2016, Akrepler için aşk ve yeni fırsatlar yılı

Hande Kazanova, Akrep burcu için 2016 yılını yorumluyor.

2016, Akrepler için aşk ve yeni fırsatlar yılı

Sevgili Akrepler, Gectiğimiz sene parasal konularda sorumlulukla hareket etmenin ilk adımlarını yaşadınız ve zaman zaman zorlandınız. 2016’da tam anlamıyla kazançlarınıza odaklanacaksınız. Maddi konular önem kazanacak. Parayı ve sahip olduğunuz her şeyi sorgulayacak, aynı zamanda çok önemli bilgiler elde edeceksiniz. Kariyer hareketlenmeleriniz parasal konuları gözden geçirmenize neden olabilir. Çeşitli iş fırsatlarıyla karşılaşacağınız bu dönemde gelen parayı tutmak ve doğru yatırımlarda bulunmak sizin için önemli olacak. Bu öğrenme süreciniz tamamlandığında içsel huzurun, kişisel değerlerin ve güvenliğin para ve maddi güçle ilgili olmadığını fark edebilirsiniz. Bu sene yeni insanlarla tanı- şacak, onlarla işbirliği içinde olacak, sosyal ortamlarınızdaki kişilerden istediğiniz desteği göreceksiniz. Maddi konularda sorumluluklarınızla hareket etmek zaman zaman sizi kısıtlasa bile, çevrenizden gelecek iş fırsatları yüzünüzü güldürebilir. Arkadaş ortamlarınızda mütevazı ve çalışkan yönlerinizle fark edileceksiniz. Organizasyon içerikli bir işle uğraşıyorsanız çalışkanlığı- nızla göz doldurabilirsiniz. Fırsatlar birçok alandan karşınıza çıkabilir. Birden fazla işten elde edilen gelirleriniz artabilir ve geleceğinize yönelik planlarınızı kolayca devreye sokabilirsiniz.

 

İş/Para/Kariyer

Çevreniz ve etkili dostluklarınız sayesinde çeşitli iş fırsatlarıyla karşılaşacağınız bu yıl gelen parayı tutmalı ve doğru yatırımlarda bulunmalısınız. Maddi konularda ve finansal durumunuzda yapacağınız önemli düzenlemeler, bilinçli hareketler, disiplinli ve planlı adımlar sizi birçok zorluk karşısında koruyabilir. Bu sene sosyal ortamlarınızda önemli iş fırsatları karşınıza gelebilir. Büyük etkinlik ve aktivitelerde destek göreceksiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken tarihler de yok değil. Özellikle 17 Nisan-27 Mayıs tarihlerinde para evinizde Mars’ın gerilemesiyle birlikte önemli parasal girişimlerden uzak durmalı, karşılaşacağınız para ödemelerindeki ertelenmelere ve aksiliklere karşı tutarlı ve dikkatli adımlar atmalısınız. Bu süreçte para anlaşmalarından uzak durun. Harcamalarınızı minimuma indirin. 18 Haziran-10 Eylül tarihlerinde de riskli adımlardan ve girişimlerden kendinizi koruyun. Borsada yatırım yapıyorsanız bu dönemde sıkıntılara ve kayıplara açık olabilirsiniz.

 

Aşk/Evlilik/İlişkiler

2016’daki tutulmalar genelde aşk ve aile evinizi tetikleyecek. 9 Mart civarında eğer kalbiniz boşsa aşkı yakalayabilir, hayatınızda bir insan varsa ilişkinizi güçlendirebilirsiniz. Bu tarihlerde çocukla ilgili konulara da odaklanabilirsiniz. 1 Eylül’deki tutulmada sosyal çevrenizdeki arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. 18 Ağustos’taki Ay tutulması, ev ve aile hayatınızda önemli sonuçları ve kararları karşınıza getirebilir.

 

Sağlık

Sağlığınızla ilgili konularda 27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında zorlanabilirsiniz. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanamamaktan kaynaklı olarak bazı sorunlara açık bir dönem olabilir. 23 Mart’taki Ay tutulması sağlı- ğınızda beklenmedik durumları ortaya çıkarabilir. Yaşayacağınız olaylar karşı- sında fiziksel sağlığınızı göz ardı etmemeli ve kendinizi güçlendirmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken tarihlerden biri de 24 Ağustos olacak. Neşe, zenginlik ve bolluğun temsilcisi olan Jüpiter, 9 eylül itibarıyla sizi her türlü olumsuzluk karşısında koruyacak. Bu tarihten sonra sağlığınızda da güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız.

 

Eğitim

Sosyal çevrenizin ve arkadaşlık ilişkilerinizin önemli olacağı bu yıl, grupsal çalışmalar sizi daha yukarılara taşıyabilir. Yalnız hareket etmek istemeyecek, arkadaşlarınızın düşüncelerini önemseyeceksiniz. Özellikle yılın ikinci yarısında kişisel gelişiminize önem vereceğiniz bir döneme giriş yapacaksınız. 25 Mart’tan sonra ilk, orta, lise eğitim konularınızda bazı zorlanmalar oluşabilir. Bu alanlardaki çalışmalarınızda birtakım aksilikler veya sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yaptığınız hataları ve eksikliklerinizi fark etmek, size yardım etmek isteyen insanlarla işbirliğine girmek önem kazanacak.

 

 

 

 

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön