2012 Yay burcu yıllık burç yorumu

2012 Yay burcu için nasıl bir yıl olacak?

2012 Yay burcu yıllık burç yorumu

Özgün, neşeli, cana yakın ve hareketli Yaylar, Jüpiter Haziran'ın ortalarına kadar iş, hizmet, sağlık alanında çalışmaya başlıyor. Çalışmalarınızı, yükümlülüklerinizde zorlanmadan yerine getirecek, daha fazla işin altına girmekten korkmayacaksınız. Uzun zamandır işle ilgili sorunlar yaşıyorsunuz karşınıza çıkacak fırsatlar yüzünüzü güldürecek. Sağlığınız da yıl boyunca sizde problem çıkartmayacak. Yalnız kilo almaya karşı hazırlıklı olun. Tatlı ve yağlı yiyeceklere karşı meyliniz artabilir. Karaciğerinizi ve pankreasınızı zorlamayın.

 

11 Haziran sonrası evlilik, ikili ilişkiler ve ortaklı işlerinizde inanılmaz şanslarınız olacak. Bekarsanız bu tarihten sonra evliliğe adım atabilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Evliyseniz evlilik ve beraberliklerinizden şans ve fayda sağlayacaksınız.

 

2012'de de arkadaşlık, sosyal çevre ve gelecek adına da testlerden geçmeye devam edeceksiniz. Hayatınızdan çıkması gereken insanlar gidecek. Arkadaşlıklarınız çeşitli sınavlardan geçecek. Bu dönem tamamlandığında artık ne istediğinizi daha iyi biliyor olacaksınız.

 

5 Ekim'de bu sefer Satürn burç değiştirerek Akrep burcuna geçiyor. 2012'de özellikle Ekim ayından sonra olaylar kontrolünüz dışında gelişmeye başlayabilir. Bunu bir tamamlanma süreci olarak görmeli ve kontrol edemediğiniz şeylere karşı kendinizi aciz, kötü hissetmemeli, suçluluk duygusuyla baş etmeyi öğrenmelisiniz. Bu süreç yaklaşık iki buçuk yıl sürecek. Önemli değişimler için üzerinizde baskı hissetmeniz çok normal olacak.

 

Birkaç yıldır parayla ilgili konularda üzerinizde inanılmaz bir güç hissediyorsunuz. Parayı arzulamak, parayı elde etmek, maddî konulara yönelmek gibi etkileriniz fazlasıyla ön planda olabilir.

 

Sevgili Yaylar, Ocak ayına parayla ilgili konularla giriş yapacaksınız.  19 Ocak'ta özellikle sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla ilgili parasal konulara çok dikkat etmeye özen gösterin. Bir para yüzünden arkadaşlarınızla aranız açılabilir, o yüzden bu dönem borç alıp vermemeye özen gösterin. 24 Ocak'ta Mars izin kariyer evinizde gerilediğinden kaynaklı olarak birkaç ay boyunca kariyer hayatınızda birtakım geriye dönüşler, aksamalar veya gecikmeler oluşabilir. Bu tür oluşumları pek fazla kafanıza takmamalı, takıldığınız noktalarda bazı değerlendirmeler yapmalı ve olayları gözden geçirmelisiniz.

 

7 Şubat itibariyle Satürn gerilemeye başlayacak. Satürn sizin para evinizin yöneticisi sevgili yaylar. O yüzden parasal konularda bazı geri çekilmeler söz konusu olabilir. Şubat sonu Mart başı daha fazla evinizde olmak isteyeceksiniz. Ev ve aile hayatınızın detayları ön planda olacak. İşlerinizi evinizde halletmek, ailenizle bir arada olmak gibi etkileriniz çok yüksek. Yer değiştirme, ev alma, satma, kiralama gibi olaylar gündeminizde olabilir.

 

Mart ayında özellikle aşk hayatınızla ilgili gelişmeler, ilişkilerinizin ön plana çıkması ihtimali yüksek. Mart ayında aşk evinizde gerileyen Merkür, geçmiş aşklarınızı ön plana çıkarabilir. Aynı zamanda Merkür sizin kariyer evinizin yöneticisi. Bu yüzden üç hafta boyunca kariyer alanlarınızda özellikle de spekülasyon ve borsaya dayalı işlerinizde dikkatli adımlar atmanız gerekecek. 13-14 Mart en şanslı günlerinizden. Özellikle iş alanlarınızda çok şanslı etkiler altında olacaksınız. 20 Mart ve sonrası tamamıyla ev ve aile konularını bırakıp hayatı yaşamanın, aşkı tatmanın ve kendinizi güzelliklere bırakmanın vakti geldiğini düşünüyor olacaksınız.

 

Nisan ayında gözle görülür düzelmeler yaşayacaksınız. 21 Nisan'da ise iş ve hizmet alanlarınızda çok güzel bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bu yeni ay ile beraber eğer iş arıyorsanız veya işinizi değiştirmek istiyorsanız, yeni iş başvurularında bulunmak veya yeni bir projeye başlamak olumlu etkiler altında bulunacaksınız.

 

Mayıs ayında iş alanlarınız aktif . Bu ay çok çalışacaksınız. Çalıştıklarınızın karşılığını almak sizi çok mutlu edecek. 15 Mayıs'ta sizin iş alanlarınızın yöneticisi olan Venüs kırk gün boyunca gerileyecek. Özellikle ortaklı işleri olanlar ortaklarıyla bu dönem sürtüşmemeye,veya var olan ilişkilerinde sorunlar yaşamamaya dikkat etmeleri gerekiyor. Taşınma işine bu dönemde girmemeye çalışın. Hayatınızda özellikle evlilik hayatınızda önemli kararlarınızı gündeme getirebilecek bir tarih de 21 Mayıs. 21 Mayıs 2012'de aşk, evlilik ve ikili ilişkiler durumunuzda bir Güneş Tutulması gündeme gelecek. İşte bu tarihten sonra aşk hayatınızda flört istediğiniz insanla beraber ilişkinizi daha ciddi bir boyuta getirmek isteyebilir ve evlilik konuşmaları yapabilirsiniz.

 

Özellikle 4 Haziran'da ki tutulma sizin aşk, evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızı etkileyecek. Bu tarihten sonra evlilikle ilgili kararlar gündeme gelebilir.21 Haziran'dan sonra ortaklaşa para olaylarınız aktif olmaya başlıyor. Kimliğinizi ve kişiliğinizi bu alanlarda göstermeye başlıyorsunuz. 24 Haziran zorlayıcı günlerden bir tanesi. Özellikle borsada yatırım yapanlar, borsaya dayalı işlerde bulunanlar veya spekülatif işe sahip olanlar bu güne çok dikkat etmeliler.

 

4 Temmuz'da oluşan dolunay sizin para evinizde gerçekleşecek. Bu tarih ve civarına denk gelen zamanlarda özellikle parasal konularda dikkatli adımlar atılmalı. Birkaç gün parasal konularda bir takım hassaslıklar yaşanabilir.

 

Temmuz ayında daha aktif olarak başlayacaksınız. Özellikle eğer tatil yapmadıysanız, kafası bunalan yaylar bu dönemi tatil dönemi olarak değerlendirmeliler. 17 Temmuz yine bulunacağınız çevrelerde, arkadaşlıklarınızda, parasal konularda iyi başlangıçlar yapacağınız; yaptığınız işin karşılığını alacağınız bir dönem olacak.

 

Ağustos ayında iş yoğunluğunuzun yanı sıra sosyal çevreler ve arkadaşlıklarınız çok aktif olacağından çeşitli davetler ve organizasyonlar içerisinde yer alabilirsiniz.

 

Ağustos sonu ve Eylül başı tamamen iş alanlarınızla adapte olmuş durumdasınız. İş ilişkilerinizde yaşayacağınız canlanmalara ve alacağınız güzel tekliflere hazır olmalısınız.

 

5 Ekim'de Akrep burcuna geçecek. Akrep burcu, sizin kadersel alanınızı temsil ettiğinden özellikle 2012 Ekim ayından sonra bir parçada olsa kontrolünüzün dışında gelişmeye başlayacak. Özellikle çok duygusallaşacaksınız ve çevrenizdeki her türlü olaya karşı da ilginiz ve alakanız artacak. Yeni olaylar için yer açma dönemi olarak adlandırılan bu süreçte hayata karşı koymamaya özen gösterin... 23 Ekim'den sonra Güneş, 12. evinize, kadersel alanınıza giriş yapıyor. Güneş, bu alanda ilerlerken önemli atılımlarınızı yapmamanız gerektiğinizin altını çizmekte.

 

21 Kasım ve sonrası kimliğinizi ve kişiliğinizi kendi kişisel hayatınızın vakti gelmiş bulunuyor. Bir diğer tutulma 28 Kasım 2012'de gerçekleşecek. Bu tutulma sizin aşk, evlilik ve ikili ilişkilerinizde gerçekleşecek. O yüzden ani ve beklenmedik kararların bu tarihten sonra alınması söz konusu olabilir.

 

Aralık ortalarından itibaren yine parasal konular etkili olmaya başlayacak. Bütün bir yıl gelirlerinizi, kazançlarınızı gözden geçirmeniz gerekecek.

Facebook Yorumları
Yorumlar
0
Onay Bekleyenler
0

hthayat.haberturk.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve fotoğrafların her türlü hakkı Haberturk Gazetecilik A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez. Copyright © 2018 - Üretim ve Tasarım Bilgi Grubu
Yukarı Git
HTHayat Mobil Sürümüne Dön