2012 Aslan burcu yıllık burç yorumu

2012 Aslan burcu için nasıl bir yıl olacak?

2012 Aslan burcu yıllık burç yorumu

Gösterişli, cömert, kendinden emin Aslanlar, 2012 yılında da  satış, pazarlama, iletişim, yakın çevre, akrabalar, öğrenim ve reklam alanlarınızda sorumluluklarınız ve testleriniz geçen senede olduğu gibi devam edecek. Bu konularda önemli sorumluluk ve yükümlülüklerle karşılaşırken, Satürn bu alanlardaki olumlu ilişkileri sağlam mı, değil mi diye test edebilir. Akraba, komşu veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde zorluklar görülebilir. 5 Ekim'de Satürn burç değiştiriyor ve Akrep burcuna geçecek. Bu dönem sonrası iki buçuk yıl boyunca ev ve aile hayatınız konusunda önemli sorumluluk ve testleriniz gündeme gelebilir...Tamamıyla kendi hayatınıza odaklanmalı, çevrenizdeki değişimleri fark etmelisiniz. 11 Haziran'a kadar işinizde ve kariyerinizde kendinizi gösterecek önemli şanslar yakalayacaksınız. Hayata geçirmek istediğiniz projelere, planlara kapınızı açık tutun çünkü hiç olmadığı kadar toplum önünde olmak, insanlara hizmet etmek ve değişik ortamlarda yer almak isteyebilirsiniz. 11 Haziran sonrası Jüpiter sizin sosyal çevre alanlarınızı etkilemeye başlayacak. Çevreniz ve arkadaşlarınız değişmeye başlayacak. Belki de değiştireceğiniz ev veya iş yüzünden bu etkiye maruz kalacaksınız. Bu değişecek olan çevre size yeni açılımlar ve yeni işler kazandırabilir.

 

3 Şubat itibarıyla Neptün sizin ortaklaşa para alanlarınızda dolaşmaya başlıyor. Eşinizin veya ortağınızın parasal durumuyla ilgili konularda çözülmeler ve dağılmalar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden bu dönem borç para almak veya vermek doğru olmayacaktır.

 

Ocak ayında daha çok iş alanlarınız aktif olacak. 20 Ocak ve sonrası ortaklaşa yapılacak işleriniz devreye girmeye başlıyor. Grupsal çalışmalar, ortaklarınızla yapılacak her tür işleriniz için 23 Ocak'taki yeni ayı beklemeniz yerinde olabilir. 24 Ocak'ta  para evinizde gerileyecek olan Mars, parasal işlerinizde ve anlaşmalarınızda birtakım zorlanmaları hayatınıza taşıyabilir. 14 Nisan'a kadar önemli parasal atılımlardan, ödemelerden veya pahalı bir eşya almaktan, takas etmekten kaçının.

 

Şubat ayında evliliğiniz ve özel ilişkilerinizde çözülmesi gerekenler üzerine düşebilirsiniz. Yine ağırlıklı olarak ortaklaşa para alanlarınız aktif gözüküyor. Nafaka, vergi, sigorta, prim, miras ve banka işlemleriniz bu ay içerisinde daha fazla ön planda olabilir.  15 Şubat ve civarı çıkacağınız bir iş seyahatinde zorlanmalar veya ertelenmeler söz konusu olabilir.

 

Mart ayında yıldızınız iyice yükseliyor. 12 Mart'ta  Merkür dış ortamlara bağlı işlerinizde, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, yüksek düşünceler alanlarınızda gerilemeye başlıyor. Yapacağınız parasal anlaşmalarda dikkatli adımlar atmalısınız. Bu dönem iş ilişkileriniz çok iyi olacak ve bir çok fırsatla karşılaşacaksınız.

 

Nisan ayı yine fırsatlarla dolu bir ay olacak. Daha fazla değişik konularla uğraşma ve birden fazla alana yayılma gibi etkilere hazırlıklı olun. 19 Nisan'da kimliğinizi kariyer alanlarınızda  göstermeye başlıyorsunuz.

 

Mayıs başında hırsınızı ve gücünüzü ortaya koymaktan çekinmeyeceksiniz. 21 Mayıs'taki Güneş Tutulması sizin sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınızda gerçekleşecek. Bu dönem sonrası arkadaşlarınızın hayatındaki önemli gelişmelere şahit olabilirsiniz.

 

4 Haziran'daki Ay tutulması sizin aşk evinizde gerçekleşiyor. Hala hayatınızda biri yoksa ve aşkı arıyorsanız, bu dönem sonrası aşk  bir anda ve beklenmedik bir şekilde kapınızı çalabilir. Haziran ayı daha çok arkadaşlıklarınız ve sosyal çevreniz işin içinde olabilir. 12 Haziran ve birkaç gün uzak yolculuklarda veya iş seyahatlerinizde sağlığınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. 21 Haziran ve bir ay boyunca enerjiniz yüksek olmayacak. Üzerinizde yorgunluk ve halsizlik hissedebilirsiniz.

 

22 Temmuz ve sonrası artık sizin döneminiz başlıyor sevgili Aslanlar… Birkaç haftadan beri üzerinize yerleşmiş olan miskinlik ve isteksizlik geride kalmaya başlayacak. Artık kendinizden emin olacaksınız. Bu süreç içerisinde kişisel istekleriniz önem kazanmaya başlayacak.

 

Ağustos ayında arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizdeki insanlardan yeni iş teklifleri gündeme gelebilir. Ağustos sonu parasal konular önem kazanmaya başlayacak. 23 Ağustos itibarıyla artık enerjinizi ev ve aile hayatınıza harcamaya başlıyorsunuz. Evinizin güvenliği, ailenizin konuları ve ev hayatınız için yapılması gerekenler devrede olmaya başlayacak

 

Eylül ayı parasal konuları konuşmak, halletmek ve para anlaşmaları yapmak için harika bir dönem. 6 Eylül'den sonra kariyer hayatınız yeniden alevleniyor, kendinizi ön plana almasını ve göstermesini bileceksiniz. Eylül ayı iletişime dayalı işleriniz varsa kendinizi bu alanlarda göstermeye başlayacaksınız. 30 Eylül günü aniden çıkacak bir seyahat, yakın çevre programınızı bozabilir.

 

Ekim ayı artık Satürn yakın çevre sorumluluklarınız konusunda sizi rahatlatacak. Bu tarih sonrası iki buçuk yıl boyunca alışkanlıklarınız, ev ev aile düzeninizle ilgili konularda sorumluluklar üstlenmeye başlayacaksınız. Ekim başı alışverişlerinizde fazla harcama etkilerine karşı dikkatli olun. 29 Ekim'de kariyer hayatınızda birkaç gün boyunca önemli sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Bu da aile yaşantınızı zora sokabilir.

 

7 Kasım'da aşk hayatınızda gerilemeye başlayacak olan Merkür bu alanlarda yanlış anlaşılmaları hayatınıza taşıyabilir. Bu üç haftalık süreçte eski ilişkileriniz ve flörtleriniz yeniden devreye girebilir.  14 Kasım'daki tutulma aile ve ev hayatınızdaki yeni başlangıçları ve kararları gündeme getirecek 17 Kasım ve sonrası Mars'ın iş, hizmet alanlarınızda dolaşmasıyla beraber artık iş alanlarınızda disiplinli ve etkili yanlarınızı ortaya koyabilirsiniz.

 

13 Aralık ve sonrası evlilik ve ikili ilişkilerinizde gözlemlediğiniz dönem geride kalmaya başlıyor. İlişkilerinizde yaşanacak heyecanlar öne çıkabilir.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön