 

Boğa

Bu yıl arkanıza alacağınız rüzgârla aşkı hissedecek, yaşayacak, aşkın sizi daha fazla geliştirdiğini göreceksiniz. Aşk, eğlence, yaratıcılık, sanat ve çocuklar konusunda çalışarak, dikkatli davranarak ve düşünerek atılacak adımlar karşınıza çok güzel şanslar ve fırsatlar çıkarabilir. Şimdiye kadar önemsemediğiniz konuları önemseyebilir, önemsediklerinizin sırasını değiştirebilirsiniz. Hayat size birçok açıdan farklı yüzünü gösterebilir ve siz daha önce fark etmediğiniz şeyleri fark edebilirsiniz. Bu dönemde borç alıp vermek ve başkalarına kefil olmak gibi durumlara girişmemeniz daha doğru olabilir.

 

İkizler

2016’da da evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işler alanında sorumluluklarınız ve testleriniz artıyor. Evliyseniz yeni sorumluluklar alabilir, ilişkilerinizin sağlamlığını gözden geçirtecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. 30 Mayıs-6 Haziran arasında doğmuş bir İkizler’seniz bu sene biraz zorlanabilirsiniz. Karşıt burcunuzda bulunan Satürn, otorite ve erkek figürleriyle, patronlarınızla, eşinizle veya babanızla çeşitli sıkıntılar ve sağlık sorunları yaşamanıza neden olabilir.

 

Yengeç

2016’da ilginizi iş konularına, hizmet ve sağlık alanlarına kaydırmak zorundasınız. İş alanlarınızda önceliklerinizi iyi belirlemeniz gerekecek. İşinizde sizi neyin mutlu edip etmediğini algılayacağınız ve göreceğiniz bir dönem geçireceksiniz. Burada size düşen görev, yapacaklarınızdan mutluluk duymanız ve gerçekten istediğiniz işlere kanalize olmanız.

 

 

 

Aslan

Aşka ciddi yaklaşmak, hayatınızda önemli kararlar almak, eğlence faaliyetlerinizi gözden geçirmek, risk almaktan kaçınmak, çocuklarınızın sorumluluklarıyla uğraşmak bu yılın öncelikleri arasında. Parasal anlamda 2016’da güzel şanslara sahip olacaksınız. Bir ev almak, mal sahibi olmak, para biriktirmek veya harcamak bu yıl her zamankinden daha cazip görünebilir. Maddi konularda mütevazı bir şekilde ilerlemelisiniz. Elinize geçen parayı etrafa saçmak yerine iş kollarına yatırmalı veya biriktirmek için kullanmalısınız.

 

“Süper dolunaylar ve yeniaylar önemli. Ay dünyaya ne kadar yakın olursa o kadar etkili oluyor. Bunun dışında bazı tutulmalar, yeniay ve dolunaylar çok sert gezegen etkileşimleriyle devreye giriyor. İşte o zamanlarda şoke edici şeyler oluyor, normalde fark etmeyeceğiniz bir şeyleri fark ediyorsunuz.”

 

Başak

12 yılda bir gelen ve önünüzdeki 12 yılın konu ve olaylarını belirleyecek olan Jüpiter sayesinde kafanızda kurduğunuz, oluşturduğunuz plan ve projeleri hayata geçirme zamanı. İstekleriniz için uğraşın, siz kendiniz için bir şeyler yaptıkça hayat da size karşılığını en güzel şekilde verecek! Aile büyüklerinizin hayatındaki bazı sorunlar, hastalıklar ve problemler de olasılıklar arasında.

 

Terazi

Geri planda durmanız gereken her türlü işte şans sizin yanınızda olabilir. 9 Eylül’e kadar önemli bir hazırlık sürecindesiniz. Hoşunuza giden bir öğreti, felsefe ya da dinin daha derin ve tasavvuf ağırlıklı konularıyla uğraşmak, kendinizi bulmak ve tanımak hayatınıza çok şey katabilir. Satış, pazarlama, iletişim, akrabalar, öğrenim ve reklam alanlarında sorumluluk ve testleriniz artıyor. Satürn bu alanlardaki olumlu ilişkilerin sağlamlığını test edebilir. Akraba, komşu veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde zorluklar görülebilir.

 

Akrep

Yeni insanlarla tanışacak, onlarla işbirliği içinde olmak isteyecek, sosyal ortamlarınızdaki kişilerden istediğiniz destek ve yardımı bulacaksınız. Parayı, değerini, ederinizi, sahip olduğunuz her şeyi sorgulayacağınız bir yıl. Çevreniz ve etkili dostluklarınız sayesinde çeşitli iş fırsatlarıyla karşılaşacaksınız. Finansal durumunuzda yapacağınız önemli düzenlemeler, bilinçli hareketler, disiplinli ve planlı adımlar sizi birçok zorluk karşısında koruyabilir.

 

 

Yay

Kişisel yolculuğunuza ve hayatınızı yapılandırmaya devam edeceksiniz. Hayatınız için sorumluluklar üstlenecek ve bu sorumluluklarınızla baş etmenin yollarını bulacaksınız. Gerçekten ne istediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu bu yıl görecek, başkalarından öğreneceklerinizi yabana atmayacaksınız. Bir yandan hayatınızı yapılandırırken, bazen aşırı gelen sorumluluklar sizi yorabilir ve bunaltabilir. Bu etkiyi özellikle 30 Kasım-10 Aralık tarihleri arasında doğanlar daha fazla hissedebilir. Yine de bu yılı yeniden doğuş yılı olarak görün, umut ve cesaretle silkelenin ve yolunuza devam edin.

 

Oğlak

Geçmiş yıllardan biriktirdiklerinizi, işinize yaramayacak olanları bırakmalı ve geleceğe umutla bakmalısınız. Olaylar kontrolünüz dışında gelişebilir. Önemli değişimler için üzerinizde baskı hissetmeniz çok normal. Sadece bu değişimleri nasıl yapacağınızı kestiremiyor olabilirsiniz. Gelişiminizi medya, yabancılarla yapılacak işler, ticaret, ithalat, ihracat, yayıncılık, hukuk, eğitim, turizm sektörlerinde yaşayabilirsiniz.

 

Kova

Beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyi yönde değiştirecek etkiler alacaksınız. Çevrenizi, arkadaşlarınızı gözden geçireceğiniz bir dönem içindesiniz. Bu dönem sizin gelecek planlarınızı, hayat yolunda kimlerle ilerleyeceğinizi belirlediğinden hayatınızdan bir şekilde çıkan, aranızın bozulduğu insanlar sizi üzmesin. Giden insanların artık sizin hayatınıza hizmet etmediğini, bu kişilerin sizin hayat kalitenizi düşürdüğünü ilerleyen zamanlarda göreceksiniz.

 

Balık

Bu sene evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde fırsatlar sizinle olacak. Geçtiğimiz dönemde inşa ettiğiniz kariyeriniz türlü aşamalardan geçecek, altyapısı sağlam olmayan işler yok olacak. Tam anlamıyla yaptıklarınızın karşılığını görecek, ne kadar çalıştıysanız o kadar mahsul alacaksınız. Toplum önünde olmaktan ve sorumluluklar üstlenmekten kaçınmamalısınız. Zira yapacağınız işlerde kendinizi topluma kabullendirmek her şeyden önemli olabilir.

 

Yazı: Hande Kazanova

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön